Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelt kérdés

Szüleim akik 65 és 61evesek szeretnének unokát. Tesóm ezt már nem tudja nekik megadni mivel 42 múlt és az ő párja nem is akar..


Maradtam én. Én 35leszek 4hónap múlva. Van még egy kapcsolatom ami az első nekem 8éve tart, de a szakítás szélén vagyunk.

Ismerve magam és h mennyire nem vagyok csajozós és tapasztalt sem vagyok e téren lehet évekig nem lesz senkim ha szakítunk. Barátnőm szeretné nekik is megadni ezt és gyereket akar.


Tudom h nekem kell felnevelni nem nekik. De lehet én se tudom megadni nekik..


2023. jan. 19. 01:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%

És ha a szüleid egy Lamborghinit akarnak akkor azt is megveszed nekik úgy hogy mellette éhen halsz?

Semmiképpen ne vállalj gyereket, tönkre fogsz benne menni. Szakítas után simán lehet hogy találsz valakit, akivel boldogan fogjátok majd együtt nevelni a gyerekeiteket, még nem vagy olyan idős hogy ez csak álom legyen.

2023. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Barátnőm mesélte nem egyszer hogy anyámmal mikor beszélgettek akkor ő mondta neki. Nekem nem mondta, csak látom h a kicsivel h bánnak, meg a tesóm keresztlányával.
2023. jan. 19. 08:29
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Te a rébuszos kérdező vagy? Se füle, se farka a szövegeidnek!


" csak látom h a kicsivel h bánnak, meg a tesóm keresztlányával"


Milyen kicsivel, ha nincs unoka? És hogyan bánnak?


Meg ha már a barátnőd gyereket akar tőled, szerinted meg a szakítás szélén áll a kapcsolatotok, akkor írd már le, ez hogyan lehet, mert nekem nem áll össze a fejemben. Gyerekkel akar megtartani? Vagy ő nem tudja, hogy te szakítani akarsz?

2023. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

13as semmi érthetetlen nincs abban amit mondok.


próbálom a problémám elmondani neki és vhogy megbeszélni. De két mondat után jön h mindig ő a hibás, meg h ő elfogad olyannak amilyen vagyok.

És már nem tudom hogyan mondjam h ne ide lyukadjunk ki.


Ő is érzi de mert szeret nem tudja/tudta megtenni. Mindig is álma volt a gyerek imádja őket. Amiről nincs kétségem.


Persze nincs unoka, de a szomszéddal jóba vagyunk és sűrűn jönnek át szuleimhez a gyerekkel. Vagy anyumék vesznek neki játékot v bármi.

Vagy tesóm ha vigyáz a keresztlányára akkor átmennek anyuékhoz stb és olyankor

2023. jan. 19. 08:55
 15/39 anonim ***** válasza:
89%

Akkor eszerint a barátnőd fel van készülve arra, hogy akár egyedül is felnevelje a gyereket, ha szakítasz vele.

Szerintem meg szakíts most, és ha gyereket akar, abba te ne legyél belekeverve. Kereshet a helyi diszkóban egy spermadonort, aki meg se fogja tudni, hogy az egyéjszakás kalandjából egy gyönyörű gyereke született.

2023. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
15ös. Ezt ő sosem tenné meg. Mert minden eddigi nehézségeink ellenére nem csalt meg! - meg eltűrte a visszautasításaim lassan 2éve mikor " arra " került volna a sor
2023. jan. 19. 09:18
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
na és persze fizetheted a gyerektartást is, mert azt se a szüleid fogják fizetni.
2023. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%
F.asz közük van hozzá... Kiélték magukat a gyerekezéssel amikor ők vállaltak, legyen elég ennyi nekik. Ha lesz unoka jó ha nem nem. Nem várhatják el.
2023. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező sajnos látássérült (amiről nem tehet). A szülei boltjában csak kisegít(!). Azt kellene megérteni hogy egy olyan ember akit egész életében a szülei irányítanak, pátyolgatnak, mert nem képes önálló döntéseket hozni, az nem lesz képes egy gyereket felnevelni.

