Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit magam alatt vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magam alatt vagyok. A férjem olyan bunkó állandóan és ha szóvá teszem,akkor még neki áll feljebb.Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Pl.olyanok,hogy simán elnézi,hogy teregetek úgy,hogy a 7 hóbapos lányom a kezembe.Államdó kapkodás az életem .Van,hogy le sem tudok zuhanyozni,mert ő lezuhanyzik,aztán lefekszik aludni.Én meg már nem tudok menni ,mert a baba míg nem alszik ,sír ha leteszem.Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot.Én meg már egy hónappal szülinapja előtt azon gondolkozom,hogy mivel üvereljem túl az előző szülinapját.Minden férfi ilyen tapló,vagy csak az enyém?
2023. okt. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
93%
26 de nem érdemli meg a szivesseget, nem latod? Neked ő nemhogy szívességet nem tesz az alap kötelességét sem teszi meg. En is melegitek sokszpr kajata ferjemnek, de ő is nekem, kiveszi a reszét a gyereknevelésből, éjjel együtt szívjuk az orrát stb eszébe sem jut úgy dögleni hogy tudja mi fennt kínlódunk.
2023. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
91%
Menjetek el párterápiára!
2023. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk a férjem sokkal többet dolgozik nálam, így valahol természetes, hogy a főzést, takarítást, tanulást a gyerekkel én csinálom, mert ideje se lenne ezekre. De mindezt kompenzálja olyan dolgokkal hogy virágot hoz, elvisz vacsizni, utazni, meglep ruhákkal stb. Ha beteg vagyok akkor ő csinál mindent és nem döglik a kanapén meg ilyenek.


A férjedet valszeg otthon is arra nevelték, hogy a férfi döglik és mindenben kiszolgálják, a nő meg szétszakad. De ezt eddig is látnod kellett volna, semmi meglepő sincs abban, hogy a gyerekkel ugyanez megy. Próbáljátok megbeszélni hogy ez így nagyon nem okes.

2023. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém most puculta meg a külső ablakokat. Nem segít. Meglátja. Én meg mást. Ez a lényeg. Terápia a kulcsod, nem 20 oldal válasz olyanoktól, akik nem ismernek.
2023. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
18%
Most utólag így házasságban már mindegy, előtte keleltt volna jobban kiismerni.
2023. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
59%
Igen ez itt nem olyan probléma, hogy nem tudod az új telefonodat beàllitani.Tök fölösleges ide ilyesmit kiírni.
2023. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
72%

34#

Az enyém hétvégén nekiállt fürdőt meg mosdót takarítani, amíg én meg a kocsit takarítottam😅

2023. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
21%
Fel kéne már számolni, társadalmi nyomásra tőrténő szűlést. Sok férfi nem akar semmit a gyerektől, csak mert az a nomális alapon válallja, a gyerek meg a nő élete meg rámegy erre. Szánalom egyébként az ilyen férfi. Szar dolog egyedül lenni, de legalább nem cseszem el más életét, avval hogy bekamuzom hogy kell a gyerek.
2023. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
74%
Igen itt most amúgy a gyerekről szó sem esett nagyon eddig. De akkor most 7 hónapos ès már igazából most sincs apja. Pedig az erős kötelék ilyenkor alakul ki a babánál is. Neki milyen rossz lesz ahogyan nagyobb lesz.
2023. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
86%
37# Szuper, örülök neki 💓
2023. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!