Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mostanában rajongani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mostanában rajongani kezdett egy nőért a neten?

Figyelt kérdés

Mindenféle csöcskirakós képpel kápráztatja el a ffi népeket Amerikában, párom meg alá írogat, hogy te vagy a szívem hölgye, gyönyörű vagy, csodálatos vagy, sok sok szívecskével. Éjjelente félrevonul angolul fordítgatni, mert chatelnek. Nem tud angolul, így találtam meg az összetépkedett papírokat, amire a szerelmetes sorokat írta.

Az a kérdésem, hogy ez megcsalás- e,és válóoknak számít - e nálatok? Lehet hogy hülye kérdés, de mégiscsak egy másik nővel levelezget, és ír olyanokat, amiket....

Vannak gyerekeink, azokkal persze sosem foglalkozik. Ehelyett tvzik, netezik, mint kiderült csetel, meg írogatstb...



2022. szept. 27. 11:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás de iszonyú alja, proli az ilyen viselkedés. Hány éves ez az ember? 15? Mert azon a szinten van mint egy kiskamasz
2022. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Igen, újra 15 vagyis 3*15...

Úgy tűnik nem nőtt fel, valami ovis szinten rekedt.

2022. szept. 27. 12:10
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
De az az influencer visszairogat neki? 😅
2022. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem én is írnék chloe moretz instájára, de csak egyszer, nem rendszeresen. Mert szerintem szép, cuki és valahogy erotikus kisugárzása van, ahhoz képest hogy nincs jó teste.

Ha korak valamit, én is rakok rá szivecskét, de kb ennyi. Ez a különbség a közt hogy kedvelsz valakit, vqgy hogy a megszállotja lettél.

2022. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Igazából most van egy harmadik gyereked. Én lépnék, behajtanám a megfelelő gyerektartást és új életet kezdenék anélkül, hogy hagynám magam lelkileg leépíteni egy ilyen idióta által.
2022. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
11%
Oda kéne tenni magad hogy te legyél álmai hölgye.
2022. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Igen, visszaírogatott neki. Chatelni hívja a követőit. Ő meg nagyon rácuppant, és mindenféle huncutságot írt, hogy milyen gyönyörű, jó csaj, bárcsak így meg úgy lenne, stb...

15-ös, szerintem is van egy kamaszom... Gyerektartás? Nagyon smucig lett mostanában. Magának gyűjtöget, ha a gyerekekre kell áldozni, már idegbeteg lesz. Nem hiszem, hogy fog adni, max. valamit, hogy befogja a számat. ..

Szerintem érzi ő, hogy ez így nem jó. De miért nem mondja meg? Menjen, ha akar a csöcsibabához!

16-os! Egy ilyennek ezek után még én tegyem oda magam? Ez vicc?

2022. szept. 27. 13:10
 18/32 anonim ***** válasza:
12%
17. Előtte kellet volna odatenni magad. Amelyik kecske jóllakott az nem megy máshova enni.
2022. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ó, valóban? Mesélj még!
2022. szept. 27. 13:28
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerektartás? Nagyon smucig lett mostanában. Magának gyűjtöget, ha a gyerekekre kell áldozni, már idegbeteg lesz. Nem hiszem, hogy fog adni, max. valamit, hogy befogja a számat."

Még szerencse, hogy nem ő dönti el, mennyit ad, hanem a bíróság.

2022. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!