Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszélget velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélget velem a férjem, miért?

Figyelt kérdés

Közel 20 éve együtt élünk. Mindketten érdekes területen dolgozunk, értelmesek vagyunk, sok közös témánk volt valaha. Az utóbbi pár évben azonban szinte egyáltalán nem beszélget velem. Ha én beszélek hozzá, egy-egy szavas válaszokat ad. Kizárólag akkor beszélget, ha szexet akar, mármint ha este próbálkozok beszélgetni és partner benne, akkor abból 10 perc alatt szex lesz. Szóval kicsit olyan, mintha csak azért kommunikálna velem, hogy legyen szex. Amúgy nem rossz a szexuális életünk, kicsit ritka, de heti 2-3 azért van.

Szerintetek van valakije, vagy ennyire megunta a társaságomat? :(

40/N



2023. márc. 29. 15:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért járt így a baratnod, mert ahelyett, hogy foglalkozott volna alapszintű pszichologiaval és önismerettel, ugyanolyan típusú psikkal jön össze mint a férje, akit elhagyott. Mi változna, ha ő sem változott ?
2023. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Bármi lehet az ok. Én se beszélek sokat a feleségemmel, csak amennyi feltetlenul kell. Mindezt úgy, hogy sokan mondják hogy sokat beszélek.

De vele nem.

2023. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, én megértelek. Teljesen ugynez van nálunk is. 2 éve el is költöztem fél évre 2 gyerekkel. A gyerekek kibuktak, folyton kérdezgették mikor megyünk már haza apához. 100x láttam itt leírva, hogx a gyerek megérzi hogy nem oké a kapcsolat, a rossz minta meg minden. Hát az én gyerekeim köszönték, haza akartak menni, haragudtak rám mit szórakozok mikor nem is szoktunk apuval veszekedni(7 és 12 évesek voltak) A nagynak romlottak a jegyei, én meg rájöttem, hogy a langyos kapcsolat egy alapvetően normális emberrel jobb mint a full magány. Visszajöttem és nem bántam meg.
2023. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A mi házasságunk messze van a tökéletestől. Sajnos sokat veszekszünk. De amikor ezt a történetet végigolvastam, azt hiszem, még mindig jobb ez a veszekedős házasság, mint az, amiben te élsz, kérdező.

Én nem bírnám ezt a kommunikációtlan életet! Inkább kiprovokálnék egy veszekedést, csak lehessen már beszélni arról, hogy mi nem jó köztünk!

2023. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
0%

Ilyen az élet. Hallgass Popper Pétert.

Mi a fux-ról lehet beszélgetni 20 év után?

Te kreatív vagy?

Asszony szokta mondani "mondj valamit beszélgessünk!" Mire én: "Mondj te!"

Ha összejönél velem némi etyepetyére egy darabig tudnánk beszélgetni. + az ójdonság varázsa, de 20 év egy szeretővel után? Ez nem ellaposodás, természetes. + A férfiak kevésbé szeretnek locsogni. Asszony naponta órákat beszélget telefonon a barátnőivel, de ha átjön valamelyik és hallgatnom kell, inkább dolgom lesz és elmegyek hazúról. Mint egy végtelenített szappanopera,amiket szintén imád.

2023. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, hogy 20 év után nem lehet miről beszélni. Az aznapi történéseket mindig meg lehet beszélni, de a világban is elég sok dolog törrénik, ami beszédtéma lehet, de ennyi idő után már nosztalgiázni is lehet kb. minden nap. Nem értem mi van az emberekkel. Én elképzelni nem tudom azt az állapotot, hogy valakivel ne tudjak beszélgetni, ha egyébként akarok.
2023. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi 31 éve vagyunk házasok. Sosem fogyunk ki a témákból.

Ha problémánk van a másikkal, azt is megbeszéljük.

Nem értelek titeket.

2023. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
31. pl: A szomszéd kutyája hangosan ugat
2023. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!