Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt akarok egyedül èlni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt akarok egyedül èlni ha pár ève mèg gyerekről fèrjről álmodtam?

Figyelt kérdés

7 ève szültem. Akartunk gyereket. De ahogy megszületett rá 2-3 èvre azt kezdtem èrezni, hogy rohadtul nem akarom ezt. Nyílván míg nem tapasztaljuk meg a rosszat, addig nem tudjuk èrtèkelni a jót :(


Egyedül akarok èlni, semmi kedvem senkit se kiszolgálni már, betegsèg esetèn a nyafogásukat hallgatni 24 -ben, hogy nem èlhetem már a nyugis, gondtalan èletem.

Fèrjem tudja, hogy elegem van. Azt mondta költözzek el akkor.


De hova, ha a lakásomban èlünk, ès Ő meg a sajátjába nem akar menni mert ki van adva.


Minden nap álmodozok arról, hogy milyen jó lenne ha hazamennèk, ès nem lennènek már otthon. Egyszerűen nem akarok anya lenni útálom ezt a szót is.

Elegem van már abból ha gyereket látok az utcán, elfog a gyűlölet irántuk.

Nincs kiút ebből. Bánom mint a fene, hogy erre vágytam. Vágytam arra, amibe mèg sose volt rèszem.

Annyira megvisel ez, hogy menekülök itthonról minden nap. Ha odavagyok jókedvű vagyok, ès van èletkedvem. De hazajövök mindennek vège. Muszájból csinálom ezt.


Mièrt kapja az ember az èllettől ezt a szenvedèst? Mièrt nem azt adta, hogy meddő vagyok.


Volt már valaki aki annyira megutálta azt anyaságot, hogy már kapcsolatban sem akar èlni senkivel csak egyedül a nyugivan?


2023. okt. 14. 21:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Troll.
2023. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Életem legjobb döntése volt gyermeket vállalni, imádom a gyermekem, meghalnék érte bármikor, érte élek! ❤️
2023. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
troll vagy, esetleg pszichésen beteg, mindkettő gáz
2023. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Bántás nélkül: menj el egy pszichológushoz!

Nem fogom idepötyögni az életem, legyen elég annyi, hogy ezer okom lenne gyûlölni az anyaságot, vagy lemondani a gyerekekrôl. De nem tudnék tôlük elszakadni. Az anya-gyerek kapcsolat (szerintem!) a legerôsebb kötelék a világon. Annyira erôsen befolyásolják a hormonok és az ösztönök, hogy akkor is kötôdsz hozzá, ha például erôszakból fogant.

Látatlanban és laikusként arra tippelek, hogy nagyon súlyos szülés utáni depressziód lehet. De a diagnózishoz mindenképp szakember kell, a gyógyuláshoz fôleg.

Pont ezért nem segitene rajtad a költözés sem. A depressziót viszed magaddal. Egy héttel késôbb ugyanilyen letört lennél, csak más miatt látnád kilátástalannak az életed.

Viszont ha egyszer kilábalsz és elöntenek az érzelmek, akkor már nem tudod a családod visszakapni. Egy életen át bánhatod.

2023. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
7%
Na csak hogy tudd mennyire jól megcsináltad, a bizonytalan gyerekkori környezet elősegíti például a borderline személyiségzavar kialakulását. Egy lány barátom pl egyszer azt mondta, hogy úgy érezte, hogy az anyja nem igazán akarta őt, csomószor nem volt otthon, stb., és később borderlineal diagnosztizálták:D
2023. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Tehát pszichiáter inkább mint pszichológus?

Attól tartok , hogy igaz amit mondasz. Egyszerűen nem tudom mi van velem. Teljesült a kèt álmom ès semmi se jó nekem :(

Beleuntam az egèsz mókuskerèkbe rohadtul ès abba, hogy már sose leszünk a fèejemmel azok, akik voltunk. Azok akik csak egymásnak èltek, ès szabadon csavarogtak az èletben. Nekem utamban van a gyerek sajnos ahhoz, hogy úgy èljek mint anno amit imádtam.

2023. okt. 14. 22:00
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy ez egy xar helyzet mindenkinek. A gyereknek, a férjnek is.

Viszont lehet, hogy megoldható.


Kérdezô, ha 7 éves a gyerek, akkor a legnehezebb részén túlvagy. Hamarosan kamaszodni kezd, elkezdi a leválást, pár év, és örülsz, ha kidugja az orrát a szobából vagy vacsorázni hazamegy. Mintha nem is lenne. (Na jó, nem, de például önellátó, elvan egyedül, egyre nagyobb igénye van a függetlenségre.)


A nagyobb gond itt a házassággal lesz. Például a férj miért nem vitt még el szépen kézen fogva pszichológushoz?

2023. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
#7: Ez nagyon durva volt. :O
2023. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, hányan vannak így, csak nem merik saját maguknak sem bevallani?
2023. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

8/9

Sajnos nincs segítsègünk, így sehol se voltunk ketten gyerek óta.

Babysitterre nincs pènzünk.


Nem tudom, mièrt nem vitt el. Erre azt mondta a pszichológus csak meghallgat 20 ezerèrt. Annyièrt Ő is vègighallgat naponta is.

Szerinte csak magsmon tudok segíteni. Hogy máshogy állok ehhez ès mindenben meglátom a szèpet, ès nem csak a rosszat. De nem megy.

Mintha most sokkalltam volna be az elmúlt kemèny 4-5 èv elteltènek. Hiába jobb már a gyerekkel mègis kivagyok totál már. Elegem van a házimunkából, az örökös kajakèszítèsből, mosásból... Anno ezeket nem csináltam minden nap.

Azt szeretnèm ha minden egyes szabad percem, magam oszthatnám be mint a gyerekmentesek.

2023. okt. 14. 22:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!