Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, hogy a párom ilyen rosszindulatú az öcsémmel szemben?

Figyelt kérdés

Én 22/N vagyok a párom 25/F, van egy 12 éves öcsém, akit nagyon szeretek ès a szívemen viselem a sorsát. Ami nagyon aggaszt, hogy az öcsèm nagyon rosszul áll matematikából ès megvan az esélye, hogy megfog bukni. Ès, ami bánt, hogy, ha a páromnak ezt felhozom, akkor csak legyint az egészre, hogy ő is kettes volt matematikából mégis ember lett belőle. Csak ami aggaszt, hogy nem tudjuk, mi lesz így vele a későbbiekben, anyuék is tökre kivannak bukva. Múltkor már anyum sírt, ès magát hibáztatta, hogy valamit elrontott.

A párom meg nem érzi át az egésznek a súlyát. Nem tudok vele beszèlni erről, mert folyton csak legyint, hogy ez még nem tragédia.



2023. máj. 10. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
100%
Példálózhatsz más gyerekekkel, az nem változtat azon, hogy az öcséd egy kiny.alt seggű buta tök, ti meg csak sirdogáltok felette, hogy hoyg lesz így atomfizikus, és vérig vagy sértve, ha valaki reálisan látja (párod), és nem áll be a kényeztetők sorába, a saját kárára. Egyébként abban igazad van, hogy nincs egyedül a generációjában, mostanában annyi életképtelen, nulla mama kedvence dől ki az iskolákból, hogy rossz nézni! Szerintem itt a válaszadók java része nem rosszindulatból írta, amit, te meg nem látod a fától az erdőt. A család cs-eszte el, nem magától lett ilyen, nem sirdogálni kellene felette, hanem rendesen nevelni.
2023. máj. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
92%
De magyarázd már el, hogy a barátodnak mi a francért kéne egy idegent furikáznia? Az életképtelen öcséd neki SENKIJE!
2023. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim válasza:
0%
Basszus hagyjátok már a kérdezőt! Én is gondoskodtam a párom 13(!) Éves tesójáról, akik ráadásul ikerek! Fiú lány
2023. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Akkor balek vagy, utolsó. Az a szüleik dolga, nem a csajszika aktuális csávójáé.
2023. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim válasza:
37%
De most miért kell lepontozni? Segítettem ami szerintem alapvető. Jó nem azt mondom, hogy mindig de ha épp úgy jön ki... Istenem!
2023. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!