Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis periódus alatt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis periódus alatt mit lehet tenni a nővel? És mire jó ez egyáltalán evolúciós szempontból?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy minden nőnél van egyfajta hisztis periódus (ezt én neveztem el így, de szerintem minden férfi tudja, mire gondolok), ami nagyjából havonta egyszer, de van akinél hetente is előjön.

Ez a következőképpen zajlik:

Teszed a dolgod, mint férfi, semmi nem csinálsz másképp mint egyébként, mégis arra leszel figyelmes, hogy a nő valamiért másképp viselkedik, mint előtte: duzzog, vagy szomorú, és amikor rákérdezel mi a baj, azt mondja, semmi.

Amikor tovább firtatod, mert már unod a szomorú arcát, akkor előjön valami teljes lehetetlenséggel - ez nálam jelen esetben az, hogy pár napja azt mondtam neki viccesen: "túlságosan elkényeztetlek a bókjaimmal".

Na ezt pörgeti magában már 3-ik napja, hogy én hogy mondhattam neki ilyet. Hogy konkrétan hol ment félre ez a vicc, vagy mit lehet ezen félreérteni, azt ő sem tudja megmagyarázni. De a duzzogás azért megy.


Ki szeretném emelni, hogy itt nem egy buta nőről beszélünk, akinek másból sem áll az élete, mint a műkörmöshöz való járásból. Vannak céljai, szenvedélye, önálló véleménye a világról és ráadásul még szeret is.

Ezek a napok általában elmúlnak maguktól, de attól félek, soha nem fogom megérteni, hogy mire szolgál ez mégis minden egyes nőnél azon kívül, hogy egy zavart, rossz WTF-hangulatban kell eltölteni ilyenkor pár napot.



2023. júl. 26. 15:04
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez rejtély marad örökké.
2023. júl. 26. 15:18
 2/30 anonim ***** válasza:
13%
Ez minden nőnél van, nálam is minimum 1 hóban egyszer. annyit tudsz ellene tenni hogy megöleled és figyelmezteted hogy feleslegesen rugózik.
2023. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Azért duzzog, mert megbántottad és még észre se veszed magadat.


"túlságosan elkényeztetlek a bókjaimmal" - Ő ezt nem viccnek vette fel egyértelműen, azt hiszi, hogy kényes, buta szerinted a mondat alapján.


Amúgy köszönöm szépen, hogy egy kalap alá veszed az összes létező nőt.


Megteszem ugyanazt, oké? :)


A férfiak egy idő után egy párkapcsolatban hideg, érzéketlen, önző dög. Csakis magukra gondolnak, nekik minden vicc, minden laza és persze minden a szex körül forog,amit ha a nő elustasit, akkor már meg is csalják.


Hogy tetszik kérdező? ^^

2023. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2: köszi. De nálad ezt mégis mi váltja ki? Összefüggésben lehet a menstruációddal?

3: hát, nem kellenél nekem az biztos.

2023. júl. 26. 15:27
 5/30 anonim ***** válasza:
3%
Ezt én is megfigyeltem, amikor menstruál az asszony, mindig beszól valamit olyan stílusban, ahogyan máskor nem szokott. Hát ez van, el kell fogadni, a nők ilyenek.
2023. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Te se nekem. Megbeszéltük. :D


De nem válaszoltál a kérdésre. Hogy tetszik, hogy egy skatulyába rakom a férfiakat (és még sok más nő is) hogyha te is azt teszed?



Nincs az, hogy hetente, hónaponta "hisztizik" ok nélkül! Azért elégedetlenek, azért duzzognak, mert nem voltál rájuk tekintettel!


Te nem ismered a párod humor területén ezek alapján. Ha ismerned nem mondtad volna viccből, hogy elkényezteted nagyon. Ez probléma, hogy se az exeket, se a mostani párod nem ismered.


Azt írtad okos nő, akkor szerinted indok nélkül durcáskodna? Miért kötöd össze nem létező ténnyel? Hány éves vagy, 15?^^

2023. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
4: Persze, hormoningadozás. Érzékenyebbek a nők ilyenkor. Én pl tudatosítom magamban hogy túlreagálok ekkor dolgokat, meg tudom különböztetni mikor jogos a felháborodásom mikor szórakozik csak a testem. Erre a szintre azért minden nőnek el kéne jutnia különben olyan mintha egy tinivel lennél együtt.
2023. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"Hogy tetszik, hogy egy skatulyába rakom a férfiakat (és még sok más nő is) hogyha te is azt teszed?"

Azért rakom egybe, mert elég sok barátnőm volt az évek folyamán és ezt kivétel nélkül mindegyiknél tapasztaltam. Fel tudod persze hozni mondjuk magadat gondolom kivételként, csakhogy pontosan ezt a hisztit nyomod éppen, amiről beszélek :D


A többi nettó hülyeség és szándékos kötözködés a részedről, így a továbbiakban rád nem fogok reagálni.

2023. júl. 26. 15:42
 9/30 A kérdező kommentje:
7: pont ezt érzem ilyenkor, hogy mintha egy tinivel lennék együtt, nem azzal a komoly és érzelmileg intelligens, komoly nővel, akivel összejöttem.
2023. júl. 26. 15:43
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt amúgy nem tudhatjuk hogy ez hiszti volt a nődtől vagy tényleg megbántottad-e, mi nem ismerünk egyikőtöket sem, de talán neked is el kellene néha gondolkoznod hogy lehet megbánthattad, mielőtt evolúciós magyarázatokat keresnél.
2023. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!