A kérdező nem hajlandó azt a TÉNYT sem tudomásul venni, hogy a szülei is emberek és meg fognak halni. Ez minden emberrel így van, velük sem lesz másként. Most a hatvanas éveikben járnak, viszonylag jó egészségnek örvendenek, de majd 70 év körül fordul a kocka. Egyik pillanatról a másikra jönnek majd a betegségek, amik addig nem voltak. Előbb vagy utóbb a szülőket is gondozni kell majd úgy, hogy a boltot is vezetni kell valakinek. Nem besegíteni hanem minden munkafolyamatért felelősséget vállalni (adózás, könyvelés, árubeszerzés stb).

Ki fogja ápolni a kérdező szüleit ha még a kérdező is olyan életképtelen hogy napi szinten a szülei mondják meg neki hogy mit csináljon (ez kiderül a naponta kiírt kérdéseiből).

Ki fog hosszú távon felelősséget vállalni egy gyerekért? A nagyszülők nem élnek örökké, hiába "rendelik meg" az unokát. Egy gyerek nem csak annyiból áll, hogy cuki és csak gügyögni kell vele.

Kérdező, elképzelem hogy mit tennél amikor a gyereked éjszaka 40 fokos lázzal sír (ne így legyen!). Elszaladnál anyukádhoz hogy csináljon valamit (ha még az élők sorában lenne anyukád)?

Ezeket nem azért írtam le hogy lebeszéljelek a gyerekről, hanem hogy vedd már észre, hogy a szüleid is halandó emberek és te nélkülük életképtelen vagy. Mi lenne így a gyerekeddel?

Le a kalappal azok a vakok és gyengénlátó emberek előtt akik önállóan élnek, eltartják magukat, és képesek egyedül is boldogulni a mindennapok során anélkül, hogy valaki folyamatosan megmondaná, hogy mit csináljanak, hogy éljenek. Nah, ez egyenlőre neked még nem megy.

Talán ezekről a dolgokról kellene elbeszélgetned a barátnőddel.

Nem úgy hogy őt kezded el szidni, hanem a saját életedről felvázolhatnád neki a valóságot, hogy megértse hogy TE mennyire vagy képes felelősséget vállalni családfőként majd egy vállalkozásért vagy egy gyerekért. Főleg ha a tesód bekavar és kéri majd a részét a vállalkozásból a szüleid halála után (erre sem árt felkészülni).....

2023. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Te te vagy, ez a te életed.

Senki nem mondhatja meg, hogy hogyan éld.

A szüleid egyszer meghalnak, az oké, hogy szeretnének, de az nem, hogy befolyásolni akarnak.

Valakinek még gyerek sem adatik meg nemhogy unoka és mégis megvannak.

Vegyenek háziállatot (újat ha van) és éljék ki magukat rajta.

Még ha tipp-topp lenne a kapcsolatod és nem lennének a képben a szüleid, csak a társad "nyúzna" hogy gyereket szeretne még akkor sem lennél köteles belemenni, ha te nem szeretnél!!!

De mivel a kapcsolatod is gyenge lábakon áll így a barátnőd "vérszagot kapott" lehetőséget, hogy manipuláljon hiszen a szüleid is a nyakadba tekeredtek.

Mindenféleképpen óriási nagy felelőtlenség és butaság lenne gyereket vállalni, mert nem szeretnél vagy nem vagy rá kész, viszont a gyermek egy életre szól, nem játék és ha nem fogsz vele úgy törődni, vagy szeretni ahogy kellene, vagy folyamatosan feszült légkörben lenne a viták miatt hidd el megérezné és nemcsak a saját életed tennéd tönkre, de az övét is!

Úgyhogy semmifélekeppen ne menj bele.

Ha a barátnőd már nem szereted, akkor szakíts ha gondolod, léteznek más nők, akiknek tetszenél ezen ne filózz, még csak 35 éves vagy, még 55 éves férfi is képes lehorgonyozni egy nő mellett.

2023. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!