Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néznéd ezt szakítás előtt?

Figyelt kérdés

Szüleim akik 65 és 61evesek szeretnének unokát. Tesóm ezt már nem tudja nekik megadni mivel 42 múlt és az ő párja nem is akar..


Maradtam én. Én 35leszek 4hónap múlva. Van még egy kapcsolatom ami az első nekem 8éve tart, de a szakítás szélén vagyunk.

Ismerve magam és h mennyire nem vagyok csajozós és tapasztalt sem vagyok e téren lehet évekig nem lesz senkim ha szakítunk. Barátnőm szeretné nekik is megadni ezt és gyereket akar.


Tudom h nekem kell felnevelni nem nekik. De lehet én se tudom megadni nekik..


2023. jan. 19. 01:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

#28

És eljegyezted, elvetted, meg úton a baba? Nyilván nem.

Minden második kérdésed, hogy a csajod nem takarít, nem tart rendet, ezért nem akarsz tőle gyereket. Magyarul: pontosan azt írod le, hogy azért nem adod meg neki azt, amit kér, mert nem érdemelte ki. Mert nem fogy le, nem lesz házicseléd, nem ugrál anyádnak, meg az egyéb baromságaid. Ezeket TE írod. Naponta. Sőt, naponta többször.

Most az a bajod, hogy a csajod átlát a zsaroláson? Mert az is zsarolás, amit te csinálsz: ez az "én elvennélek, én csinàlnék gyereket, de te nem teszel hozzá eleget, a te hibád". Egyszerűen képtelen vagy saját hibáiddal szembenézni, még azért is őt hibáztatod, hogy te nem akarsz gyereket, de hazudsz neki erről.


Most meg itt adod a mártírt, hogy nem lehet vele beszélni, meg sajnáltatja magát.

Felesleges. Mindenkinek egyértelmű, hogy itt te hazudsz. Arra, hogy ő nem érdemli meg, hogy legyen gyereke, és a (te szavaiddal élve) legnagyobb álma teljesüljön, te mit szoktál mondani? Mert nyilván nem az igazat, miszerint te nem fogsz neki gyereket csinálni, akkor se, ha a csillagokat lehozza. Azt se, hogy igaza van, nem érdemli meg, mert sokáig alszik, és kupis, ezért nem akarsz tőle gyereket.

Mindkét esetben fogná a cuccát és elmenne. Ugyanis ő mindenáron akár gyereket, és ha végre felfogja, hogy veled sose lesz, akkor fog tudni kilépni, és keres màst. Ha ő még mindig veled van, pedig többször összepakolt, az egyetlen dolog miatt lehet: még mindig hitegeted a gyerekkel.

Ha nem így lenne, akkor nem lenne az se téma, hogy anyád nagymama akar lenni. Egyszerűen megmondta volna, hogy felejtse el, nektek nem lesz, vagy az orra alá tolja, hogy évek óta szex sincs, tehát abszolút képtelenség.

De nem, ehelyett nagy egyetértésben van anyáddal, hogy ő majd szül neki unokát.

2023. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
30as. Most mindegy minek nevezem. Tudom hogy nincs hanem ellátás a neve. De ez most lényegtelen mi a jogcím..
2023. jan. 19. 13:00
 33/39 anonim ***** válasza:
84%
Legalább öröklödik?
2023. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Sosem hitegettem. Mindig tudta mi az érzésem és félelmem ezzel kapcsolatban.

Tudta h az egyik legnagyobb félelmem h mivel nem vezethetek az az h ha bármi baj lenne a gyerekkel hogy oldom meg. Nem lenne az h bepattanok és viszem..vagy eljutni sem egyszerű egyik helyről a másikra..azt is mondtam h mivel nem tudok időt mondani mikor akarok így megértem és elfogadom ha nem vár tovább.

2023. jan. 19. 13:07
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mondd már meg neki, hogy nem lesz gyerek!!!


Te gyakori-függő vagy, azt hiszed mi megoldjuk helyetted?

