Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal (24évesek vagyunk, fővárosban lakunk). Én vidéken nőttem fel, ő mindig is itt élt.Én még tanulok, ő már dolgozik.


Nekem a félév során hétvégente haza kellett menjek(vidékre, megyeszékhely), mert ott lakik a magán tanár aki már középiskola eleje óta tanít engem, és nem akartam máshoz menni, mert őt már nagyon megszoktam, pluszba nagyon jól is tanít a segítségével ötösre tudtam hozni az egyetemi matekot. + még ingyen is tanít nem kér tőlem pénzt.


És hát volt, hogy a barátom is lejött velem, ha hétköznap nem tudtunk annyit együtt lenni. És ilyenkor jött mindig a veszekedés, vagyis ő azzal jött nekem, hogy mennyire rossz neki ott lenn nálunk,mert nem tud semmit se csinálni meg unatkozik, és akkor mostmár kijelentette hogyha én megyek tanárhoz hétvégén akkor ő nem jön.

én szombat este (6-tól 8ig szoktam ott lenni a tanárnál). neki nem a tanulással van baja (azt mondja), hanem hogy én elmegyek és nem vagyunk együtt.


meg az is volt a baja, hogy mikor leértünk a szüleimhez (ahol én ugye felnőttem), akkor én mindig "otthagyom",. Ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy én mikor hazaérünk mindig amit kell megcsinálok (pl konyhába segítek takarítani), átöltözök lefürdök ilyesmi, ami cókmókot hazahozok azt kipakolom.


én erre mondom neki, hogy hát nem barlangban lakunk, nyugodtan kapcsolja be a TV-t, és akkor nézze. ( mert tudom, hogy szeret tv-ni). vagy beszélgethet a fiútesómmal vagy apukámmal. (egyébként jól kijönnek).



De erre meg az a válasz, hogy ő nem kapcsolja be a TV-t mert hogy milyen tiszteletlen másnál bekapcsolni a TV-t meg nézni...



Szóval szerintetek mit csináljak, hogy ne unottan, noszogatva jöjjön? (ha egyáltalán hajlandó jönni).?


Most is azt mondta, hogy ő csak akkor jön le velem, ha nem megyek a tanárhoz.



2023. máj. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
27%
Jajj nekem is volt ilyen csajom. Nem is voltunk sokàig együtt. Lehet a pàrod is olyan tipus mint én . Az bàntja hogy a csalàdodat meg minden egyebet elé helyezel még ha kompenzàlsz is úgy érzi hogy minden rólad szól ő meg csak ott van hagyva és igazabol csak a szükségletek ellàtàsàra alkalmazod azaz husbanf matrial. Keress màst aki hajlandó ehhez az életmódhoz.
2023. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Én nem csak a szükségleteinre használom kedves 41-es.


Viszont mikor hazaérek segíteni kell otthon, vagy ha anyukám nem ér rá, akkor segítek az otthoni teendőkben természetesen. Mivel nincs otthon bejárónő, nekem kell megcsinálni. De gondolom ez nem meglepő😄

2023. máj. 19. 15:26
 43/56 A kérdező kommentje:
Elvégzem én az otthoni teendőket*
2023. máj. 19. 15:30
 44/56 A kérdező kommentje:
Nincs bejárónőnk szóval muszáj 😅
2023. máj. 19. 15:30
 45/56 A kérdező kommentje:
A csaldot meg minden egyebet nem helyezem elé, csak az otthoni teendőket meg kell csináljam, illetve tanulnom is kell. 😅
2023. máj. 19. 15:36
 46/56 anonim ***** válasza:
27%
Sosem érsz rá vele tölteni egy teljes hétvégét? Nem tudsz kihagyni egyszer-egyszer egyet? Ez így nem elég neki, nem építed eléggé a kapcsolatot.
2023. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs időd a kapcsolatra, ne csodálkozz, ha majd lelép.
2023. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
46-os de ! Hústvétkor elmentünk kettesbe wellnessezni.
2023. máj. 19. 20:02
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
És az mind a kettőtöknek jó időre elég volt? Annak már hat hete!
2023. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
77%
Már ne is haragudj, de nagyon önző vagy. Gondolj bele, hogy neked kellene az összes a hétvégédet az ő szüleivel töltened. Akármilyen jópofák is, de minden szombatodat rájuk áldozni?! Ő dolgozik, otthon pihenésre és szórakozásra vágyik (24 éves🤔). Hozzád nem egy partner való, hanem egy lakótárs.
2023. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!