Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mostanában rajongani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mostanában rajongani kezdett egy nőért a neten?

Figyelt kérdés

Mindenféle csöcskirakós képpel kápráztatja el a ffi népeket Amerikában, párom meg alá írogat, hogy te vagy a szívem hölgye, gyönyörű vagy, csodálatos vagy, sok sok szívecskével. Éjjelente félrevonul angolul fordítgatni, mert chatelnek. Nem tud angolul, így találtam meg az összetépkedett papírokat, amire a szerelmetes sorokat írta.

Az a kérdésem, hogy ez megcsalás- e,és válóoknak számít - e nálatok? Lehet hogy hülye kérdés, de mégiscsak egy másik nővel levelezget, és ír olyanokat, amiket....

Vannak gyerekeink, azokkal persze sosem foglalkozik. Ehelyett tvzik, netezik, mint kiderült csetel, meg írogatstb...



2022. szept. 27. 11:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de nekem válóok lenne, azért, mert ez egy annyira undorítóan szánalmas pincsi viselkedés, amit nem venne be a gyomrom, sose tudnék többet férfiként tekinteni rá.
2022. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
19%

te választottad... mi, normális férfiak pedig nem jutunk nőhöz!


F32

2022. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez a szánalmas seqqfej volt a legjobb az összes közül?!
2022. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem gondolom konkrétan megcsalásnak, de attól még d€bil gyerekes proli dolognak tartom.

Ha nem is válóok, minimum egy ultimátumot érne nekem.

2022. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel az biztos. Gyerekes is. Fogalmam sincs ez miért jó neki!

Számomra egyértelmű,hogy mit tennék! Tudom, gyerekkel más, leülnék megbeszélném, hogy ez mégis mi?

2022. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Amikor az ember párt választ, a párja általában nem csinál ilyet... nem tudom miért engem hibáztattok.

Akkor még se szánalmas, se seggfej nem volt. Gondolom a beetetési időszak volt... Én meg horogra akadtam.

Nem tudok róla, hogy megcsalt volna bármikor is. Ez az első ilyen dolog. Azt tudtam, hogy szenvedélyesen lájkolgat nőket, de ennyiben ki is fújt a dolog, ezt még be tudtam nyelni. Viszont hogy minket leszarva írogat úgy, hogy semmi angol tudása nincs, és komolyan, időt feccölve bele írogat és fordítgat, az már igencsak rezgeti a lécet.

2022. szept. 27. 11:42
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is válóok lenne, hogy sose foglalkozik a gyerekeivel, ez már csak hab a tortán.
2022. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ez nem is kifejezetten megcsalás, hanem egyszerűen extra kurvägáz szánalmas és még sorolhatnám.
2022. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

A házasság intézményének újabb ékköve. Szinte látom magam előtt, azokat a tipikus "kiccsaládos reggeleket", amiknek már a gondolata felér egy rémálommal.


Miért vállal gyerekeket, aki alkalmatlan rá? Ennek mi értelme?

2022. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es! Teljesen egyetértek!

Nagyon akart gyereket, de ahogy nőttek a feladatok, úgy húzta ki magát belőle. Azt sem tudja, hányadikos a gyereke. A második gyerek után már egyre ingerültebb lett, egyedül hagyott a feladatokkal. Megkereste a pénzt, aztán arra gondolt, ezzel letudva az apai szerepkör, a többi az én dolgom.

Messziről nagyon jó, hogy vannak, de csak magával akar foglalkozni, illetve a kirakatba is jók.

Most úgy látom, nagy szabadságában rátört a kapuzárási pánik. Tipikus. Motort vett, gyűjtöget, nőcskézget. Élni akar. Szerintem hagyom...

2022. szept. 27. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!