Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baráom megvádol olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráom megvádol olyanokkal hogy biztos a barátnőmmel tesztelem, meg lehúzza az önbecsülésem ha tetszem vkinek hogy biztos csak szexre. Mit mondjak ezekre?

Figyelt kérdés

Pl valaki jelölte a facen, erre azt mondja hogy biztos én tesztelném őt vmi bnőmmel, holott én nem is vagyok ilyen faces, meg ilyen dedós hogy majd a bnőmmel szívatnánk. A bnőim is komoly nők és nem ilyen szinten vannak.

Ez engem sért. Mondtam nem erre vmi undorito grimasszal mondja hogy de tesztelem biztosan.


Másik meg hogy tetszem egy srácnak évek óta, erre ledegradálja hogy biztos csak meg akar d.gni. (miközben egy nagyon aranyos szelíd srác)mert szerinte mást nem is akarhatnának tőlem?


Amikor ilyeneket mond, miket mondjak rá?



2023. máj. 30. 07:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

De hát a teszt kamu, hát nem érted? Miért vallaná már be, hogy hazudott? Ne viccelj már!

Téged tényleg nem zavar, hogy megcsal? Akkor te se bőven szereted. Az, hogy elvesz neked elég, de egy qrvának tart és nőzik továbbra is a hátad mögött? Önbecsülés nulla... Szörnyű, komolyan. 👀

2023. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Nem csal meg. De ha meg is csalna akkor a másik nyilvánvalóan nem érdekli.

Kérdeztem is már tőle hogy minek tapad rám ennyire miért nem húz el és d.g mást?

Ez engem nem érdekel hogy ha próbálkozik is szerencsétlen, hogy mit vergődhet amíg rám van tapadva.

Engem csak az érdekel hogy idegesít hogy "deigenezik" és vádol. És nem ég a pofája.

2023. máj. 30. 14:05
 33/38 anonim ***** válasza:

10 . Nagyon gagyi szam az izlesed nem kisse sz..r.


A férfiak többsege tenyleg dugni akar kerdezo, nem szerelmesek beled .

2023. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

De ő szerelmes nagyon.

Szeretem is benne ezt. Ő még az az igazi férfi, aki igazán tud szeretni. Nem a másik típusba tartozik. Mint az ilyen majmok.


Ma még kibírtam hogy nem hozom témába. Mivel nincs haditerv. Lóg a levegőben az, hogy beszólt. De nem fogom én ezt(ezeket)lenyelni neki. Az a baj a ghostinggal is hogy jöm akkor azzal hogy legalább válaszolhatnék ha már betervezi a vacsit, hogy nem megyek! Lehetne bennem ennyi.

Mosz azt hiszi szívatom mert hétvégén megint jelenésünk lenne. Ő meg le is szervezte nélkülem. Mire én mnam hogy én nem is mondtam olyat hogy mennék!

Megint elkedte hogy "deigen"!úgy volt hogy megyünk!

De ha meg felhozom hogy miért utasítom el vagy szakítok akkor megint témánál vagyunk.

Semmi értelme nincs ezeknek a drámáknak az égvilágon. Mert még mindig az van, hogy de én teszteltem.

2023. máj. 30. 16:21
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
ezt bejelölöm, rég röhögtem ilyen jót :D
2023. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Mas se röhögne ha beszólnak.de kitört a háboru. Gondolom dunsztod sincs mit kéne a képébe vágni. Jön is a bocsánatkérésekkel. Miert haragszom ha bocsánatot kérz.Mondtam neki nem az a bajom hanem hogy ilyen az agya. Mert ő maga ilyen. Belül rohad.(habár próbálom kulturáltan)
2023. máj. 30. 21:24
 37/38 anonim ***** válasza:
De, leírtad, hogy mit kéne, de te azon finomítani akarsz: elnézést uram, bocs, hogy élek.
2023. máj. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Azert jelolnek teged mert csak megdugni akarnak.. ezen mit nehez elhinni ??
2023. máj. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!