Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, hogy a párom ilyen rosszindulatú az öcsémmel szemben?

Figyelt kérdés

Én 22/N vagyok a párom 25/F, van egy 12 éves öcsém, akit nagyon szeretek ès a szívemen viselem a sorsát. Ami nagyon aggaszt, hogy az öcsèm nagyon rosszul áll matematikából ès megvan az esélye, hogy megfog bukni. Ès, ami bánt, hogy, ha a páromnak ezt felhozom, akkor csak legyint az egészre, hogy ő is kettes volt matematikából mégis ember lett belőle. Csak ami aggaszt, hogy nem tudjuk, mi lesz így vele a későbbiekben, anyuék is tökre kivannak bukva. Múltkor már anyum sírt, ès magát hibáztatta, hogy valamit elrontott.

A párom meg nem érzi át az egésznek a súlyát. Nem tudok vele beszèlni erről, mert folyton csak legyint, hogy ez még nem tragédia.



2023. máj. 10. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
87%

De mi rossz van abba, ha az egyik elviszi a másikat autóval egyúttal?


Az, hogy annyi önállóságot nem neveltek belé, hogy elmenjen egyedül az iskolába, esetleg még magától megtanulna közlekedni, odafigyelni...Plusz láthatóan a pasidnak teher a csúcsforgalomban fuvarozni. Más probléma nincs vele.

2023. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:
61: Engem is elvittek autóval mégis önálló lettem.
2023. máj. 11. 18:39
 63/75 anonim ***** válasza:
100%

"Engem is elvittek autóval mégis önálló lettem."


Dehogy lettél önálló! Hiszen nem csak a szüleid, de még az öcséd is irányít téged a mai napig.

2023. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
"De mi rossz van abba, ha az egyik elviszi a másikat autóval egyúttal?" Az hogy a pasidnak az öcséd SENKIJE, és olyan dolgokba várod hogy fogja a tesód kezecskéjét, amivel annak lazán boldogulnia kell egyedül már rég az ő korában. És az hogy te elvárod, hogy megcsinálja a csávód azt, ami neked SEM dolgod. Miért is kéne? Nem muszáj ám életképtelent nevelni a kissrácból, megcsinálni helyette azokat, amit már négy éve lazán tud egyedül is... És csodáljátok hogy nem képes egyedül kb a legszerűbbe dologra sem, Hatodikban akkor si röhögve van meg a hármas, ha cseszik tanulni az ember, csak az órán figyel... Ha nem megy, akkor ott rohadt nagy gebasz van a gyerekkel.
2023. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:
De az a vicces, hogy itt mindenki úgy beszél mintha csak az én öcsémet vinnék autóval az iskolába. Elmondom, hogy ma már kb a gyerek 80%-át autóval viszik.
2023. máj. 11. 19:50
 66/75 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a hülye szülő.
2023. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmagyarázom szépen lassan kérdező, hátha megérted: egy dolog, hogy ti azon vagytok: az öcséd évekkel legyen lemaradva a normálisan önállósodó gyerekektől, de elvárni mástól, hogy még támogasson is ebben, nagy gyökérség. Semmiféle kötelezettsége a pasidnak az öcséd felé, éppen azzal segít neki hogy - veletek ellentétben - nem csinál tragédiát a semmiből, és nem kezeli úgy az öcséd mintha fogyatékos lenne, aki nem tud összedobni egy szendvicset, meg elsétálni\elbuszozni a suliba.
2023. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
100%
7 éves koromtól egyedül buszoztam a szomszéd faluba iskolába. Nincs több mondanivalóm a sztorihoz.
2023. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondom, hogy ma már kb a gyerek 80%-át autóval viszik. "


Igen, észrevettük... más meg azért nem ér be időben a munkába, mert tanítási napokok az összes nagyváros bedugul a reggeli órákban (persze csak tanítási napokon). Mert hát nehogy már az ő 12-14 éves éves életképtelen, elkényeztetett büdös kölyke felüljön egy buszra... még a végén tanul egy kis önállóságot, isten ments!


Én 10 éves koromtól egyedül jártam a helyi általános iskolába, majd 14 éves koromtól egészen az egyetem végéig busszal közlekedtem, szintén egyedül, és lám, túléltem.


És ez nem volt olyan régen, 2016-ban diplomáztam. Manapság meg mindenki üljön a dugóban az ilyen ostoba, kivagyi szülők miatt. Dupla (!!!) annyi idő beérni a munkahelyemre, mint tanszünetben, amikor bármilyen okból nincs tanítás.

2023. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondom, hogy ma már kb a gyerek 80%-át autóval viszik."


Mondd el kérlek azt is, hogy ennek a kb. 80%-nak pontosan mekkora hányadát viszi autóval a nővére pasija iskolába? Csak mert esetedben pontosan erről van szó. Akkor a szülők által vitt gyerekeket ne számold, mert félrevezető eredményt kapsz.

2023. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!