Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baráom megvádol olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráom megvádol olyanokkal hogy biztos a barátnőmmel tesztelem, meg lehúzza az önbecsülésem ha tetszem vkinek hogy biztos csak szexre. Mit mondjak ezekre?

Figyelt kérdés

Pl valaki jelölte a facen, erre azt mondja hogy biztos én tesztelném őt vmi bnőmmel, holott én nem is vagyok ilyen faces, meg ilyen dedós hogy majd a bnőmmel szívatnánk. A bnőim is komoly nők és nem ilyen szinten vannak.

Ez engem sért. Mondtam nem erre vmi undorito grimasszal mondja hogy de tesztelem biztosan.


Másik meg hogy tetszem egy srácnak évek óta, erre ledegradálja hogy biztos csak meg akar d.gni. (miközben egy nagyon aranyos szelíd srác)mert szerinte mást nem is akarhatnának tőlem?


Amikor ilyeneket mond, miket mondjak rá?



2023. máj. 30. 07:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Mert ismerem🤦‍♀️

És ha ezen témázunk gázlángol is. Meg olyanokat mond hogy jaj nem tudnánk ezt elengedni?(tehát megbántn aztán mégcsak ne is puffogjak)

Degradáló az egész ember.

Nagyon magas lovon ül!

Ha szakítok is, tartja, amiket mondott.

Úgy érzem mintha ő csak úgy következmények nélkül megtehetne bármit, mintha csak úgy beszólhatna és nem vágja senki képen, helyettem biztos nem is.

Majd folytatja ezt mással.

Sokat hisz magáról.

És nagyon kéne vmi ütős dolog ami észhez téríti. A szakítástól nem esne le a lóról. Attól nekem sem lenne meg az elégtételem.

De ahogy elnézem itt se tud senki semmit, mindenkibe bele lehet csak ugy rúgni.konfliktuskerülés megy a szakitással.

Mert ha nem látom nem fáj.

Ha nem látom is beszólt!

2023. máj. 30. 11:48
 22/38 anonim ***** válasza:

Te nem érted, hogy te nem tudod őt a véleményéről lemondatni. Még most sem értem, hogy miért kéne vele foglalkozni, mi jó van neked ebben? Elégtétel, lol. Attól nagyobb nincs ha már itt tartunk, hogy otthagyod őt egyedül idegeskedni! Hogy nem veszed figyelembe.

Te egyszerűen beteg vagy, ennyi. 🤷‍♀️

2023. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Te vagy beteg.

Lehet neked csak úgy be lehet szólni és nem esik rosszul. Szerintem ez a beteg.

2023. máj. 30. 12:20
 24/38 anonim ***** válasza:

Dehogynem rosszul esik, csalódnék és soha többet vissza se néznék, egyedül nyalogatnám a sebeim míg szükséges. Nem tenném ki magam még nagyobb fájdalomnak, stressznek ő miatta! Minden normális ember így gondolja!!!


De te nem, mert ostoba vagy és szinte biztos, hogy valamilyen mentális betegséged van.

2023. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

De amikor ignorálom azt csinálja hogy meghív luxusvacsorákra, könyörög, kocsit akar nekem venni menjek vissza.

Én meg kántálom neki hogy nem ez a bajom! Fogja már fel mi a bajom!

Mit nekem a wellness meg amugy irtó jó helyre megyünk most is miközben ilyen egymondatokkal keresztbe húzza az egész éjszakámat hogy én szerinte nyomoztam meg teszteltem!

Felelek hogy nem.

Erre jön az az undor feje grimasza, hogy de igen.

Másik vacsorán meg ja csak meg akarnak d.gni.

Nem hiszem el hogy ezeket a kontextusokat kénytelen vagyok nyitva hagyni meg lenyelni!


Beteg az akit szabadon lehet sértegetni!

2023. máj. 30. 12:54
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

De azért a luxushelyre elmész... Inkább nem szólok erre többet semmit. Elég lesz ez:🤑🤑🤑


"Beteg az akit szabadon lehet sértegetni!" - Így van, beteg vagy, mert hagyod, visszamész amint elvisz vacsorázni, ajándékot kapsz! 😂😂😂

2023. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Beteg vagy te.


Te a barátoddal meg biztos nem mész sehova🤮

Mi szoktunk képzeld.


Es ismerem milyen amikor kidobom.

Rámszabadítaná az egész vagyonát is.

Majd'bel van pusztulva abba mikor kilépek.

De..tartja azt hogy én tesztelem!


Nem dráma kéne ide meg szakítás mint a dedóban hisztizve, hanem egy felnőtt józan megoldás. szikszalag a szájára?

2023. máj. 30. 13:21
 28/38 A kérdező kommentje:

Szigszalag bocsesz.


Tudom a legtöbb nő hisztizve tiltja a másikat meg szakít hogy megbántott csúnya pasik.

Kb mint az oviban? Meghúzták a hajam😭

Na ennél többet várnék.

2023. máj. 30. 13:23
 29/38 anonim ***** válasza:

"mert szerinte mást nem is akarhatnának tőlem?" - Mármint szexet, mert a haver is csak azt akarja szerinte. Ez arra utal, hogy ő személyesen szexre tart téged, magából indul ki.

Egy lotyónak tart, akinek elég az anyagiak már vissza is rohan és igaza van, mert visszamész rögtön.

Ráadásul őt jelölgetik FB-n, mert ő CSAL MEG TÉGED! Hiszen nem szeret és nem is tisztel téged! A "tesztelés a barinővel" egy ordas nagy kamu, rád fogja, hogy megcsalnád, de csak azért, mert ő csal meg. És mégcsak észre sem veszed...

Mit ne mondjak, jól hülyére vagy véve. 😬

2023. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Akkor el akar venn egy lotyót. Mit érdekel engem az, mire tart egy ilyen ember.

Engem az érdekel amit irtam!

Fogja fel h nem tesztelem! Meg a többi.

2023. máj. 30. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!