Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, hogy a párom ilyen rosszindulatú az öcsémmel szemben?

Figyelt kérdés

Én 22/N vagyok a párom 25/F, van egy 12 éves öcsém, akit nagyon szeretek ès a szívemen viselem a sorsát. Ami nagyon aggaszt, hogy az öcsèm nagyon rosszul áll matematikából ès megvan az esélye, hogy megfog bukni. Ès, ami bánt, hogy, ha a páromnak ezt felhozom, akkor csak legyint az egészre, hogy ő is kettes volt matematikából mégis ember lett belőle. Csak ami aggaszt, hogy nem tudjuk, mi lesz így vele a későbbiekben, anyuék is tökre kivannak bukva. Múltkor már anyum sírt, ès magát hibáztatta, hogy valamit elrontott.

A párom meg nem érzi át az egésznek a súlyát. Nem tudok vele beszèlni erről, mert folyton csak legyint, hogy ez még nem tragédia.



2023. máj. 10. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nálunk alap, hogy segítsük egymást. Én mindig vittem az öcsémet, ha tudtam. Csak a párom lusta megtenni 10 perc kitérőt, mert jaj a suli fel reggel nagy a dugó..
2023. máj. 11. 08:13
 52/75 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy.... Még ha igaz is lenne, szarul csináljátok. Nem kell életképtelennek nézni egy tizenkét éves fiút. Fenekét is kitörlöd, mert te "segítesz" neki?
2023. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, tényleg csak troll vagy. A párod lusta megtenni 10 perc kitérőt az öcsédért. Én a fiamért se tettem már hatodikban 5 perc kitérőt se, legalább sétál 5 percet. Dehogy viszegetem iskolába, jó hogy a kezét nem kéne fogja a hapsid.
2023. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%

Meg az anyád p...csája az. 8 évesen is egyedül jártam suliba a város másik végére. Még kaját is csináltunk magunknak ennyi idősen öcsémmel. Mondjuk minket életre neveltek, nem életképtelen kis hópihének mint titeket...


Az meg hogy kettes lesz matekból... hát nagy kaland. Csak elárulom, hogy technikumból is simánt felvesznek egyetemre, ha érettségizel is mellé. Nekem szinte tiszta 3-as érettségim lett, mégis mérnök lettem. :D

2023. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
A pasidat a csicskádnak nézed? Nem dolga sem kiszolgálni, sem furikázni a öcsédet.. vagy téged.
2023. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy nagyon nem ért ahhoz, hogy segítsen másnak a tanulásban. "


Miért kellene neki bárkinek segítenie a tanulásban? Talán szaktanár? Ha igen, az elég gáz, ha nem tud tanítani. Minden egyéb esetben ugyan ne röhögtess már... Nézzetek magatokba, és lássátok a fától az erdőt: az öcséd nem egy észlény, emellett egy elkényeztetett kismajom, akin nemcsak a muterja, hanem a nővére is majomszeretettel csüng, és idealizálja. A létező legrosszabbat teszitek vele, ráadásul nevetséges, hogy sirdogáltok rajta, hogy mi lesz így vele. Be kellene látni, hogy ha se a matek, se a töri nem megy, akkor valószínűleg vagy az agyi kapacitásaival van probléma, vagy csak simán orbitálisan lusta, mert akinek se a reálhoz, se a humánhoz nincs agya, annak általában ez az oka. Majd megy a képességeinek (és jegyeinek) megfelelő középiskolába, ti meg igyekezzetek megemészteni, hogy valószínűleg nem lesz agysebész a kicsi szentem!

2023. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

56: A töri meg a humán tárgyak mennek neki, csak az a baj, hogy sokszor befeszül. Én is ilyen voltam anno, hogy könnyen eltört nálam a mécses, ha nem értettem valamit.

Amúgy meg azért szeretnénk, hogy jó felvételit írjon, mert, ha nem kerül be jó gimibe, akkor csak a gyűjtő iskolák maradnak, ami tele van huligánokkal.

2023. máj. 11. 16:06
 58/75 anonim ***** válasza:
100%

#57 A gimik meg tele vannak drogosokkal, vagy ilyen vagy olyan szereket fogyasztanak, pont a marha nagy nyomás miatt...


Hiába kerül be jó gimibe, ha faék matekból akkor ki fog hullani, de előtte legalább még szét is cseszi a rendszer lelkileg.

2023. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%
Ti szerethetnétek sokmindent, ha a gyerek lusta hozzá és nem alkalmas rá...Nem tanulhatsz helyette, és nem írhatsz helyette felvételit. Nevelni kellett volna, követelményeket támasztani felé és többek között rászoktatni, hogy a mulasztásának következménye van, felelős a tetteiért, mindent a saját korához mérten. De ha még a kenyeret is megkenitek neki, ti sirdogáltok azon, hogy nem tud tanulni sem, és az a legnagyobb gondod, hogy a pasid rosszidulatú vele, mert annak látja ami, és nem fuvarozza 12 évesen a pi.csáját az iskolába...Jó, hogy sz..ik a világba, ha lövése sincs róla!
2023. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:
De mi rossz van abba, ha az egyik elviszi a másikat autóval egyúttal? Mi minden este vacsoránàl megbeszéltük, hogy ki merre megy másnap ès úgy logisztikáztuk ki a napot.
2023. máj. 11. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!