Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszélget velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélget velem a férjem, miért?

Figyelt kérdés

Közel 20 éve együtt élünk. Mindketten érdekes területen dolgozunk, értelmesek vagyunk, sok közös témánk volt valaha. Az utóbbi pár évben azonban szinte egyáltalán nem beszélget velem. Ha én beszélek hozzá, egy-egy szavas válaszokat ad. Kizárólag akkor beszélget, ha szexet akar, mármint ha este próbálkozok beszélgetni és partner benne, akkor abból 10 perc alatt szex lesz. Szóval kicsit olyan, mintha csak azért kommunikálna velem, hogy legyen szex. Amúgy nem rossz a szexuális életünk, kicsit ritka, de heti 2-3 azért van.

Szerintetek van valakije, vagy ennyire megunta a társaságomat? :(

40/N



2023. márc. 29. 15:08
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

#19


Mert ez egy család. A gyerekek teljes családban nőnek fel ép pszichével. Ezt gondolom és ehhez tartom magam.

2023. márc. 29. 17:23
 22/38 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, de nekem nem ép pszichére utal, hogy a szüleik jóformán egymáshoz sem szólnak.

Ha nagyobbak már érzékelik is, hogy valami nem klappol.

De te tudod...

2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, olvastam, hogy már nem kicsik. Már látják, hogy mi a hézag. Abban nőttek fel hogy az anyjuk hiába akart volna az apjukkal beszélgetni egy szavas válaszokat kapott. Szép minta.

Lehet ugyanazt fogják csinálni.

Szomorú de tényleg m

2023. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes lenne újdonságokat bevezetni nemcsak a szexben, hanem úgy az életetekbe is: közösen sportolni, vagy valamilyen kikapcsolódásos tevékenységet folytatni. Kettesben lenni, kérdéseket föltenni egymásnak, ezzel megtudakolni lassan, hogy mi lehet a valódi gondja. Ha van valamilyen vágyad, akkor azt előhozni neki, párhuzamba ezt tegye meg ő is win:win alapon.
2023. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
93%

Neki ennyi az igénye, és a te igényeidet leszrja.

Kaja van, szex van, tiszta ruha van. Neki ennyi kell, ez megvan, ettől jobban nem érdekled.

Baj akkor lesz, ha találkozik egy nővel aki lelki értelemben véve is megérinti. Valaki olyannal akiért meg kell "küzdenie", aki érdekes személyiség, és megmozgatja a fantáziáját, vagy valahogy megérinti a lelkét.

Tőled megkapja az alapvető szükségleteit, de a mondanivalód már nem érdekli.

Láttam én már ilyet, az illető sosem fog megváltozni, mert ilyen az alapszemélyisége. A kapcsolatotok kezdetén is azért tehette oda jobban magát, vagy azért nem vetted észre hogy ő ilyen, mert akkor még te is megmozgattad a fantáziáját, te is az újdonság erejével hatottál rá.

Most meg ez már nincs, te alapból "alátolod" a létszükségleteit, szolgáltatásszerűen adod a szexet, kaját, gondoskodást egyebeket, ő meg elveszi. Csak lelki értelemben vissza nem ad semmit (hiába jó a szex).

Hogy ezzel te mit kezdesz az már a te dolgod, de gondolom az "üljünk le beszéljük meg" nem segített, és mivel ő alapból ilyen ezért nem is fog változni.

2023. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
91%

Hat ne haragudj, de jó nagy szolgalelku no vagy te is.

tehát zavar, amit csinál, de inkább elnézed, mert amúgy minden jó (hogy lenne már minden jó, ha a kapcsolat ALAPJA nem működik???). Meg hat a szex fontos.

Gratulálok neked is, neked sincs sok eq-d, ha szerinted ez egy egészséges közeg a gyerekneveleshez.

2023. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

#26


Én azt látom csak, hogy pèldául a hasonló korú barátnőm pár éve emiatt kirúgta a férjét, 3 gyereket nevel azóta egyedül és már nem tudom megszámolni hányadik új pasi lakik náluk. A nagyobbik lányának a karja tele van vágásokkal. A kolléganőm szintén elvált a társas magány miatt, a szüleihez költözött vissza a fiával, napról napra él, mosolyogni se látom soha, kétlem, hogy olyan jó lenne otthon a hangulat. Szóval igen, azt gondolom, hogy stabil családot és alapokat így tudok adni a gyerekeimnek.

2023. márc. 29. 18:15
 28/38 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem beszélget veled a férjed,mert nem érdekled. Mint ember, mint nő, mint személy.

Egy használható, főzni-mosni-takarítani tudó, gyereknevelő maszturbátor vagy. Üríteni jó, meg elvégeztetni a többi melót, de ennyi.

Sajnálom.


Ha nem a béka segge alatt lenne az önbecsülésed, még te is látnád, mekkora ordas nagy marhaságot csinálsz. De nem fogod, mert ahhoz szembe kellene nézni a csúnya valósággal, hogy az édes, kedves, cuki-muki faszid igazából egy kihasználó görény.

Semmi gond. Ilyenek is kellenek a világra, mint te. Addig is más értelmes nőt nem veszélyeztet a te érzelmi csökevény partnered.

2023. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

#28


Felvilágosíthatnál, hogy mit ártottam neked, amiért így kommunikálsz velem, mert sajnos magamtól nem jövök rá.

2023. márc. 29. 18:19
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártottál nekem semmit, de ahogy a férjedet, úgy engem sem érdekel az érzelmi világod. A tényeket írtam le neked, amik ezek szerint nem tetszenek.
2023. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!