Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom észrevette, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom észrevette, hogy a mosdóba pisilok és most nem akar találkozni velem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, mára le volt beszélve egy közös vacsora és mozi de azt mondta nem akar eljönni mert, hogy időre van szüksége.. ez tényleg ekkora gond lenne? Mintha megcsaltam volna kb. úgy viselkedik


Szerintem férfiak között tök természetes, hogy néha a mosdóba pisilnek, főleg mondjuk este ha merevebb a cerka akkor a WC se ülve se állva nem használható mosdóba meg nem megy félre , illetve a saját mosdómról van szó nem az, hogy nála voltunk és ott, más helyen nem szoktam maximum ha valamiért nem használható a WC akkor


2022. okt. 7. 17:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
62%
Lány kutyám van, és mivel a nők nem ilyen gusztustalanok, ezért még nem kellett emiatt rászólnom.
2022. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nagy hiba.
2022. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Hogy menne a tükörre meg csempére meg fogkefés pohárra? :D Úristen
2022. okt. 8. 13:52
 44/46 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem ezt a felháborodást, a mosdókagylóba bele is köpöd fogmosáskor a nyálas, ételmaradékos löttyöt is, koszos, olajos szennyeződést is ott mosol le, aztán a kádba, zuhanyzóba is beállsz, és a fenekedet is megmosod. Semmiben nem különbözik a mosdókagylóba pisiléstől, azt is leviszi a víz.
2022. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
50%
OCD betegségnek hívják az ilyet.
2022. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
62%

"férfiak között tök természetes, hogy néha a mosdóba pisilnek"

Ha a párod nő, neki nem természetes.

Ami nem megy, ne erőltessük.

2022. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!