Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg annyira bántó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg annyira bántó volt neki 3 év után, hogy ezért ott kellet hagynia? 25.F

Figyelt kérdés

Anno örököltem egy lakást apámtól ami viszonylag jó helyen is van és felhasználtam a munkám mellé passzív jövedelemnek tehát ki van adva.

Ezaz a bevételi forrás amit én 100%-ban félretettem (éves szinten 3 millió forint kb) nem nyúltam hozzá és a munkás fizetésemből éltem teljesen.

3 éve lassan együtt vagyok a barátnőmmel aki megkérdezte tőlem a napokban, hogy mikor veszem el.

Megmondtam neki kerekperec, hogy soha, mert a házassági idő alatt beszerzett vagyon közös és ha úgy dönt, hogy elvál akkor a házasság idejében lévő bevételem felét még jogosan is követelhetné tőlem és én senkinek nem fogom azt engedni, hogy jogilag támadható legyek.

És ha te úgy döntesz, hogy 5 év után elválsz akkor én nem leszek hajlandó azért adni neked milliókat az én megspórolt pénzemből mert te már nem akarsz velem lenni szóval úgy ahogy van felejtsd el a házasságot.

Erre annyit mondott nekem, hogy hatalmasat csalódott bennem és nem számított arra, hogy én ennyire anyagias vagyok és, hogy legyek boldog a pénzemmel.

Aztán fogta magát és a cuccai nagy részét elvitte de még maradtak itt dolgok azokért meg gondolom visszajött.

De én ezt nem tudom, hogy gondolta. Én soha nem fogom azt hagyni, hogy jogilag támadható legyek.

Akárkiről is van szó.

Mit tudni mi lesz évekkel később, hogy mennyit változnak az emberek


2022. aug. 29. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ahogy ír a nőjéről... az biztos, hogy szeretni nem szereti, csak azt siratja most épp, hogy az ingyenpuniban megszólalt az önérzet, és elhagyta.
2022. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!