Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis periódus alatt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis periódus alatt mit lehet tenni a nővel? És mire jó ez egyáltalán evolúciós szempontból?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy minden nőnél van egyfajta hisztis periódus (ezt én neveztem el így, de szerintem minden férfi tudja, mire gondolok), ami nagyjából havonta egyszer, de van akinél hetente is előjön.

Ez a következőképpen zajlik:

Teszed a dolgod, mint férfi, semmi nem csinálsz másképp mint egyébként, mégis arra leszel figyelmes, hogy a nő valamiért másképp viselkedik, mint előtte: duzzog, vagy szomorú, és amikor rákérdezel mi a baj, azt mondja, semmi.

Amikor tovább firtatod, mert már unod a szomorú arcát, akkor előjön valami teljes lehetetlenséggel - ez nálam jelen esetben az, hogy pár napja azt mondtam neki viccesen: "túlságosan elkényeztetlek a bókjaimmal".

Na ezt pörgeti magában már 3-ik napja, hogy én hogy mondhattam neki ilyet. Hogy konkrétan hol ment félre ez a vicc, vagy mit lehet ezen félreérteni, azt ő sem tudja megmagyarázni. De a duzzogás azért megy.


Ki szeretném emelni, hogy itt nem egy buta nőről beszélünk, akinek másból sem áll az élete, mint a műkörmöshöz való járásból. Vannak céljai, szenvedélye, önálló véleménye a világról és ráadásul még szeret is.

Ezek a napok általában elmúlnak maguktól, de attól félek, soha nem fogom megérteni, hogy mire szolgál ez mégis minden egyes nőnél azon kívül, hogy egy zavart, rossz WTF-hangulatban kell eltölteni ilyenkor pár napot.



2023. júl. 26. 15:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
10: leírtam, hogy megkérdeztem tőle, mégis mit lehet az ominózus kijelentésen félreérteni, és egyetért velem abban, hogy semmit. Mégis ismételgeti ezek után is, hogy neki akkor is rosszul esett. Hát ennyit erről.
2023. júl. 26. 15:49
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
A pasiknál meg random jön, csak azt valamiért nem nevezed hisztinek. Tudod, amikor ordibál, csapkod, eseleg verekszik is, besértődik, stb.
2023. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%

Keress rá a női hormonokra és hogy ezeknek a csökkent vagy emelkedett szintje miben nyilvánul meg, aztán gondolj bele, hogy ezeknek a szintje a ciklusuktól, életmódjuktól, szedett gyógyszerektől függően folyamaatosan kisebb-nagyobb mértékben kileng valamerre. Ezeket befolyásolják még a személyiségjegyek, stresszkezelési technikák, hozott minták, de ad egy alap hangulatot.


Mikor jókedvű akkor romantikázzatok meg programozzatok, mikor meg nem, olyankor meg hagyjad, ne baxogasd, ha nem feltétlenül szükséges. Így meg lehet spórolni némi felesleges konfliktust neki is, magadnak is.


"Bocs, nem akartalak megbántani. Így és így gondoltam."

2023. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

Rosszul esett neki, mert nem ismeritek egymást olyan szinten, hogy olyasmivel viccelődj. Baszki egy csomó barátnőd volt és nem magadba nézel legalább részben, hogy te is hibás lehettél/lehetsz valamiben, hanem arra fogod, hogy az "összes nő hisztis".


Egyébként nem jöttem azzal, hogy én kivétel vagyok, te takarózol a nők heti/havi sértődékenységükkel.Kesz tényként kezeled a téves képzeteid.


Félre lehet érteni a viccet, ha nem ismeritek egymást olyan szinten hiába nem tetszik, de te inkább másokra mutogatsz.


Nárci vagy, mi? :D

2023. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
71%

Engem az basz fel, amikor nem néznek embernek, csak egy havonta vérző hormonhalmaznak.


Tudod, nekem vannak rossz napjaim. Függetlenül a menzeszemtől, függetlenül mindentől. Van ennek a fordítottja is, amikor minden ok nélkül totál töltve és pozitívan kelek fel. De mikor szar a kedvem, akkor nincs semmi bajom. Vagyis nem tudom megfogalmazni, ahogy a jót sem. Tudom, hogy az adott napot át kell vészelni, és az alvással újraindítom az agyam és másnap jobb lesz.


Amikor a menzeszt hibáztatod, annyit mutatsz meg, hogy érzelmileg, emberileg 0 vagy.

2023. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

"túlságosan elkényeztetlek a bókjaimmal"


Ezt te miért mondtad? Mi volt vele a célod? Vagy milyen periódusodat élted, hogy ezt ki kellett mondanod?

2023. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Sosem ismertem olyan nőt, akinèl ez lett volna.
2023. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%
Látszik a pontozáson hogy felbax. Ha van egy alap hangulatod, mert a pmstől fetrengsz és kalkulálnak azzal, hogy ez téged frusztrál, akkor miért gondolod, hogy ez arra utal, hogy nem néznek embernek? Azt tudható biztosan az emberekről, hogy ha valamilyük fáj vagy kellemetlen éppen nekik valamiért, akkor az alap hangulatuk rossz és ennek megfelelő reakcióra lehet és érdemes számítani.
2023. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem válaszolna arra valaki, hogy egy hisztis férfival/fiúval mit lehet kezdeni? Volt már egy párral dolgom nekem is
2023. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Ha van egy alap hangulatod, mert a pmstől fetrengsz és kalkulálnak azzal, hogy ez téged frusztrál, akkor miért gondolod, hogy ez arra utal, hogy nem néznek embernek?"


Mert nem fetrengek pms-től, hanem valami simán felbasz v rossz kedvem van, és "biztos vérzel, hormonok, evolúció".

2023. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!