Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buli a barátnőmmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli a barátnőmmel és a férjemmel? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leírom nem túl röviden a storyt aztán írjátok meg kinek van igaza szerintetek.



Néhanapján elmegyünk a barátnőmmel ketten bulizni, (tavaly pl 3x, szóval nem havi szinten) emellett néha össze ülünk kávézni, vagy a ő a férjével, én a férjemmel, gyerekekkel vagy gyerekek nélkül is járunk szórakozni(nyilván gyerekkel nem bulizni 😂)


Tegnap volt a szülinapom, és kaptam a baratnomtől koncertjegyet, hogy elmehetnék bulizni egyet.


Előtte kérdezte a férjét, hogy neki lenne e kedve négyesben elmenni, de ő nem akart, azt mondta menjünk mi ketten. Ezt akkor is elmondta, mikor át adta a jegyeket. Erre a férjem, hogy neki meg van kedve, rendeljünk neki is +1 jegyet.


Én aztán tegnap este, és ma délután is próbáltam neki szépen elmagyarázni, hogy miért is nem szeretném ha jönne, meg eléggé hülyén jönne ki, hogy ki tartja a gyertyát épp.. A férjem vagy a barátnőm...


Modntam hogy szedje rá a barátját, és akkor menjünk 4-en,vagy menjünk el máskor kettesben bulizni, de ő csak azt hajtogatja hogy én nem akarok vele menni, holott fel ajánlottam egyéb opciókat is, de csak köti az ebet a karohoz...


nyilván délután mondta felb@szódva,hogy akkor nem jön, azóta nem beszél velem... Szerintetek?


2023. jan. 15. 21:01
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Igen énis azt hittem nekem is jár egy csajos este, de akkor mégsem 😂
2023. jan. 15. 21:52
 12/37 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az a furcsa, hogy jókedved van miközben haragszik a párod.

És az egyenesen gáz, hogy nem tudsz különbseget tenni.

Mert nem a csajos este a gond, hanem az, hogy le se szartad a férjedet.

Merthogy neked jár a csajos buli, pedig nem tönkretenni akarta csak veled akart ünnepelni, szórakozni...

2023. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
94%

"Előtte kérdezte a férjét, hogy neki lenne e kedve négyesben elmenni, de ő nem akart, azt mondta menjünk mi ketten."

De ha az ő férje akart volna, akkor most az sem lenne kerdés, hogy a te férjed is hívjátok. Úgy lett csajos este, hogy a barátnőd férje nem akart.

2023. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
37%
Ebben a helyzetben egyértelmű számomra, hogy vagy négyen vagy ketten megyünk. Biztos nem mennek így hárman bulizni. De ez én vagyok.
2023. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
Ebből cuckold szex lesz.
2023. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
8%

"Miota baratnos program ha a baratno kerdezte a ferjet hogy jonne-e?"


Azóta, hogy a barátnő férje nem akart menni, ugyanis akkor a pasik elvannak egymással és a barátnők tudnak egy kicsit beszélgetni, de ha hármasban mennek, akkor nem, mert ha kizárják a beszélgetésből a kérdező férjét, akkor meg az lesz a baj. Vagy ketten, vagy négyen menjenek, Hárman ne.

2023. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
22%
Illemszabaly: Ha valahova nem hivnak vkit ,oda nem illik mennie!!!! Szovatenni se meg meghivatnia se illik magat a ferjednek.
2023. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
23%

Mi is hasonlóan jóban vagyunk egy másik párral. Én neked adok igazat.

Nálunk is kimondatlan szabály, hogy vagy ketten, vagy négyen. Az pedig kimondott, hogy a másikunk programjába nem kéretőzünk, ha nem hívnak.

Kaptál egy jegyet, a másikat a barátnőd magának vette. Egyértelmű, hogy csajos program lenne a célszerű.

Az viszont igaz, hogy a barátnőd részéről furcsa dolog volt előtte megkérdezni a párját, akar-e menni. Szerintem ez nem okés. Ha téged akar meglepni, azt kéne kigondolni, te hány fővel szeretnél menni, nem azt, hogy az ő párja mit akar. Ez a te párodra nézve tényleg bántó lehet, mert ha neki nem lehet szavazati joga, az övét se illene megkérdezni.

Viszont ez a barátnőd hibája, nem a tiéd. Elmondhatod neki, vagy minimum viccesen utalhatsz rá, hogy kár volt megkérdeznie, mert így a te párod is érthetően lehetőséget szeretne erre. Hátha megérti, hogy ezt nem kellett volna, és legközelebb akkor tervez csajbulit, ha neki eszébe jut, nem amikor a párja beleegyezik.

Mivel ez nem a te hibád, ragaszkodhatsz a csajbulihoz, én is ketten szeretnék menni a helyedben, és ezt a párodnak tiszteletben kell tartania. Neki is be kell látni, hogy nem te vagy a hibás. Talán ha mondod neki, hogy szerinted se volt ez tiszta, és szólsz róla a barátnőnek, megnyugszik.

2023. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
68%

Soha, semmilyen alkalomból nem lenne pofám kizárni a férjem a közös buliból. Mikor másokkal vagyunk, ő a legjobb barátom személyében van jelen, senkit sem feszélyez, ha egyedül van velünk, mert nem nyaljuk egymást meg sutyorgunk.


Nekem nem lett volna szívem lekoppintani, ha ilyen cukin lelkesedik. De te tudod.

2023. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
19%
Hst o ilyen.. ez kb egeszseges feltekenyseg .. csak durcas kis gyerek.
2023. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!