Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buli a barátnőmmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli a barátnőmmel és a férjemmel? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leírom nem túl röviden a storyt aztán írjátok meg kinek van igaza szerintetek.



Néhanapján elmegyünk a barátnőmmel ketten bulizni, (tavaly pl 3x, szóval nem havi szinten) emellett néha össze ülünk kávézni, vagy a ő a férjével, én a férjemmel, gyerekekkel vagy gyerekek nélkül is járunk szórakozni(nyilván gyerekkel nem bulizni 😂)


Tegnap volt a szülinapom, és kaptam a baratnomtől koncertjegyet, hogy elmehetnék bulizni egyet.


Előtte kérdezte a férjét, hogy neki lenne e kedve négyesben elmenni, de ő nem akart, azt mondta menjünk mi ketten. Ezt akkor is elmondta, mikor át adta a jegyeket. Erre a férjem, hogy neki meg van kedve, rendeljünk neki is +1 jegyet.


Én aztán tegnap este, és ma délután is próbáltam neki szépen elmagyarázni, hogy miért is nem szeretném ha jönne, meg eléggé hülyén jönne ki, hogy ki tartja a gyertyát épp.. A férjem vagy a barátnőm...


Modntam hogy szedje rá a barátját, és akkor menjünk 4-en,vagy menjünk el máskor kettesben bulizni, de ő csak azt hajtogatja hogy én nem akarok vele menni, holott fel ajánlottam egyéb opciókat is, de csak köti az ebet a karohoz...


nyilván délután mondta felb@szódva,hogy akkor nem jön, azóta nem beszél velem... Szerintetek?


2023. jan. 15. 21:01
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Igazából régen jóban voltunk, mi négyen, de utána a férjem és a barátnőm férje elkezdtek együtt dolgozni, aminek sajnos nem lett jó vége...(nyilvan a pénzen vesztek össze) ez volt még novemberben, azóta most januárban találkoztak először,(minket csajokat ez nem bofolyásolt) szoval
2023. jan. 17. 08:10
 32/37 A kérdező kommentje:

* szóval valószínűleg a férj ezért mondta, hogy nem jön. Meg ő inkább halászni jár, vagy csak otthon marad.


Meg a barátnőm férje sokszor (vagyis inkább minden alkalommal) osszeveszik a barátnőmmel, ha megyünk valahova, így a barátnőm csak ezért kérdezte meg a férjét, hogy ne legyen probléma belőle.


Szóval vannak itt a háttérben más dolgok is ám.

2023. jan. 17. 08:12
 33/37 anonim ***** válasza:
49%
Ez esetben szerintem érthető, hogy inkább csajos bulinak szerettétek volna.
2023. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval vannak itt a háttérben más dolgok is ám."

Amit mondjuk jó lett volna azelőtt tudatni, hogy a véleményünket kéred.

2023. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Elnézést.
2023. jan. 17. 12:15
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
35. Akkor senkinek es mindenkinek is igaza van egyszerre.
2023. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet azért nem fekete-fehér.

A "csajos estében" nincs semmi rossz, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy sülve-főve együtt kell lenni. (Persze, ez kölcsönösen igaz kell, hogy legyen.)

Abban sem látok problémát, ha egy rendezvényre az egyikük barátja jön. Nem egy randira mentek, ahol ketten ott elszórakoznak egymással, a harmadik meg unatkozik.

Az, hogy ő tudta, hogy a pasija nemet fog mondani, mégis úgy harangozta be, hogy négyesben lesztek, na, ez gáz. Eleve nem így kellett volna kommunikálni.

Az, hogy te elhívtad a barátodat, majd utána "bocsi, mégse", ez is gáz. Az indok meg főleg az.

2023. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!