Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit szeret? Nagyon hullámzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szeret? Nagyon hullámzó a páromnak a viselkedése és olyankor arra gondolok hogy a szeretöjére gondol pár éve kiderült hogy viszonyt folytat egy nála 20ével fiatalabb nővel, a nő buktatta le de az a érzésem még mindig együtt vannak!

Figyelt kérdés
Szeretője elöbb volt mint én mikor ismerkedtünk tudtam hogy van valakije akinek van párja és tudtam hogy nem komoly vele, mik csak barátok voltunk ahogy ismerkedtünk egymásba szerettünk de közbe megint lebuktatta a szeretője úgy hogy már mi együtt voltunk!

2023. jan. 2. 13:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nincs még gyerek mert az biztos hogy ebbe a kapcsolatba a legnagyobb vesztes a gyerek.
2023. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
#18-os Amikor megismerkedtünk neki sajnos meghalt a felesége ott maradt 2gyerekel, a szeretőnek volt párja és 1 gyereke, azért volt az én párom a szeretője és utána jöttünk össze
2023. febr. 17. 08:38
 23/33 A kérdező kommentje:
#21 Mind kettönknek van gyerekei de közös nincsen
2023. febr. 17. 08:40
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

22-es így már másabb a dolog ezt nem írtad az elején, de akkor is nem oké így, mert a párod az aki nem tudott lelki okokból kilépni egy szeretői kapcsolatból, ami lelki okokból alakult ki, amibe igazából ő a szerető. Én nem ugrottam volna bele egy ilyen kapcsolatba, mert a párod lelkileg még mindig benne van ragadva egy helyzetbe. Az is biztos, hogy ez így nem igazi.

De akkor lehet az elhunyt feleségére gondol ilyenkor.

2023. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

*Én nem ugrottam volna bele egy ilyen kapcsolatba, de én én vagyok.

A párod lelkileg még mindig benne van ragadva egy helyzetbe.


Bocsi egybe írtam, nem direkt, csak gyorsan írtam és a gondolat menetem is gyors volt.

2023. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#24-es kifejtenéd hogy hogyan érted hogy lelki okokból ragadt Bene a szeretői viszonyba ?
2023. febr. 17. 14:52
 27/33 anonim ***** válasza:
46%

Elvesztette a feleségét szerintem nagyon is egyértelmű. A gyász időnként furcsa dolgokra képes. Nem tudom hogy fogalmazzak de nem tudom másképp és írásban lehet bunkónak fog tűnni pedig nem az amit probalok írni.


A gyászt úgy nyomta el magában hogy egy olyan kapcsolatba ugrott ami egyértelműen nem vezet sehova de ugyanakkor nem is enyhíti az elveszett személy iránti fájdalmat és hiányt csak azt hiszi. Nyilván ilyenkorvkeresi mindenben ösztönösen az ember a szeretett személyt. Lehet a szeretőjének volt egy olyan gesztusa ami a volt felesegere emlekeztette es itt ennel a pontnal tortent meg az hogy kialakult benne egy olyan kotodes ami inkabb fuggoseghez vezet. Érzelmileg ki volt szolgáltatva vágyott arra hogy szerethesse a feleségét de ugye nem tudta. Ergo a vágy és a fájdalom egy másik no karjába terelte. Nem akarom ezt nagyon elemezni ezt. Olyan ez mint az alkohol, függőséget okoz amiből nehezen mászik ki csak arra jó hogy elnyomja magaban azokat az erzeseket amik nehezek. Magyarán lehet csak nehezebbé tette magának ezzel a gyászt. 4 év azert az is rovid idő ha nagyon szerettek egymast. Nem tudom mennyi ideje voltak hazasok.Gondolom mindig is hianyozni fog neki.

Ez a tippem ha együtt van még a szeretőjével. Ha nem akkor az elhunyt felesége hiányzik neki de nagyon. De amúgy ez szerintem egyértelműnek kéne lennie ha boldog volt a házassága. De ugye kevés infobol csak ezt tudtam kikovetkeztetni. Remélem nem hangzott bunkon.

2023. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Amugy 24-es vagyok. 27-es valaszommal valaszoltam.
2023. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

* Nyilván ilyenkor keresi mindenben

* Nem akarom nagyon elemezni ezt.


Elnézést időnként tipozok.

2023. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#27-es Az kimaradt az írásombol hogy anno több nővel is volt egyszerre, de be is vallotta anno hogy a felesége miatt hogy elfelejcse a bánatát inkább több nőkhöz járt hogy lefárasza magát, mindel szakitot csak azzal az egyel nem akivel mai nap találkozgathat a megérzései szerint és már le is buktatta a szeretője anno hogy együtt vannak
2023. febr. 17. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!