Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen erzés lenne ha hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzés lenne ha hirtelen kicserélném a háziállatodat egy másikra? Hogyan képesen emberek igy cserélgetni a párjukat?

Figyelt kérdés

Én (sajnos)úgy szeretek ha van egy párom az ágyban is van mindenben is, hozzá ragaszkodom, mással nem is akarok nem tudnék lenni, mert másnak pl nem olyan a szeme, nem olyan a hangja, nem olyan amikor megölelem, nem olyan cuki a mosolya, mindenki más nem Ő.


Ugy kell elképzelni a SZERETÉST mintha lenne egy cuki háziállatod imadod a szokasait, amikor fájdalmadban bujik hozzád stb.

(Tehát nem az embereket hasonlitom háziállathoz, mielott ebbe bele kötne vki hanem a szeretésnek az egyik jellemzőjéről írok)


És akkor az emberek viszont ha szembejön egy harmadik, simán ölelik hozzá tudnak nyúlni, le tudnak veluk fekudni a párjuk mellett is akár, vagy minderre vágy van bennük.

Ami kb olyan lenne mintha fognám a háziállatod akivek esetleg felnőttél, elvinném, és odatennék egy teljesen idegen másikat. Aztán az előző mehetne részedről a kukába is.


Hogyan képesek mások megcsalásra amikor nem azt ölelik akit minden éjszaka ölelnek, vagy hogyan képesek arra hogy simán lazán cserélgessék a párjukat?


(Komoly felnőttek esete érdekel nem tingli tangli tiniké vagy nem alkalmi szexkapcsolatos gondolkodása érdekel! Hanem kiforrott komoly felnottek komoly kaocsolatokban erdekelne az, hogy lehet igy szeretni, hogy egy nap bármelyik másik is jó?)



#szeretni 100 másikat is
2022. aug. 18. 07:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Én komolyan veszem az elköteleződést már nagyon fiatal korom óta, érzelmes ember vagyok, de az első páromat mégis úgy dobtam végül el, mint egy koszos zsepit, majd rá is tapostam, és már a szakítás napján mással ismerkedtem, akibe később bele is szerettem.

Ő (az exem) ezt érdemelte.


A mostani párommal 9 éve vagyok együtt, és eszem ágában nem volt sem megcsalni, sem lecserélni soha. Egyszerűen teljes szívemből szeretem. Most épp külföldön van ideiglenesen, és amikor elment, úgy éreztem, mintha kitépnének belőlem egy darabot, pedig csak 8 hétről van szó, és 2 hetet ebből kint is leszek nála. Úgy gondolom, hogy ha elhagyna, esélyes lenne, hogy évek teljenek el, mire rá tudok nézni másra, de az is lehet, hogy soha többé nem kéne kapcsolat, nem tudom, hogy fel tudna-e épülni bennem 0-ról még egyszer ekkora szeretet, odaadás, elköteleződés, egyszerűen 100%-ban benne vagyok ebben a kapcsolatban, és mindent beletettem már ebbe.

2022. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

"egyszerűen 100%-ban benne vagyok ebben a kapcsolatba"

Én meg ezt is szeretném elkerülni.

2022. aug. 18. 13:39
 43/43 A kérdező kommentje:
Én már nem akarok érzelmileg elkotelezodni meg ilyenek.
2022. aug. 18. 13:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!