Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal (24évesek vagyunk, fővárosban lakunk). Én vidéken nőttem fel, ő mindig is itt élt.Én még tanulok, ő már dolgozik.


Nekem a félév során hétvégente haza kellett menjek(vidékre, megyeszékhely), mert ott lakik a magán tanár aki már középiskola eleje óta tanít engem, és nem akartam máshoz menni, mert őt már nagyon megszoktam, pluszba nagyon jól is tanít a segítségével ötösre tudtam hozni az egyetemi matekot. + még ingyen is tanít nem kér tőlem pénzt.


És hát volt, hogy a barátom is lejött velem, ha hétköznap nem tudtunk annyit együtt lenni. És ilyenkor jött mindig a veszekedés, vagyis ő azzal jött nekem, hogy mennyire rossz neki ott lenn nálunk,mert nem tud semmit se csinálni meg unatkozik, és akkor mostmár kijelentette hogyha én megyek tanárhoz hétvégén akkor ő nem jön.

én szombat este (6-tól 8ig szoktam ott lenni a tanárnál). neki nem a tanulással van baja (azt mondja), hanem hogy én elmegyek és nem vagyunk együtt.


meg az is volt a baja, hogy mikor leértünk a szüleimhez (ahol én ugye felnőttem), akkor én mindig "otthagyom",. Ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy én mikor hazaérünk mindig amit kell megcsinálok (pl konyhába segítek takarítani), átöltözök lefürdök ilyesmi, ami cókmókot hazahozok azt kipakolom.


én erre mondom neki, hogy hát nem barlangban lakunk, nyugodtan kapcsolja be a TV-t, és akkor nézze. ( mert tudom, hogy szeret tv-ni). vagy beszélgethet a fiútesómmal vagy apukámmal. (egyébként jól kijönnek).



De erre meg az a válasz, hogy ő nem kapcsolja be a TV-t mert hogy milyen tiszteletlen másnál bekapcsolni a TV-t meg nézni...



Szóval szerintetek mit csináljak, hogy ne unottan, noszogatva jöjjön? (ha egyáltalán hajlandó jönni).?


Most is azt mondta, hogy ő csak akkor jön le velem, ha nem megyek a tanárhoz.



2023. máj. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

"ő csak akkor jön ha én nem megyek a tanarhoz"

Akkor ne menjen.

Ez nem hiszti a részéről, ha nem akar menni, miért erőlteted?

2023. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

Mert tegnap azt mondta hogy semmi gond szívem, jövök én is.


Erre ma……

2023. máj. 18. 21:49
 33/56 anonim ***** válasza:
72%

Ez tényleg érthetetlen.

Megvan ott a TV, a szüleid szeretik, még sakkozni is tudna, és mégsem.

Igazából ő nem mondja el, hogy mi az igazi valódi baja.

Az sem igaz, hogy nem lehet kibírni azt a 2 órát míg te a tanárnál vagy.

Sokan még örülnének is.

Elő a dobozos sört, és indúlhat a sakk parti.

2023. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

Meg még az a baja, hohy amikor hazaérünk, akkor én elkezdem tenni venni otthon a dolgaimat, és addig ő csak ott ül és unatkozik. Meg hogy nem tud játszani a gépen.


Szerintem ez mind csak kifogás minden megoldásra van egy problémája.

2023. máj. 19. 06:47
 35/56 A kérdező kommentje:

És most én vagyok a gonosz aki nem érti meg őt. Őszintén tényleg nem értem!


Annyi lehetséges dolgot mondtam amivel el tudná magát foglallni ( laptop tv, beszelgetés sakk zenehallgatas) de mindegyikkel problémázik.


Tényleg nem értem, és ez nekem őszintén sértő. Ez a haottaallas, mintha barlangban laknánk.

2023. máj. 19. 07:14
 36/56 A kérdező kommentje:
hozzáállás*
2023. máj. 19. 07:36
 37/56 A kérdező kommentje:
Bmeg mintha nálunk annyira szörnyű lenne :/:/.
2023. máj. 19. 07:37
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínüleg magával az ottani környezettel és körülményekkel van gondja, csak ezt nem meri igazán elmondani.

Ezért nem szereti azt sem, ha 2 órára elmész a tanárhoz.

Mert ha ott vagy, akkor még valahogy elvan, de nélküled ő ezt szenvedésnek éli meg.

Kiváncsi vagyok hogyan telik majd a hétvége.

2023. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Sehogy, mert nem jön.
2023. máj. 19. 11:41
 40/56 anonim ***** válasza:
72%

Nevetséges egy emberke.

Inkább 2 napig ül otthon egyedül.

Látod érdekes dolog ez. Ha elmenne, nem bírna ki 2 órát nélküked, míg te a tanárnál vagy.

Így viszont kibírja az egész hétvégét nélküled.

Na így ez már még izgalmasabb.

Ez alátámasztja azt, hogy neki tisztán az ottléttel van problémája.

2023. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!