Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen erzés lenne ha hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzés lenne ha hirtelen kicserélném a háziállatodat egy másikra? Hogyan képesen emberek igy cserélgetni a párjukat?

Figyelt kérdés

Én (sajnos)úgy szeretek ha van egy párom az ágyban is van mindenben is, hozzá ragaszkodom, mással nem is akarok nem tudnék lenni, mert másnak pl nem olyan a szeme, nem olyan a hangja, nem olyan amikor megölelem, nem olyan cuki a mosolya, mindenki más nem Ő.


Ugy kell elképzelni a SZERETÉST mintha lenne egy cuki háziállatod imadod a szokasait, amikor fájdalmadban bujik hozzád stb.

(Tehát nem az embereket hasonlitom háziállathoz, mielott ebbe bele kötne vki hanem a szeretésnek az egyik jellemzőjéről írok)


És akkor az emberek viszont ha szembejön egy harmadik, simán ölelik hozzá tudnak nyúlni, le tudnak veluk fekudni a párjuk mellett is akár, vagy minderre vágy van bennük.

Ami kb olyan lenne mintha fognám a háziállatod akivek esetleg felnőttél, elvinném, és odatennék egy teljesen idegen másikat. Aztán az előző mehetne részedről a kukába is.


Hogyan képesek mások megcsalásra amikor nem azt ölelik akit minden éjszaka ölelnek, vagy hogyan képesek arra hogy simán lazán cserélgessék a párjukat?


(Komoly felnőttek esete érdekel nem tingli tangli tiniké vagy nem alkalmi szexkapcsolatos gondolkodása érdekel! Hanem kiforrott komoly felnottek komoly kaocsolatokban erdekelne az, hogy lehet igy szeretni, hogy egy nap bármelyik másik is jó?)



#szeretni 100 másikat is
2022. aug. 18. 07:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
itthagyott*
2022. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

De ha a 2 kutyát vinnem el.es adnék 2 kis csivavát helyettük? Ugyanaz.


(Engem nem hagytak el, én lépek ki, mondjuk ez kicsit bonyolultabb ennél a szakitasom oka)


De szamtalan eset van hogy pl tesomnak vagy bnőmek kezd egyik másik párom mellettem udvarolni. Amikor en viszont képtelen lennék pl a haverja ölébe ülni meg a haverjával tesójával flörtölni vagy akármi. Pl kettesben lennék egy überhelyes haverjával. A telefonomat lesném hogy mikor jön vagy hív már a barátom!:(

2022. aug. 18. 11:49
 33/43 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy az überhelyes barátja érdekelne!:(
2022. aug. 18. 11:52
 34/43 A kérdező kommentje:
Es a legsz.rabb kaocsolatban is amig a párommal vagyok, de szakitas alatt sem nem erdekelnek mások:(
2022. aug. 18. 11:53
 35/43 anonim ***** válasza:
Jaj ne, már megint itt vagy!! Kis időre pihentetted az ostoba kérdéseid, de most visszatértél. Nincs is több kérdésem, a kérdéseiddel nem érdemes foglalkozni
2022. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Jaj ne megint egy troll. Huzz a fr.ncba ha nem tudaz válaszolni a kerdesre es dunsztod sincs rola.


Nem akarok úgy belemenni a jövőbeli kapcsolataimba hogy a másik lesz nekem az "isten".

Mindenképpen fejlodni tanulni szeretnék!

2022. aug. 18. 12:25
 37/43 anonim ***** válasza:

30as vagyok, 32.

Párom se lépett le, motorbalesben elhunyt.

A kutyás rész "poén" akart lenni.

Írtam, h sajna ilyenek ez emberek és én se tudtam volna ezt megtenni senkivel.

Aki nem ilyen, az nem is tudja ezt eltanulni sztm.

N 30

2022. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Meg kéne találnom nálam hol mehetett vmi félre.

Korábban nem voltam ragaszkodi tipus. Volt egy macim pl de megszerettem masikat is es lett 2 macim. Vagy szerelmes voltam egy osztalytarsamba vele parhuzamban pedig a sgomszedba. Azaz 2 kulonbozo teruleten 2 másik emberbe.

Sőt alaovetoen a gyerekeknél is ugy van az oviban is hogy egyik héten egyiket szereti másik héten másikat. Azaz az emberi alapjellem az, hogy képes embereket vagy bármit cserelgetni.

En is ez voltam.


Nem tudom mi mehetett félre.

2022. aug. 18. 12:40
 39/43 A kérdező kommentje:
Résztvétem a párod miatt!
2022. aug. 18. 12:40
 40/43 A kérdező kommentje:

Na tessék egy ujabb hozzam hasonlo szerencsétlen

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. aug. 18. 13:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!