Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mostanában rajongani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mostanában rajongani kezdett egy nőért a neten?

Figyelt kérdés

Mindenféle csöcskirakós képpel kápráztatja el a ffi népeket Amerikában, párom meg alá írogat, hogy te vagy a szívem hölgye, gyönyörű vagy, csodálatos vagy, sok sok szívecskével. Éjjelente félrevonul angolul fordítgatni, mert chatelnek. Nem tud angolul, így találtam meg az összetépkedett papírokat, amire a szerelmetes sorokat írta.

Az a kérdésem, hogy ez megcsalás- e,és válóoknak számít - e nálatok? Lehet hogy hülye kérdés, de mégiscsak egy másik nővel levelezget, és ír olyanokat, amiket....

Vannak gyerekeink, azokkal persze sosem foglalkozik. Ehelyett tvzik, netezik, mint kiderült csetel, meg írogatstb...



2022. szept. 27. 11:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező, ezen tényleg csak röhögni lehet. A férjed egy 15 éves szintjén van... jó ügyvéddel simán megkapod, ami jár neked. Én elsőnek a motorja felére nyújtanam be az igenyemet. Hiszen hazassag alatt vette... amit gyűjtöget, annak is a fele a tiéd. Ne hagyd magad, az ilyenek lehet, hogy smucigak, de buták, mint a tök. Jó ügyvéd, és nem lesz semmi gond, mehet a mucikához, akinek nyilván nem fog kelleni ez a fantasztikus főnyeremény hím.
2022. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon szépen köszönöm, de azt tudom, hogy a legjobb ügyvédek a barátai. Biztos vagyok benne, hogy ebből nem tudok jól kijönni.

Egyébként szerintem is maximum 15 éves, de abból is 10-et letagadhat... Mint egy durcás óvodás, akinek semmi sem jó, ugyanakkor minden is jár, mert ő a király...

2022. szept. 28. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!