Nem tudjuk, NEKED KELL KINYITNI A SZÁDAT!

Nem szereted, nem becsülöd, akkor minek vagy vele? Ja, azért, mert félsz, hogy egyedül maradsz!

De azt nem tudod, még esélyt se adsz másnak olyan hülye vagy. 🤦‍♀️

2023. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Milyen elképzeléseid vannak arra az időre nézve ha a szüleid megöregszenek és ápolásra szorulnak? Nektek ezt tudni kellene, hogy mi lesz veled és mi lesz a szüleiddel.

És hogy fogsz boldogulni ha a szüleid már nem élnek?

Van erre már valamilyen elképzelésed?

Mert most még ők intézik a kajátokat is, még azzal sem kell foglalkoznotok. Ahol most éltek az a lakás a testvéreddel közös lesz (ő is megörökli) vagy csak a tiéd?

Ilyen dolgokon nem árt elgondolkodni, nem azért mert az ember anyagias, de ha több örökös van, akkor könnyen az utcán találhatod magad, miután már nem élnek a szüleid. Bizonytalanságra meg csak a bolondok vállalnak gyereket.

2023. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
87%

#34

DE IGENIS HITEGETED!!

Most írod, hogy arról beszélgettek, hogy fogod megoldani, ha beteg.

Az, hogy megérted, ha nem vár, az meg egészen pontosan azt jelenti, hogy lesz gyerek, csak ki kell várnia. Ha eleget vár, akkor kiérdemli, hogy legyen gyerek.

És ez a hülye még mindig nem érti, hogy miért vár a csaja a gyerekre, miért sír, hogy ő sose fogja kiérdemelni, meg miért nem hagyja el inkább.

Ezért, b+, pont ezért, mert egy hazug tetű vagy, aki mindig ép csak annyit mond, amiből még ő jól ki tud jönni.

De ne aggódj, mi már látjuk a vesztedet... Egyre több kérdésed van a gyerekről. Egyértelmű, hogy be fogod vállallni, csak anyuci meg ne haragudjon. Sok sikert! Szex nélkül nehéz lesz.

2023. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
66%

""Bizonytalanságra meg csak a bolondok vállalnak gyereket."

Ott van a "rokkant-zsoldja", amivel villog. :D na abból aztán tuti jól kijön.


Egyébként kétlem, hogy rokkantsági járadékot kapnál, mert rendszeres jövedelmed sem lehet, főleg nem ekkora.


Ez egy beteges hazudozó.

2023. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
94%

Lóf@szt szereted te! Akit szeretek, annak valóra váltom a legnagyobb álmát, ha pedig nem tudom, akkor hagyom, hogy más valóra váltsa, mert azt akarom, hogy boldog legyen.

Akkora kifogásgyár vagy, ha szükségem lenne egy kifogásra, tuti, téged keresnélek. Pontosan tudod, hogy soha nem fogsz akarni gyereket, de azt hazudod, nem tudod, még mikor akarsz. Ez HAZUGSÁG! Tudod, hisz SOHA! Nem tudsz vezetni? Sose fogsz tudni! Akkor miről beszélünk? Mikor mernéd bevállalni a gyereket? Amúgy millió embernek van gyereke jogsi nélkül. Durva, mi? Ha baj van??? Akkor mentő kell, nem jogsi. Lehet taxit is hívni, sőt megsúgom, a családok 90%-ban nem ül otthon a családfő 0/24-ben arra várva, hogy hátha baj lesz és vezetnie kell. Simán megesik, hogy amikor baj van, épp nincs otthon apuka. Kapaszkodj meg! Ezek a vakmerő apukák így is be merték vállalni a gyereket!

Notórius hazudozó vagy, és egy manipulatív, önző hányadék, aki akkor is visszarángatja a barátnőjét az ajtóból, ha már összecsomagolt. Nehogy valakivel valaha boldog legyen. Ja, nagyon szereted. Szerintem te inkább ne szeress senkit, mindenki jobban jár.

2023. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!