Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buli a barátnőmmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli a barátnőmmel és a férjemmel? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leírom nem túl röviden a storyt aztán írjátok meg kinek van igaza szerintetek.



Néhanapján elmegyünk a barátnőmmel ketten bulizni, (tavaly pl 3x, szóval nem havi szinten) emellett néha össze ülünk kávézni, vagy a ő a férjével, én a férjemmel, gyerekekkel vagy gyerekek nélkül is járunk szórakozni(nyilván gyerekkel nem bulizni 😂)


Tegnap volt a szülinapom, és kaptam a baratnomtől koncertjegyet, hogy elmehetnék bulizni egyet.


Előtte kérdezte a férjét, hogy neki lenne e kedve négyesben elmenni, de ő nem akart, azt mondta menjünk mi ketten. Ezt akkor is elmondta, mikor át adta a jegyeket. Erre a férjem, hogy neki meg van kedve, rendeljünk neki is +1 jegyet.


Én aztán tegnap este, és ma délután is próbáltam neki szépen elmagyarázni, hogy miért is nem szeretném ha jönne, meg eléggé hülyén jönne ki, hogy ki tartja a gyertyát épp.. A férjem vagy a barátnőm...


Modntam hogy szedje rá a barátját, és akkor menjünk 4-en,vagy menjünk el máskor kettesben bulizni, de ő csak azt hajtogatja hogy én nem akarok vele menni, holott fel ajánlottam egyéb opciókat is, de csak köti az ebet a karohoz...


nyilván délután mondta felb@szódva,hogy akkor nem jön, azóta nem beszél velem... Szerintetek?


2023. jan. 15. 21:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
77%

"Előtte kérdezte a férjét, hogy neki lenne e kedve négyesben elmenni, de ő nem akart, azt mondta menjünk mi ketten."


Tehát a barátnőd férje nem akart a férjed társaságában lenni, ezért gyakorlatilag megtiltotta neki, hogy veletek menjen.

2023. jan. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy 4-es buli lett volna, nem csajos buli. Ebből kiszállt a barátnőd párja, maradtatok hárman. Pont. Nem kell a műbalhé, ne csinálj úgy, mintha sosem engedne el csajos bulira.


Jól fel lennék én is baszva, ha valaki miatt nem engednek engem sem egy buliba, amire eredetileg igent mondtam.

2023. jan. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
27%

Ha tényleg ennyire ragaszkodik hozzá, nem értem miért ne mehetnének hárman, ugyanakkor te ismered magatokat, meg a másik felet.

Volt egy baráti pár régebben,akikkel sok időt töltöttünk együtt. 4-esben semmi gond nem volt, sőt, de amikor csajos programot beszéltünk meg, majd benyögte a lány, hogy a párja is jönne, felállt a hátamon a szőr. És sok ilyen volt...


Ugyanis a párjának SEMMI sem volt jó, ha megbeszéltük, hogy beülünk kávézni, akkor végig azt hallgattuk hogy ez felesleges és mit csinál majd ha hazamennek. Ha csak a bevásárlást akartuk megcsinálni együtt mert nem volt egymásra több időnk a héten, rendszeresen akkor támadt kedve a bolt közepén veszekedni, és hangoztatni a (számomra) taszító nézeteit arról, hogy mi a nő dolga. ( A lányt viszont nagyon kedveltem) Ha az én párom is ott volt, tök jól elbeszélgetettünk négyesben, még csak nem is azért kellettek, hogy lekössék egymást, ahogy itt az egyik kommentelő mondta. De hármasban nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy a lánnyal se lehetett azokról a témákról beszélgetni, amikről kettesben szoktunk, ők persze sokszor rákaptak valami közös témára ami természetes, viszont olyankor feszengtem, kellemetlenül éreztem magam, mert a saját dolguk.....

Olyan is volt, hogy négyesnek indult egy program, a srác lemondta, párom viszont már várta...de általában a kaja/ tevékenység miatt:D olyankor megoldottuk, vittem neki kaját, és csajos este lett belőle. Mondjuk ehhez kell az is, hogy vannak minőségi estéink ketten is, nem pedig az az egyetlen kiszakadás a mókuskerékből, amikor baráti este van...


