Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit magam alatt vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magam alatt vagyok. A férjem olyan bunkó állandóan és ha szóvá teszem,akkor még neki áll feljebb.Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Pl.olyanok,hogy simán elnézi,hogy teregetek úgy,hogy a 7 hóbapos lányom a kezembe.Államdó kapkodás az életem .Van,hogy le sem tudok zuhanyozni,mert ő lezuhanyzik,aztán lefekszik aludni.Én meg már nem tudok menni ,mert a baba míg nem alszik ,sír ha leteszem.Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot.Én meg már egy hónappal szülinapja előtt azon gondolkozom,hogy mivel üvereljem túl az előző szülinapját.Minden férfi ilyen tapló,vagy csak az enyém?
2023. okt. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Igaz...talán csak annyi,hogy akinek ilyen kettős énjü férje van,változott e valami,vagy mindenképpen válas lesz a vége előbb vagy utobb?Írtam hogy már többször beszéltem vele erről.
2023. okt. 18. 11:23
 22/52 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor látom mekkora vesztes vagyok. Még az ilyen parasztoknak is van, aki szül, sőt aggódik a vele való kapcsolat miatt, én meg, aki szó szerint meg átvitt értelemben is kinyaltam az összes barátnőm seggét, tenyeremen hordtam őket, itt vagyok egyedül xD
2023. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
28%
Minek mentél hozzá, ha ilyen? Most meg jön az hogy neked milyen szar. Köszönd meg magadnak, és vagy válj el, vagy viseld a hülyeséged következményeit.
2023. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
88%

10# vagyok.

Nem jól fogalmaztam.

Az nem női oldal hogy a férjét is mint egy gyereket kiszolgálja, ès házi cselédet csinál magából. Nekem ez kb olyan mintha a párom is a gyerekem lenne.Én a kezdetektől belevontam a páromat is a baba körüli teendőkbe is. A házimunkából is kiveszi a részét.

Nehéz időszak egy gyerekkel tudom az enyém 3,5 hónapos.

De mivel jól osztjuk a feladatokat, így marad idő arra is, hogy mint férfi és nő együtt legyünk. Az hogy intimitás sincs közöttük az csak mégjobban fogja rontani a helyzetet.

2023. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly pszichoterápiás probléma. Van ilyen. Volt is, lesz is. Fő ok az önismeret hiánya. Mi párterápiára mentünk, de két motivált fél kell hozzá.
2023. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

#24 félre értettél.Nem kiszolgálom,szivességből melegítek neki kaját ha tudok.Ha olyan lenne mint egy gyerek,fel kelnék hozzá reggel hogy szendvicset csináljak neki,de erről szo nincs.


#22 sajnálom!😩

2023. okt. 18. 11:36
 27/52 anonim ***** válasza:
16%
Rakd ki a szóközöket, úgy kezdésnek :D
2023. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nincs kettős énje. Te magad írtad hogy meglepődtél hogy császár után csinalt valamit mert sosem szokott. Magyarán eddig is csicska voltál ő szrt mindenre. Az hogy néha hoz kávét mert megölel nem nagy cucc. Az sem hogy műtét után őfelsége megmozdul. Jó nagy szemellenződ volt már bocsi. Írtad hogy beszéltél vele de hosszú távon hasztalan. Maradnak a tettek, neked kell a sarkadra állni, aztán ha nagyobb a baba és tudsu dolgozni tipli.
2023. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
93%

26#

Ki mit csinál otthon?

2023. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden férfi tahó. Az én férjem ki tereget. Sőt, ő teszi be a mosást is mire haza érek.
2023. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!