Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelt kérdés

Szüleim akik 65 és 61evesek szeretnének unokát. Tesóm ezt már nem tudja nekik megadni mivel 42 múlt és az ő párja nem is akar..


Maradtam én. Én 35leszek 4hónap múlva. Van még egy kapcsolatom ami az első nekem 8éve tart, de a szakítás szélén vagyunk.

Ismerve magam és h mennyire nem vagyok csajozós és tapasztalt sem vagyok e téren lehet évekig nem lesz senkim ha szakítunk. Barátnőm szeretné nekik is megadni ezt és gyereket akar.


Tudom h nekem kell felnevelni nem nekik. De lehet én se tudom megadni nekik..


2023. jan. 19. 01:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%

"Persze nincs unoka, de a szomszéddal jóba vagyunk és sűrűn jönnek át szuleimhez a gyerekkel. Vagy anyumék vesznek neki játékot v bármi.


Vagy tesóm ha vigyáz a keresztlányára akkor átmennek anyuékhoz stb és olyankor"


A drága szüleid éljék ki magukat a rokonok, szomszédok gyerekein és kész.

A párod meg nem szerelmes beléd, mint te sem belé csak fél mint te, hogy egyedül marad idősen!!!

Én még azon se csodálkoznék, hogy a szüleid és a híres barátnőd együtt tervelték ki hogy csőbe húzzannak, mert látják, hogy milyen manipulálható vagy!

Ne hagyd magad kihasznalni, szétzilálni az életed az ő önző viselkedésük, gondolkodásmódjuk miatt!

Helyedben kivágnám a csajt és a szüleimről is szépen lassan de biztosan leválnék. Felnőtt ember vagy, úgy is viselkedj az Isten áldjon már meg.

Ha te nem akarsz, akkor ne légy egy bábu, amit úgy rángatnak, ahogy szeretnék.

A gyerek nem fogja helyrehozni a kapcsolatod, mert a nagyszülők mindig mindenbe beleszólnának, mert életképtelen vagy és a pici szívná meg!

Ennyire ne légy akaratgyenge, ultesd le mindhármat és mondd meg kérek-perec, hogy nem lesz gyerek!!!

És a barátnőddel szakíts, adj magatoknak esélyt normális, szeretetteljes párkapcsolatra más személyekkel!

2023. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretem őt és fontos is nekem!
2023. jan. 19. 10:39
 23/39 anonim ***** válasza:
89%

Mint embert, de nem vagy szerelmes és társfuggo vagy, félsz egyedül lenni, azon kívül a kapcsolatod hadilábon áll és te még elgondolkodsz utódon? Akkor miért nem azon jár az agyad, hogy teljesen tönkretennétek az életet mind a négyen??? Plusz anyagiak nem jutottak eszedbe? Ha keveset keresel és a szüleid meghaltak ki fog a gyereknek biztosítani mindazt amire szüksége van????

A gyerek jövőjére gondolj, hogy milyen szarban nevelkedne, ne anyára, apára meg a barátnőre!!!

2023. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem csak az a bevételem van amit az üzletben keresek. Összesen kb. 320e Ft ennek több mint fele az Rokkantnyugdíj véglegesítetten.
2023. jan. 19. 10:52
 25/39 anonim ***** válasza:
94%

#24

Az anyagiakon túl veled az is probléma, hogy állandó döntésképtelenségben szenvedsz. Te úgy élted le eddig az életedet, hogy mindig azt csináltad amit a szüleid mondanak. Már hónapok óta írod ki a kérdéseidet, mert nem mered megmondani a véleményedet a barátnődnek, szakítani meg nem vagy képes, mert társfüggő vagy.

Te is látod hogy ez így nem párkapcsolat, kb úgy éltek egymással mint a civakodó testvérek. De ennyi. Sosem fogtok közös nevezőre jutni. De te úgyis azt fogod csinálni amit a szüleid mondanak (bár folyamatos szex nélkül ne tudom hogy lesz gyerek?).

Egy ördögi körben vagy benne, állandó szülőktől való függés, állandó félelem az egyedülléttől. Ezek akkor is fennállnak ha van pénzed, ha nincs.

A barátnődet kivizsgálták már, hogy lehet e gyereke? A PCOS (gondolom IR-el társul) olyan betegség amivel nehéz teherbe esni, állandó orvosi kontroll kell hozzá, szigorú diétával. Lehet hogy nem is tudna teherbe esni. De így hogy nem is szexeltek évek óta, így nem nagyon kell izgulni ilyen téren.

