Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit szeret? Nagyon hullámzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szeret? Nagyon hullámzó a páromnak a viselkedése és olyankor arra gondolok hogy a szeretöjére gondol pár éve kiderült hogy viszonyt folytat egy nála 20ével fiatalabb nővel, a nő buktatta le de az a érzésem még mindig együtt vannak!

Figyelt kérdés
Szeretője elöbb volt mint én mikor ismerkedtünk tudtam hogy van valakije akinek van párja és tudtam hogy nem komoly vele, mik csak barátok voltunk ahogy ismerkedtünk egymásba szerettünk de közbe megint lebuktatta a szeretője úgy hogy már mi együtt voltunk!

2023. jan. 2. 13:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt a felesége, hulyit pár nőt, hogy ne rá gondoljon.

Nincs nagyon mit agyalni ezen, szexel akivel tud és kész.

2023. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
A csitrit szereti csak o foglalt. Ezert kellesz Te:szeretonek, takaritononek, szakacsnonek.
2023. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Téged biztos, hogy nem.
2023. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!