Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen erzés lenne ha hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzés lenne ha hirtelen kicserélném a háziállatodat egy másikra? Hogyan képesen emberek igy cserélgetni a párjukat?

Figyelt kérdés

Én (sajnos)úgy szeretek ha van egy párom az ágyban is van mindenben is, hozzá ragaszkodom, mással nem is akarok nem tudnék lenni, mert másnak pl nem olyan a szeme, nem olyan a hangja, nem olyan amikor megölelem, nem olyan cuki a mosolya, mindenki más nem Ő.


Ugy kell elképzelni a SZERETÉST mintha lenne egy cuki háziállatod imadod a szokasait, amikor fájdalmadban bujik hozzád stb.

(Tehát nem az embereket hasonlitom háziállathoz, mielott ebbe bele kötne vki hanem a szeretésnek az egyik jellemzőjéről írok)


És akkor az emberek viszont ha szembejön egy harmadik, simán ölelik hozzá tudnak nyúlni, le tudnak veluk fekudni a párjuk mellett is akár, vagy minderre vágy van bennük.

Ami kb olyan lenne mintha fognám a háziállatod akivek esetleg felnőttél, elvinném, és odatennék egy teljesen idegen másikat. Aztán az előző mehetne részedről a kukába is.


Hogyan képesek mások megcsalásra amikor nem azt ölelik akit minden éjszaka ölelnek, vagy hogyan képesek arra hogy simán lazán cserélgessék a párjukat?


(Komoly felnőttek esete érdekel nem tingli tangli tiniké vagy nem alkalmi szexkapcsolatos gondolkodása érdekel! Hanem kiforrott komoly felnottek komoly kaocsolatokban erdekelne az, hogy lehet igy szeretni, hogy egy nap bármelyik másik is jó?)



#szeretni 100 másikat is
2022. aug. 18. 07:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a felszínes, érzelmi analfabéta ember akinek a párkapcsolat csak a szexuális vágyai kiélésére való. Nincs valódi kötődésük a párjuk iránt csak kell nekik egy mindig kéznél levő stabil partner. Mivel nincs igazi érzelmi alapja a kapcsolatnak ezért a partner fájdalommentesen bármikor lecserélhető ha bejön a képbe egy szebb/jobb parti.
2022. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
62%

Ha felnottektol vársz választ akkor neked is úgy kellene gondolkoznod. De ez egy dedos értelmi szintjevel azonos hasonlat volt.


A kutyámért felelősséget vállaltam, ő feltétel nélkül szeret engem és ha nem úgy viselkedik ahogy szerintem jó akkor meg tudom és meg is kell nevelnem.


Ezzel szemben egy felnőtt embert nem alakithatok a kedvemre ha valamiben irritál a viselkedese. Plusz nem is nagyon változunk már felnőtt korunkban szóval lehetetlen is.

Így ha nem illunk össze felesleges rabolni egymás idejét mert mindketten talalhatunk olyat akivel viszont igen.

Nincs ebben semmi rossz. A szeretet nem minden. Fel kell ismerni ha mérgezitek egymást szeretet ide vagy oda.


A megcsalas egy más tészta, arra ezer féle ok lehet, lehetnek enyhítő körülmények, de persze jogos indokot semmi nem szolgáltat. Általában vagy valami nem működik (és nem is akarjak/nem tudják megjavitani), persze ebben az esetben előbb szakítani kellene. Vagy a megcsalo szimplán csak egy hulladék ember és ha a világ leggyonyorubb noje/ferfija lenne mellette azt is megcsalna mert miért ne. Hogy a te hasonlatoddal éljek, vannak olyan allattartok is akik bármikor meg tudnának szabadulni az allatuktol.

2022. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

De nincs szo nem összeillőségröl. Nem kell nevelni senkit.

Normalis kiegyensulyozott kaocsolatokrol van szo.

Ikletve olyan emberekrol akik azért jonnek össze es vannak együtt mert szeretik egymást.(érzelmi alapu kapcsolatok)

Es a legtöbb simán képes csereberélni a párját, vagy mellette bevállalni másikat is.


Akkor első, ők inkább szexuális alapon szeretnek es nem érzelmi?

2022. aug. 18. 07:52
 4/43 A kérdező kommentje:

Tehát ahol a párkapcsolat szerelembol alakult ki, komoly kapcsolat es felnőttek a tagjai.

Akár beszélhetnék házasságokrol is.


Aztán az egyik fél képes arra valahogy hogy vadidegenek csókolgasson ölelgessen szexeljen mással

2022. aug. 18. 07:54
 5/43 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne ezt a képességet nekem is elérni? Hogy ne ragaszkodjak egyhez?
2022. aug. 18. 07:57
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy honnan veszed, hogy ezek a kapcsolatok kiegyensúlyozottak. Én egész életemben kb. 3 párral találkoztam, akikre nagy bizonyossággal rá tudnám mondani, hogy nem vágynak másra a párjukon kívül, pedig 30 éves vagyok, találkoztam már jónéhány párral.


Senkinek a kapcsolatába nem látsz bele, és a párod iránti szereteted nem olyan, mint a háziállat iránti. A párkapcsolat adok-kapok elven működik, lapátolni kell bele az energiát. A háziállatodtól ezt nem várod el. Bocsi, de semmi értelme vagy realitása nincs annak, amit itt írsz.

2022. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy mindkét fél részéről teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolat és aztán minden ok nélkül az egyik fél csak úgy szakít. Mindig van ok.

Általában az hogy amit te olyan rohadt kiegyensúlyozottnak gondolsz az valójában nem volt az..

2022. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Dehogynem van.

Teljesen normális kapcsolatokban ahol szerelembol vannak egyutt vagy /es esetleg már ossze is koltoztek jól elvannak egyutt vagy tovabbmenve gyerekvallalás házasság sem véletlenul sikeredik be, a felek szeretik egymast egyutt terveznek harmonikus az egyutt élés van alapja az egészre épiteni, képesek ag emberek egy kivulállót ölelgetni arra nyitottnak lenni stb.

2022. aug. 18. 08:29
 9/43 A kérdező kommentje:

* egyúttal képesek az emberek egy kívülállót is ölelgetni stb


Ezt a képességet akarom magamnak én is!

2022. aug. 18. 08:30
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
:D Jó, biztos van ilyen. Az általunk megtapasztalt valóságban nem nagyon, de ezek szerint a tiédben igen.
2022. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!