Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom észrevette, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom észrevette, hogy a mosdóba pisilok és most nem akar találkozni velem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, mára le volt beszélve egy közös vacsora és mozi de azt mondta nem akar eljönni mert, hogy időre van szüksége.. ez tényleg ekkora gond lenne? Mintha megcsaltam volna kb. úgy viselkedik


Szerintem férfiak között tök természetes, hogy néha a mosdóba pisilnek, főleg mondjuk este ha merevebb a cerka akkor a WC se ülve se állva nem használható mosdóba meg nem megy félre , illetve a saját mosdómról van szó nem az, hogy nála voltunk és ott, más helyen nem szoktam maximum ha valamiért nem használható a WC akkor


2022. okt. 7. 17:29
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy helyiségbe van. Nálunk nincs. Feltünne ha a párom többet járna a fürdőbe, mint a mosdóba.
2022. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
45%
Ez maximum kényszermegoldás lehet, ha a sima wc elérhetetlen. Esetleg súlyosabb szorulás idején, amikor az "ülve hugyozás" kiesik a képből, de még az állva is csak nagykeservesen lehetséges.
2022. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
Csomószor hugyoztam a mosdókba, mikor a csaj felengedett magához. Különösebben nem érdekelt és egyből le tudtam mosni a makkomat is. Eddig sose buktam le. A WC-t kb csak kaksira használom. De mondom, még sose buktam le. KözWC-kben meg sokszor direkt a piszoár mellé hugyozok. Kit érdekel.
2022. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
21%
Én ezért kidobnálak, komolyan mondom. Belefújod a turhát, belepisilsz a kézmosóba... Undorító vagy.
2022. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
12%
Már nem azért, de sz*rás után is a csap alá tartod a kezed. Aztán meg ugyanabból a csapból mosol fogat. Amúgy csak szólok, h a pisi az steril folyadék, simán iható. (a csapvízzel ellentétben) Szóval a pisivel igazából a piszkos vizes mosdót mossa tisztára. Már Einstein is megmondta, h minden relatív.
2022. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg nem értem ezt a felháborodást, a páromnak nem teszem fel ezt a kérdést mivel nem akarok vele szakítani, de akkor nem zavarja az esetleges pisimaradék amikor a szájára veszi a pöcsöm?


Szerintem több pisi maradék kerül a szájába azzal mintha megmosná az arcát a mosdóba amibe pisálok..

2022. okt. 7. 20:33
 27/46 anonim ***** válasza:
20%
Én a helyedben megszívatnám és legközelebb egy kisebbet odakaksiznék a mosdóba. Csak ilyen kis golyót. Aztán mondjad neki, hogy válasszon a két rossz közül.
2022. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

#27


Értem a viccet, de azért ilyet nem csinálnék, hiába tartanak barbárnak itt páran mert kifújom néha az orrom a mosdóba, nem piszkítanék bele, az szerintem se oda való.

2022. okt. 7. 20:37
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Csak vicceltem nyilván, de nem értem az itteni felháborodást. Mi van ha valaki sz*rral keni be a kilincsedet, azt is lemosod utána a csapnál. És ugyanúgy este megmosod ott az arcod. Nehogy már egy kis pisi gondot okozzon, főleg abból a kukacból, amit este megszopogat az asszony.
2022. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

#29


Ezt a részét én sem értem ahogy előbb is írtam..


Az, hogy belepisilek a mosdóba amit aztán letakarítok az bűn, mert "arcmosáskor" pisis lesz az arcuk , mondjuk ezt nem értem mivel én úgy mosok arcot, hogy megnyitom a csapot és a folyó vízzel mosom meg az arcom nem magából a mosdóból. De mondjuk a p*csöm nem mosom meg minden pössentés után még is ha úgy adódik akkor a szájába is veszi a párom na most itt azon kattogtak, hogy a mosdóból az arcuk pisis lesz ami hamis állítás, viszont ami igazabb, hogy amikor a szájukba veszik a cerkát akkor konkrétan a szájukba kerül az amitől - indokolatlanul - félnek a mosdáskor...


Mennyire ellentmondásos ez az egész, tipikus nő logika.

2022. okt. 7. 20:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!