Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baráom megvádol olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráom megvádol olyanokkal hogy biztos a barátnőmmel tesztelem, meg lehúzza az önbecsülésem ha tetszem vkinek hogy biztos csak szexre. Mit mondjak ezekre?

Figyelt kérdés

Pl valaki jelölte a facen, erre azt mondja hogy biztos én tesztelném őt vmi bnőmmel, holott én nem is vagyok ilyen faces, meg ilyen dedós hogy majd a bnőmmel szívatnánk. A bnőim is komoly nők és nem ilyen szinten vannak.

Ez engem sért. Mondtam nem erre vmi undorito grimasszal mondja hogy de tesztelem biztosan.


Másik meg hogy tetszem egy srácnak évek óta, erre ledegradálja hogy biztos csak meg akar d.gni. (miközben egy nagyon aranyos szelíd srác)mert szerinte mást nem is akarhatnának tőlem?


Amikor ilyeneket mond, miket mondjak rá?



2023. máj. 30. 07:44
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

De ebbe nincs benne hogy fogja fel hogy nem tesztelem nem vagyok ez q nyomorult szint! Meg a srác is több minthogy szexre vegyen.

Nem az a bajom hogy nem bízik bennem. Azt lesz.rom a kisebbségi komplexusait.

Az a bajom hogy sért!

2023. máj. 30. 08:45
 12/38 anonim ***** válasza:
75%
Hiába bánt ő nem fog megváltozni, mert egy komplexusos kisfiú, sőt lehet direkt csinálja, hogy szakíts vele!
2023. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Ha szakitunk meg nekiesik könyörögni.

Kizárólag azt szeretném hogy felfogja amit mondok!

Semmi más nem érdekel az se hogy vele vagyok vagy épp nem. Ezek engem nem hatnak meg.

Viszont ezek a rágalmai betesznek.

2023. máj. 30. 08:51
 14/38 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom hogy te miből vagy, de engem nem érdekelne, hogy mit gondolna rólam, az se, hogy könyörögne. Úgy kiábrándulnék belőle, olyat csalódnék benne, hogy azonnal kitenném az első kettő megjegyzései után.

Te meg mit csinálsz? Adott alá a lovat! Azt jelzed neki ezáltal, hogy igaza van!

Egyébként abban lehet igaza hiába nem tetszik, hogy a másik fiúnak csak "arra" kellenél, az egy dolog, hogy kedves, aranyos, attól még hajthat "arra" simán.

A tesztelgetés meg úgy van igazából, hogy magából indul ki, mert ő tesztelget téged! Minél jobban védekezel annál inkább nem bízik benned.

Persze ha nem szólsz semmit, akkor is úgy gondolja, de az biztos, hogy mivel reagálsz rá ő végképp úgy érzi, hogy igaza van.

Neutrálisan kéne viszonyulni hozzá:kirakod és nem törődsz vele, csakis akkor, ha túlzásokba esik. Ő meg hagyj dúljon-fúljon magába, kit érdekel?!

2023. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Ha kirakom, halálkomolyan nem tudná miért rakom ki, mert nem megy neki át hogy azért, mert nem tesztelem és engem sérteget ilyen rágalmakkal.

Most lehet felhívom a srácot maj hgy beszéljünk hármasban es mondja el neki hogy velem akar élni, költözni, elvenni gyerekeket és mindent mert szerelmes. Hogy fogja már fel a hülyéje hogy engem ne rágalmazzon!

Igen ő ilyen facebúk b.zi. meglehet hogy magából indul ki. És azt hiszi az ő valósága az enyém.


(Amugy nem vagyok belé szerelmes.)

2023. máj. 30. 09:05
 16/38 anonim ***** válasza:
Miért ne tudná, hogy miért rakod ki, ha elmondod neki az okokat?
2023. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

"Most lehet felhívom a srácot maj hgy beszéljünk hármasban es mondja el neki hogy velem akar élni, költözni, elvenni gyerekeket és mindent mert szerelmes. Hogy fogja már fel a hülyéje hogy engem ne rágalmazzon!"


Ez nagyon nevetséges és gyerekes ötlet már ne is haragudj.

14-es minden szavával egyet kell, hogy értsek. Javaslom olvasd át újra még párszor.

2023. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
58%
Egy idő után megunod,és nem fog érdekelni mit mond.
2023. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

#16 mert szerinte hazudok.

Eddig sikerült leküzdenem, hogy ne írjak rá dühömben mert olyanokat írok amiket jobb, ha el se küldök neki.

#18 lehet ha ez nem is fog érdekelni de ha összefutnánk 20 év múlva még akkor is a fejemhez vágná. Ez ebben tudatban fog meghalni is, ha rajta múlik, hogy én nyomozgatok, tesztelgetem, meg más csak használni akar.

En ezt nem akarom annyiban hagyni.

Hogy ő betámad csak úgy, a másik meg tehetetlen.

Es ha kollega támadna be? Vagy rokon?

Ezeket tudni kéne lereagálni, nem csak sértődni kéne tudni. Az eddig nagyon megy.

2023. máj. 30. 11:25
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel az téged, hogy milyen tudatban hal meg? Te honnan tudod, hogy később nem látja be, hogy hibázott?

Esküszöm te beteg vagy, egyáltalán nem ő. Ő meg akar tőled szabadulni 99% ezért piszkál, provokál.

2023. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!