Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit szeret? Nagyon hullámzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szeret? Nagyon hullámzó a páromnak a viselkedése és olyankor arra gondolok hogy a szeretöjére gondol pár éve kiderült hogy viszonyt folytat egy nála 20ével fiatalabb nővel, a nő buktatta le de az a érzésem még mindig együtt vannak!

Figyelt kérdés
Szeretője elöbb volt mint én mikor ismerkedtünk tudtam hogy van valakije akinek van párja és tudtam hogy nem komoly vele, mik csak barátok voltunk ahogy ismerkedtünk egymásba szerettünk de közbe megint lebuktatta a szeretője úgy hogy már mi együtt voltunk!

2023. jan. 2. 13:03
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#10 Nem tudom hogy döntsek mert bizonygasa hogy csak én vagyok és engem szeret, de mégis benem van a kétej hogy mi van ha mégis vele van és hazudik
2023. jan. 5. 10:54
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű még mindig tart a dolog, esküdözhetett neked anno, hogy nem jelentett neki semmit, de az nem azt jelenti, hogy meg is szakította vele a kapcsolatot.

Volt az a feltevésed, hogy ha a szeretőt szeretné, akkor vele lenne... nah írtad hogy a szeretőnek is van valakije, akkor max. a párod is szerető maradhat, így komoly kapcsolatban, úgy hogy mellette is legyen valaki esélytelen, csak ha palira vesz valakit, mint most pl. Téged.

2023. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem a szavaknak van súlya, hanem a tetteknek. Hány éves vagy, 12,hogy ezt még nem tanultad meg?

2023. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Én össze se jöttem volna vele kezdjük ott, de ha a te helyedben lennék akkor kiraktam volna, hogy lebuktatta a szerető.

Egyébként lehet más nőkkel csal meg téged, nem az ex-szeretőv el!

És még mindig azt gondolom, hogy a legjobb, hogyha szakítasz vele, nem lehet kételyek közt élni, őrlődni nap mint nap, míg ő nyugodtan kel fel, megcsal azt fekszik le melléd.

Különben még ha nem is lenne hűtlen jelenleg, a lényeg, hogy volt és lesz is a jövőben.

2023. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Magát szereti csak. Lyuk-lyuk egyremegy nála.
2023. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap telt el és egy helyen toporogsz? Maradj vele, majd ő kirak, ha ennyire gyenge vagy.
2023. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kérdés nagyon hasonlít az egyikhez.


Igazából azt akarod tudni kire gondol?

Nem tudjuk. Lehet csak a válság miatt van így oda.

De ha te tudod hogy van szeretője és ez a pasi által rád erőltetett nyitott házasság akkor neked kell tudni hogy hárem típusú kapcsolatba kerültél. Neked kell tudni mit akarsz. Ha már tudod hogy van szeretője és nem zavar mert nem zavar mert nem teszel ellene semmit akkor a harmadik fél nem is szerető hanem a nyitott kapcsolatotok alkalmi jelenlevője.

Mert ez így nyitott kapcsolat csak te nem veszed észre. A férjed manipulál.

2023. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

11-es vagy lehet nimcs is vele és pont ezért van oda mert neked folyamatosan bizonygatni próbál de nem hiszel neki és ezért depizik. Ez is egy opció. De az is amit 17-es válaszomban írtam.


De mindenképp red flag-es egy ilyen pasi legalábbis nálam. Én ha tudtam volna hogy szeretője van mielőtt összejött volna velem mert mi meg barátok vagyunk. Az azt jelentette volna hogy a szerető mellett volt neki egy akkori állandó barátnő. A pikláknak se kéne? Minek hogy utána meg belebetegedjen az ember?


Amugy erről is a jurassic park jut eszembe az a scene amikor azt mondja az egyik kutato, hogy: "Ja mindig ez van! Utána meg jön a futás és a sikítás!"

Erre a helyzetre fordítva.


A nő tudja hogy van szerető de a pasi mégis lehengerlő a nő csöndben van , emészteni próbál tűr, aztán jön a menekülés érzés és sikítana kínjában mert nem képes kiszállni és elfutni a szörnyű kapcsolatból ahol a másik fél mellette préda után kutat.


Ez az a kapcsolat típus amire igaz az a mondás, hogy: "Menekülj! Vissza se néz!"

2023. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

* A pikláknak se kéne.


Nem kérdő jel. Kijelentő mondat volt csak elírtam.

2023. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
* nincs
2023. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!