2023. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
91%

#24:

Te hogy akarsz felelősséget vállalni egy (vagy több) gyerek felett, ha te magad gyerek vagy? 🙄🤔

Manipulálnak, aggódsz, hogy nem lelsz más társra, a barátnőd is ugyanezekkel küzd (lehetnek más lelki/fizikai gondjaitok is), akkor hogy is a csudába gondolkodsz el azon, hogy bólogató néma Levente légy?

Éretlen(ek) vagy(tok) szülői életre minden téren, értsd meg és ne hajolj meg más akaratának, önző kívánságainak!

2023. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
82%

#24

Remek! Ezt most oszd el háromféle, és ennyi jutna rátok fejenként gyerekkel. A csajod már most fenyeget, hogy ha csacsiragyi rendet akarsz, akkor felmond, és ráér pakolászni. Te magad írod ki naponta, hogy már most se boldogul, mi lenne gyerek mellett. Tudod, hogy mi lenne? Soha a büdös életben többet nem dolgozna, mert te keresel eleget, ingyen laktok, ő meg kapja a családit, és annyi dolga van otthon, hogy ő már nem ér rá dolgozni ezek mellett. Aztán egész nap nyomkodja a telefont.

Te se szereted. Te csak függsz tőle. Akit szeretsz, azt nem szídod szünet nélkül, éveken keresztül, minden áldott nap. Semmi jót nem tudsz róla mondani. Arra képtelen vagy, hogy szexelj vele, gyakorlatilag egymás közelében nem tudtok megmaradni. Te itt tombolsz a gyakorin, ő meg a wc-be bújik a mobillal. De alapvetően semmit se tudtok egymásról, mert nem is beszélgettek. Ő NEM TUDJA, hogy te a szakítás szélén állsz. Mikor összecsomagolt, hogy ő elmegy, valahogy csak kikönyörögted mindig, hogy maradjon. Egyszer nem mondtad, hogy igaza van, te de vagy boldog, nincs közös jövőtök, és jobb, ha elmegy. Akkor már rég egyenesbe jött volna az életetek.


Arra meg még soha nem válaszoltál, hogy te miért vagy vele. Az ilyenkor nem válasz, hogy "szeretem". Ha szeretsz valakit, azt is tudod, hogy mit szeretsz benne. De akkor válaszolj arra, hogy boldog vagy? Így akarsz élni 5-10-50 évig, hogy a gyakorin bacod el az időd és szidod a csajodat?


Még ideje lenne belátni, hogy ő ugyanolyan tehetetlen, mint te. Csak rajtad áll, hogy meddig kínlódtok egymás mellett ebben a dögvészben, mert a csajod még mindig azt hiszi, hogy te vagy az utolsó esélye a gyerekre, arról pedig semmiért nem fog lemondani. Tehát arra hiába vársz, hogy majd megoldódik magától.

2023. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Azt h sokat nyomja a mobilt otthonról hozta.

De összeköltözés előtt ezt mondtam h azért remélem nem fogja annyit nyomkodni..azt mondta hogy nem..


Az orvos azt mondta a leleteket megnézve h nincs akadálya h szülhessen.


Szeretem benne h gondoskodó, figyel másokra és ha vidám mosolyog mindene..


De mindig azt mondja h ő nem érdemli meg az eljegyzést 8év alatt várt és csak várt gyerekre is.

De neki a sorsa h egyedül legyen és nem érdemli meg amit igazán szeretne.

És h én majd megtalalom a csilivili nőt, ő meg egyedül marad mert nem kell férfi neki.

Állandóan temeti magát mintha napjai lennének már csak..holott 30éves

2023. jan. 19. 11:51
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

#28

"De mindig azt mondja h ő nem érdemli meg az eljegyzést 8év alatt várt és csak várt gyerekre is.

De neki a sorsa h egyedül legyen és nem érdemli meg amit igazán szeretne.

És h én majd megtalalom a csilivili nőt, ő meg egyedül marad mert nem kell férfi neki."


Ezt nevezik érzelmi zsarolásnak. Próbálja belőled kizsarolni a sajnálatot, ha már másként nem tudja érvényesíteni az akaratát. Mivel más eszköze nem igen maradt arra hogy rávegyen a "gyerekcsinálásra", ezért már csak az érzelmi zsarolás maradt. Hátha megsajnálod és akkor lesz gyerek.

Egyikőtök sem érett egy normális párkapcsolatra. Tényleg csak függésben tartjátok egymást.

2023. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
82%

2012 januárja óta nem is létezik rokkantnyugdíj. Ezt benézted.

Szerintem ez csak egy kamukérdező, ami a látogatottságot generálja, kell a lové a gyakorinak.

2023. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!