Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg annyira bántó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg annyira bántó volt neki 3 év után, hogy ezért ott kellet hagynia? 25.F

Figyelt kérdés

Anno örököltem egy lakást apámtól ami viszonylag jó helyen is van és felhasználtam a munkám mellé passzív jövedelemnek tehát ki van adva.

Ezaz a bevételi forrás amit én 100%-ban félretettem (éves szinten 3 millió forint kb) nem nyúltam hozzá és a munkás fizetésemből éltem teljesen.

3 éve lassan együtt vagyok a barátnőmmel aki megkérdezte tőlem a napokban, hogy mikor veszem el.

Megmondtam neki kerekperec, hogy soha, mert a házassági idő alatt beszerzett vagyon közös és ha úgy dönt, hogy elvál akkor a házasság idejében lévő bevételem felét még jogosan is követelhetné tőlem és én senkinek nem fogom azt engedni, hogy jogilag támadható legyek.

És ha te úgy döntesz, hogy 5 év után elválsz akkor én nem leszek hajlandó azért adni neked milliókat az én megspórolt pénzemből mert te már nem akarsz velem lenni szóval úgy ahogy van felejtsd el a házasságot.

Erre annyit mondott nekem, hogy hatalmasat csalódott bennem és nem számított arra, hogy én ennyire anyagias vagyok és, hogy legyek boldog a pénzemmel.

Aztán fogta magát és a cuccai nagy részét elvitte de még maradtak itt dolgok azokért meg gondolom visszajött.

De én ezt nem tudom, hogy gondolta. Én soha nem fogom azt hagyni, hogy jogilag támadható legyek.

Akárkiről is van szó.

Mit tudni mi lesz évekkel később, hogy mennyit változnak az emberek


2022. aug. 29. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál ahhoz, ha nem örököltél volna, és csaj igen, és ezért nem akarna veled házasságot.


Vagy, az élet rendje, hogy jellemzően a szülők halnak meg. És akkor a csaj is örökölni fog. Most akkor el kell válnia, nehogy osztozni kéne a kiadott lakás bevételéből a férjével?


A másik, meg miért nem előbb közölted, hogy te nem akarsz vele házasodni, mert szegény, csak olyan nővel, akinek legalább annyija van, mint neked. Miért vártál 3 évet és raboltad az idejét?

2022. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
A 12-vel értek totálisan egyet, de ez még kikívánkozik belőlem: egy mérhetetlenül ostoba, logikátlan, érzelmi hulladék vagy. Fogj össze pár köteg húszezrest és vágj rájuk egy lyukat, mert a jövőben kb. ennyi intimitás lesz az életedben, ha nem változtatsz a felfogásodon és ugyanilyen szarrágó maradsz. :D
2022. aug. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Most minek lenne veled. Egy nőnek is meg kell, hogy érje a párkapcsolat, nem csak a férfiaknak. Neked jó, mert van kivel dugnod, de egy nőnek messze nem olyan nagy szám a szex, hosszú távon meg inkább nyűg. Szóval akkor mit nyújtasz te a kapcsolatban? Mert ha a faxodon kívül az égvilágon semmit, akkor ne csodálkozz, ha egyedül maradsz. Mert a legtöbb nőnek a nagyvonalúság a mérce. Lehetsz akármilyen jóképű, gazdag, tehetséges, híres stb, ha közben a fogadhoz vered a garast. De én megértem a te álláspontodat is, ha nem zavar, hogy ezzel jó eséllyel elüldözöd a nőket.
2022. aug. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet kerülni kell, mint a pestist.

Ahogy az egyik válaszoló is mobdta, legyél boldog a rongyos pár millióddal -ami sajnos manapság semmit nem ér-, meg az ingatlanoddal amiben majd megöregedhetsz egyedül.

2022. aug. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik végén mégis csak a csaj járt jól :D
2022. aug. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát abban igazad van, hogy ha ennyire nem bízol a sírig tartó házasságban, akkor nem hazasodsz.

Végülis te a pénzed mellett döntesz, mindig meglesz belőle a megélhetésed, a teli has...

... És életed végén, egyedül majd azt mondhatod magadnak, milyen okos voltál, hogy senkivel nem osztozkodtal a pénzen?! :D

Viccet félretéve, van lehetőség, hogy az így szerzett jovedelmedet levédd. De mondjuk ha a 3 éves kapcsolatodnak így kommunikáltad ezt a házasság dolgot, akkor nagyon sérült lehetsz lelkileg...

2022. aug. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell a pénzed felét odaadni. Házasság előtt kötni kell egy szerződést a lakóval, közjegyzővel és akkor az van, hogy előbb adtad ki, mint a házasság volt. A már megszerzett pénz a tied is marad, a ház meg külön vagyon. Házasság után már a bérleti díj ugyan közös, de ez azt is jelenti, hogy a felelősségvállalás, a költség is közös, ergo pl. adózni is közösen kell utána.
2022. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért az is látszik, hogy volt egy 3 éves semmitmondó kapcsolat, simán meg kellene tudni ezt beszélni.
2022. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi neked volt igazad kérdező még ha bunkónak is tűnik elsőre, jobb előrelátónak lenni mint utána esetleg nagyot koppanni. Rafinált nők vannak /N
2022. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes nap csak még jobban erősödik bennem az, hogy jó döntés volt, hogy a válásom után az egyedüllét mellett tettem le a voksomat. Szörnyű ez a sok szarrágó, smucig fasz. Egyet mondhatok kisfiam, hogy a koporsóban nem sok hasznát veszed majd a papír darabjaidnak.
2022. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!