Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, hogy a párom ilyen rosszindulatú az öcsémmel szemben?

Figyelt kérdés

Én 22/N vagyok a párom 25/F, van egy 12 éves öcsém, akit nagyon szeretek ès a szívemen viselem a sorsát. Ami nagyon aggaszt, hogy az öcsèm nagyon rosszul áll matematikából ès megvan az esélye, hogy megfog bukni. Ès, ami bánt, hogy, ha a páromnak ezt felhozom, akkor csak legyint az egészre, hogy ő is kettes volt matematikából mégis ember lett belőle. Csak ami aggaszt, hogy nem tudjuk, mi lesz így vele a későbbiekben, anyuék is tökre kivannak bukva. Múltkor már anyum sírt, ès magát hibáztatta, hogy valamit elrontott.

A párom meg nem érzi át az egésznek a súlyát. Nem tudok vele beszèlni erről, mert folyton csak legyint, hogy ez még nem tragédia.



2023. máj. 10. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nagyon túltoltad, pedig jól indult.
2023. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%
A szülőknek kellett volna külön órára járatni az öcséd már akkor amikor nem ment neki a matek.Ez valóban nem a világvége,hogy megbukik a gyerek valamiből.
2023. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
94%

A leírást még el is hittem, de a kommentjeidben nagyon túltoltad a kamut, kérdező.

De játsszuk el csak a vicc kedvéért, hogy igaz.

Szendvicset én sem csinálnék egy 12 évesnek, nem óvodás, csinálja meg maga. Suliba ha egyedül jár, akkor miért kellene a párodnak elvinni.

Matek: nekem sem ment egy időben, a felvételi miatt aztán járattak magántanárhoz, rögtön jobban ment, de nem lett a szívem csücske, nem szívesen tanultam. Egyetemet végeztem teljesen más területen, ma több szakmám is van. Matek nélkül.

Ismerős az is, hogy "jajj ezen múlik a jövőd, jajj mi lesz belőled, mert valami nem megy..." Ennél kevés rosszabbat lehet mondani egy gyereknek, aki amúgy jó képességű, csak valamiből nem teljesít jól. Nem a világvége, ha nem megy a matek, nem kell túlpörögni.

2023. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
95%
Á, ennél sokkal lassabban kellett volna csepegtetni a hülyeséget, így túl hamar kibukott, hogy kamu. Na, majd legközelebb ügyesebb leszel, kérdező.
2023. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
95%
Kèrdező, ha valakinek nem csak diszkalkúliàs, de diszlexiàs ès diszgtàfiàs papîrja van, le tud àm diplomázni, ha akar... Egyébként nem vartyogni kell, mint egy fürdős qrva, hanem elvinni az öcsèdet maszektanàrhoz, aki megtanîtja ellavîrozni a problémájàval, ha mindig is szar matekos volt... Ja, hogy akkor a vartyogàsin felül màr keresztbe kène tenni egy szalma szàlat? Ja, bocs, az màr nem fèr bele...
2023. máj. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt benned és anyádban van a hiba, vastagon. El kellene fogadni, hogy ha h.ülye a gyerek, akkor h.ülye! Nem mindenkinek vannak jó képességei, és kár már 12 éves korában az egyetemi tanulmányokat vizionálni, ha tök egyértelmű, hogy teljesen alkalmatlan rá. Gondolom, nem ez az egyetlen probléma, hanem másból is gatya, azért kell történelmet is tanulni vele. Ha se reálból, se humánból nem megy neki a tanulás 12 évesen (ami nyilván nem most derült ki, hanem évek óta látható), akkor fel kellene fogni, hogy nem egy észlény, és nem tragédiaként sírdogálni rajta, hanem olyan irányba orientálni, ahol neki is lesz sikerélménye. Ti cseszitek el szegényt, pedig lehet, hogy egy kiváló szaki lenne belőle valamilyen területen, ha a saját képességei szerint, annak megfelelően fejlődhetne, és nem azon siránkoznátok, hogy a ti fehérgalléros ideáljaitoknak nem fog megfelelni. Tudod, hogy ilyen küszködőt látok az egyetemen, akiknek semmi keresnivalója ott, csak nyilván oda kell járnia 8aztán a szülő erőn felül fizet, a gyerek meg erőn felül szenved, de szó szerint, és egy értelmes gondolatot nem lehet belőle kihúzni, mert olyan buta, mint a tök), mert KELL? Persze, nyilván a tanár a hülye, meg alkalmatlan, hogy odaviszitek a gyenge értelmi képességű gyereket, és egy-egy találkozó alkalmával nem Einstein jön ki az ajtón...
2023. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk anyádéknak nem sírni kéne, leülni pl kikérdezni az anyagot, hogy tudja-e a tesód, vagy matekozás címén bármi mást csinál.

Az, aki bukik matekből általánosban, szimplán lusta leülni és megtanulni a képleteket, amelyeket majd alkalmaznia kell.


Más: a párod nem rosszindulatú, csak nem reagálja túl, mint mindenki más a családodban. Megbukik a gyerek, na, akkor majd rájön, hogy tanulni kell, és akkor meglesz a legalább hármas.

2023. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem kicsit vagy pofátlan, vigye el a gyereket suliba.


Ha az én szülőm nem ugyanez lett volna, azt hittem, kamuzol, de nekem is ki volt adva, hogy amikor megyek melóba, vigyem az öcsémet is... tudod, hányszor vittem? Egyszer sem, ugyanis egyáltalán nem esett útba, és nem kelek fel 3/4 órával előbb, mert a tesómnak derogál felülni a buszra.

2023. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
Oh ne màr. Én is 2es voltam matekból és ha leírnám nem hinnéd el hol tartok az èletben. 😅 Csak menjen át ne bukjon meg annyi a lényeg. Tök felesleges ebből családi drámát csinálni.
2023. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
100%
A 10 éves lányom egyedül jár iskolába és magának csinálja a reggelit. Te vagy kamuzol vagy egy debil életképtelen család vagytok.
2023. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!