Szóval értitek, lehet, hogy itt a férj sem egy atom szimpatikus ember a barátnőnek, de nem fogja szapulni, inkább próbálja a saját férjét is bevonni, és azért említette meg, mert nem akarta azt a látszatot kelteni, hogy a fiúkra nem gondolt. Csak fordítva sült el a dolog..


Ha már így alakult, a legjobb dolog amit kérdező, tehetsz, hogy kettesben megkérdezed a barátnőd, őt zavarná e ha menne a férjed. A választ nem kell feltétlenül a férjed orrára kötni, esetleg megbántani. És a későbbiekben közösen figyelni arra, hogy ha egy program végül kettőtöknek szól, az határozottan úgy hangozzon, már elsőre is.

Illetve talán csináljátok több programot a pároddal, mert lehet, hogy nem a csajbulihoz ragaszkodik ennyire, csak baromira utál otthon ülni állandóan.

2023. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Próbálunk ketten is programozni, most is megyünk szombaton, csak hát van 2 gyerekünk, akikre ő vigyáz ha én megyek a barátnőmmel, illetve fordítva is szokott lenni, hogy ő megy egyedül haverokkal, én meg maradok a gyerekekkel.
2023. jan. 16. 11:14
 25/37 anonim ***** válasza:
35%

"Mi is hasonlóan jóban vagyunk egy másik párral. Én neked adok igazat.


Nálunk is kimondatlan szabály, hogy vagy ketten, vagy négyen. Az pedig kimondott, hogy a másikunk programjába nem kéretőzünk, ha nem hívnak.


"


Ez így van, csak itt sok a betegesen féltékeny és/vagy kapcsolatfüggő egyed.

2023. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
58%

"mondta felb@szódva,hogy akkor nem jön, azóta nem beszél velem."

Azt meg lehet érteni egy bizonyos fokig, hogy rosszul esik neki, de ez a reakció, hogy nem beszél veled, ez szerintem tulzás.

2023. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
50%
#25 Teljesen igazad van. Nekem abszolut nem az jött le, hogy ne akarna a férjével programozni, csak most ez egy olyan esemény lenne, ahol ketten mennek csajok. Nincs itt semmi látnivaló, nem is értem az ide kommentelőket, mondom ezt férfiként. Lehet lepontozni, gyertek rám!
2023. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk ha lenne egy olyan program, amire engem és a párom hívnak, én meg várom, hogy mehessek, a párom meg benyögné, hogy bocs, de én maradok itthon, mert valaki másnak a csaja/pasija épp szobanövény akar lenni, akkor valószínűleg nem lennék elragadtatva. Ezt a bulit az bszta el, aki kimaradt. De miatta nem kellene másnak is elrontani.


Ha kifejezetten megbeszélitek, hogy kettesben mentek és nem csak más partypooperkedése miatt alakul így és akkor haknizik, akkor jogos lenne a hiszti. De így nem.

2023. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk ami csajos este, az annak is indul. Ez nem annak indult, csak a barátnőd pasijának nincs kedve hozzátok, emiatt meg a te férjedet is kidobtátok a buliból. Gondolom akkor is megoldottátok volna valahogy a gyerekfelügyeletet, ha négyen mentetek volna, úgyhogy ez eléggé ilyen utólagos magyarázkodásnak hangzik.

De igazából a barátnődet is megértem, lehet nem bírja a férjedet. Itt kb azt kell eldönteni, hogy mennyire akartok elkülönülni puncisokra meg kukisokra. Mert vagy az van, hogy ti négyen vagytok egy baráti társaság, és akkor nemiszervtől függetlenül nem ciki együtt szórakozni semmilyen felállásban. Vagy az van, hogy ti vagytok barátnők, a pasik esetleg haverok, de maga a négyes nem tekinthető egy baráti társaságnak. Ezzel sincs baj, csak akkor ez egy másik felállás amivel jó ha minden tag tisztában van.

2023. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Neki!
2023. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!