Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszélget velem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélget velem a férjem, miért?

Figyelt kérdés

Közel 20 éve együtt élünk. Mindketten érdekes területen dolgozunk, értelmesek vagyunk, sok közös témánk volt valaha. Az utóbbi pár évben azonban szinte egyáltalán nem beszélget velem. Ha én beszélek hozzá, egy-egy szavas válaszokat ad. Kizárólag akkor beszélget, ha szexet akar, mármint ha este próbálkozok beszélgetni és partner benne, akkor abból 10 perc alatt szex lesz. Szóval kicsit olyan, mintha csak azért kommunikálna velem, hogy legyen szex. Amúgy nem rossz a szexuális életünk, kicsit ritka, de heti 2-3 azért van.

Szerintetek van valakije, vagy ennyire megunta a társaságomat? :(

40/N



2023. márc. 29. 15:08
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

#8


Egyszer nagyon kibuktam ezen pár éve, hogy rajta a füles mikor itthon van mindig, akkor nem szóltam hozzá napokig, de úgy tett, mintha semmi se történt volna. Végül magamtól szólaltam meg, kérdeztem, hogy miért nem próbált békülni "Neki jó volt így, tudta, hogy úgyis megszólalok egyszer."

Barátnőm szokta mondani, hogy ő ha hallgat, megy utána a férje, hogy mi a baja, nálunk ez elképzelhetetlen. Mondjuk az igaz, hogy egyébként elég autonóm személyiségek vagyunk és alapvetően nem voltunk sose egymásra tapadva.

2023. márc. 29. 15:48
 12/38 anonim ***** válasza:
63%

Tehát bunkó veled, meg sem hallgat, de a szex az jó.

Ez is krva jó kapcsolat lehet 🤣

Istenem, tehát ha a szex jó, akkor mindent el lehet nézni a másiknak?

Jobb is, ha együtt maradtok.

2023. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#12


Ez ennél bonyolultabb, hiszen egy családot rendezgetünk együtt, 2 gyereket terelgetünk, nem csak a szex működik, ez a munkamegosztás is olajozottan megy. Bunkónak nem mondanám, egyszerűen csak nem papucs, inkább alfa típus-ami alapvetően természetesen nekem tetszik, hisz nem véletlen szültem neki gyerekeket.

2023. márc. 29. 16:22
 14/38 anonim ***** válasza:
88%
Számomra a 7-es és a 11-es válaszból kiderült, hogy a párodnak 0 hozzáférése van az érzéseihez, és empátiája sincsen. Mi az, hogy túlnsokat agyalsz? Mégis mi a f@szt csinálna az ember, ha azt érzi, hogy probléma van a kapcsolatával? De ez az ember ahelyett, hogy meghallgatna téged, megpróbálna megérteni, esetleg talán véletlenül még tenne is kicsit azért, hogy jobb legyen, csak arra tud koncentrálni, hogy "hátde nekem ez így jó". Ne haragudj, de egy majommal élsz együtt? Mert érzelmileg kb. azon a szinten lehet. Ő egy érzelmileg igénytelen ember, ha neki egy ilyen kapcsolat "jó" és elég.
2023. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
92%

Nincs a kapcsolatban mentálisan.

Velem szakitások elott csinálják ezt, hogy minden nővel még egy eladóval is beszélgetnek, velem meg nem, a kapcsolatban szinte csak én beszélek.

Utólag ki is szokott derülni, hogy már kifelé vannak fél lábbal a kapcsolatból, aztan szakítást is provokálnak.

2023. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

#14


Érzelmileg nehezen elérhető igen, de nem majom, egyébként rendkívül jó humora van és udvarias, de ezen tulajdonságait általában csak társaságban élvezhetem. Ha valahol vagyunk barátokkal, családdal, akkor egész más, mint itthon, brillírozik, mindenkivel szövegel mindenről. Társaságban például szoktunk Scrabble-t játszani és minden nő irigyel, mert amellett, hogy úgy bánik velem, mint egy istennővel, rendkívül intelligens is. Olyankor én is odavagyok érte. De már hazafelé teljesen megkukul. :(

2023. márc. 29. 17:07
 17/38 anonim ***** válasza:
86%

Megjátssza magát mások előtt, otthon meg szarik rád magasról. Ennyi.

És ezt te nem fogod tudni helyrehozni, régóta vársz a nagy semmire.

2023. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

#17


Megjátssza magát, igen. Szereti, ha az embereknek jó a véleményük róla. Én meg elég hülyén érzem ilyenkor az eset után, mert én belesodródok a játékba és tényleg olyan, mintha mi lennénk az álompár. Elég frusztráló.

2023. márc. 29. 17:11
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod el?
2023. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
84%
#18: egyed szépen, amit főztél, mert semmi nem fog változni. Neki nem áll érdekében.
2023. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!