Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom észrevette, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom észrevette, hogy a mosdóba pisilok és most nem akar találkozni velem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, mára le volt beszélve egy közös vacsora és mozi de azt mondta nem akar eljönni mert, hogy időre van szüksége.. ez tényleg ekkora gond lenne? Mintha megcsaltam volna kb. úgy viselkedik


Szerintem férfiak között tök természetes, hogy néha a mosdóba pisilnek, főleg mondjuk este ha merevebb a cerka akkor a WC se ülve se állva nem használható mosdóba meg nem megy félre , illetve a saját mosdómról van szó nem az, hogy nála voltunk és ott, más helyen nem szoktam maximum ha valamiért nem használható a WC akkor


2022. okt. 7. 17:29
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
28%
Női logika??? olyan nincs xd
2022. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

#31


Van, csak éppen nem a valósággal van egy talajon. Ezért NŐI logika. Szembe megy minden logikus dologgal és a valósággal.

2022. okt. 7. 21:02
 33/46 anonim ***** válasza:
74%
Legalább valami fertőtlenítővel kimoshatnád magad után a csapot. Ja pisis kuki, hát kérlek a férjem nem adja a számba, ha nem tudta megmosni előtte, vagy elmegy megmosni vagy hanyagoljuk a dolgot és később TISZTÁN folytatjuk. Szóval akkor lehet, hogy mi vagyunk ufók , de legalább megtisztel annyival, hogy nem a pisit kell szopogatnom róla …
2022. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

#33


Milyen csapot mossak ki magam után?

2022. okt. 7. 22:39
 35/46 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat mosdókagyló
2022. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
25%
Én nő vagyok és néha a kádba pisilek, amikor a wc helyiség fogtalt. Utána persze kimosom. De most ha belegondolok ez annyira undorító, amit én csinálok, az is. :(
2022. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
17%

Én is néha belepisilek a mosdókagylóba, nics azzal semmi extra szerintem, leöblítem és kész. Kevesebb víz fogy, mintha lehúznám a wc-t, és egy körben meg is tudom mosni a farkam. Zuhany közben is elengedem néha, amikor éppen kell, úgyis leviszi a víz.

Fel kellene nőni, nem pedig ilyen apróságokon összeveszni.

2022. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

#37


Mond ezt a barátnőmnek meg az itteni nőknek akik ördögnek gondolnak emiatt..

2022. okt. 7. 23:16
 39/46 anonim ***** válasza:
23%
Rárázod a pisis faszodat a tükörre, a szappantartóra, a csempére, a fogkefés pohárra, mindenre, oda, ami nem ürítésre, hanem tisztálkodásra van nekem és a család többi tagjának. Fúúú, én nagyon kivágnálak ezért.
2022. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
39-es csak megjelöli a területét. A kutyádra is rászólsz?
2022. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!