Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelt kérdés

Szüleim akik 65 és 61evesek szeretnének unokát. Tesóm ezt már nem tudja nekik megadni mivel 42 múlt és az ő párja nem is akar..


Maradtam én. Én 35leszek 4hónap múlva. Van még egy kapcsolatom ami az első nekem 8éve tart, de a szakítás szélén vagyunk.

Ismerve magam és h mennyire nem vagyok csajozós és tapasztalt sem vagyok e téren lehet évekig nem lesz senkim ha szakítunk. Barátnőm szeretné nekik is megadni ezt és gyereket akar.


Tudom h nekem kell felnevelni nem nekik. De lehet én se tudom megadni nekik..


2023. jan. 19. 01:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd tönkre magad egy olyan gyerekkel aki nem szerelemből születik... Illetve ne láncold össze az életedet egy olyan nővel akit nem is szeretsz.
2023. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet.
2023. jan. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Ki a faszt érdekel, hogy mit szeretnének? Nem nekik van rá gondjuk, nagyszülőnek szülni olyan, mint gyereknek kisállatot venni.
2023. jan. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a szüleid azt szeretnék, hogy legyen unokájuk, akivel sose talàlkoznak, mert ti elváltok, a csajod meg 50 km-re költözik vele? Valószínűleg nem.

A szüleid nagyon sok mindent nem tudnak. Például azt se, hogy te miket írsz ki ide naponta. Ők nem tudják, hogy mennyire megromlott köztetek a kapcsolat. Nem beszélve arról, hogy mennyire nem vagytok alkalmasak felnevelni egy gyereket. A kapcsolatod meg már most egy katasztrófa. Gyerek után mi lesz? Megölitek egymást? Vagy "csak" mindennapos ordítás, veszekedés, csenddel verés, meg állandó gyűlölködés közepette neveltek fel egy gyereket? Milyen élete lenne?

Őszintén nézz már magadba: neked most milyen életed van? Akarsz te ezen még rontani?

Eddig is a szüleid mondták meg, hogy mi legyen. Anyád rendesen vastagon benne van, hogy a kapcsolatod egy ekkora xar, de abban is, hogy még mindig benne vagy. Igazi pokoli anyós, akinek semmi se jó, és senki se elég jó a pici fiához. De úgy követeli az unokát, mintha joga lenne hozzá. Nincs joga. Tesód megmondta, hogy részéről nem lesz, nem akar, és làss csodát: mindenki tudomásul vette, és az élet megy tovább. (Amúgy ő 42 évesen, egy stabil házasságban inkább alkalmas szülőnek, mint egy látássérült lelki bántalmazó férfi, vagy egy súlyos depressziós, személyiségzavaros nő. Adjon unokát ő!)


Amúgy meg az a szomorú, hogy annyira hagyod magad irányítani, annyira nem vagy ura az életednek, hogy képes lennél belemenni a gyerekvállalásba. De ideje, hogy őszinte legyél magadhoz: te már nem tudod megcsinálni azt a gyereket. 2 éve nem vagy képes szexre a csajoddal, akkor se, ha rádmászik. Szerinted hogy készül a gyerek? Látod, erre írtam azt, hogy a szüleid semmit se tudnak a kapcsolatodról.

Az meg, hogy nem vagy nagy csajozós: 30 évesen kellett volna szakítani, több esélyed lett volna. Viszont ha ma szakítasz, akkor több esélyed lesz, mint mondjuk 38 évesen, és sokkal több, mint ha lenne egy gyereked meg egy rettenetes exed, akivel a gyerek meg a gyerektartás örökre összeköt.

2023. jan. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ne! Bármilyen szomorú a szüleidre nézve, ezt kizárólag neked kell eldönteni, itt emberek sorsáról van szó ami felett az idősek hajlamosak átsiklani.
2023. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

A szuleidnek már vannak gyerekei.

Mem maradtak le semmirol. Vegyetek nekik egy kutyát.

2023. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Alulról karcolom az ötvenet és van felnőtt gyerekem, meg két kamasz. De még mindig nem értem ezt az unokamániát egyeseknél. Azt viszont látom, hogy semmi jó nem szokott belőle kisülni. Az egyik véglet az, aki rátelepszik a kismamára, teljesen kisajátítja a babát, és azt hiszi, hogy ő mindent jobban tud. Két hét alatt széttapossa a fiatalok kapcsolatát, mert a menyét támadja, a fiától meg elvárja a feltétel nélküli támogatást.

A másik véglet az, aki mutogatja a fotókat, Facebookon az unoka a profilképe, mindenki előtt játssza az agyát, hogy ö milyen szupernagyi, de vészhelyzet esetén se vigyáz rá egy óránál tovább, és maximum karácsonykor tudja elviselni, évente egyszer.

Arra egyáltalán nem kell alapozni semmit, hogy akar anyád egy unokát. Nektek ez vagy semmit nem jelent, vagy semmi jót.


Reálisan nézve pedig ti is elkéstetek ezzel. Neked valóban gond lehet a potenciával, ha ennyi ideje nem is kívánod a szexet senkivel. Egy dolog, hogy a nőddel megromlott a viszony, és vele nem akarsz. De te egyáltalán nem is akarsz, se szeretőt nem keresel, se másik párt, vagy esetleg prostit, vagy bármit. Ez 35 évesen egyáltalán nem normális. A legtöbb férfi két hét után nem bír magával.

A barátnőd pedig több egészségügyi problémával küzd, többek között pcos-sel. Erősen megnehezíti a teherbeesést.


Az unoka nem úgy készül, hogy elég lesz egyszer viagrával, csukott szemmel, fogat összeszorítva megcsinálni a nődet. Nektek valószínűleg akkor is hosszabb ideig kell próbálkozni, ha egyáltalán képesek vagytok 2-3 naponta szexelni. Minimum hónapokról, de akár évekről is lehet szó.

A mesterséges megtermékenyítést meg nem fizeti az állam a végtelenségig. De első lépésként csináltass egy spermavizsgálatot. Nem fáj, nem tart sokáig, és nem drága. Viszont lehet, hogy kiderül, hogy a szüleid lemondhatnak a saját unokàról.

2023. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%

Jól értem????

Szakítás szélén vagytok a pároddal és ő gyereket akar tőled?

Ha így van, nem százas a lány.

2023. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

#8

Lehet, hogy pont azért erőlteti a gyereket, hogy a kérdezőt magához tudja vele láncolni.

A másik véglet, hogy azt hiszi, hogy a boldogság= eljegyzés, esküvő, gyerek. Tehát ha ő megkapja ezt, akkor boldog lesz. Ebben az esetben viszont tényleg komoly gond van a fejében.

Mondjuk eleve nem lehet százas, aki benne marad önként egy ilyen kapcsolatban. És ez a kérdezőre is érvényes.

2023. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem a kérdezőt, nem tudom részletesen az egészségi problémáit, stb. de azt tudom, hogy gyerekvállalásnál nem az számít, hogy mit akarnak a (nagy)szülők, hanem az, hogy mi jó még csak nem is a szülőknek, hanem a gyereknek. Legalábbis tudatos gyerektervezés esetén.


Egy gyerek pl. nem fog megmenteni egy rossz kapcsolatot, bár sok házaspár ezzel a reménnyel vállal új gyereket, és a gyereket jól széttraumatizálják.


Ha a nagyszülők annyira vágynak a babázásra, akkor tegyenek fel valami hirdetést, hogy pótnagyik lennének. Biztos vannak szülők, akik meg nagszülőkre vágynak.

2023. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!