Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit magam alatt vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magam alatt vagyok. A férjem olyan bunkó állandóan és ha szóvá teszem,akkor még neki áll feljebb.Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Pl.olyanok,hogy simán elnézi,hogy teregetek úgy,hogy a 7 hóbapos lányom a kezembe.Államdó kapkodás az életem .Van,hogy le sem tudok zuhanyozni,mert ő lezuhanyzik,aztán lefekszik aludni.Én meg már nem tudok menni ,mert a baba míg nem alszik ,sír ha leteszem.Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot.Én meg már egy hónappal szülinapja előtt azon gondolkozom,hogy mivel üvereljem túl az előző szülinapját.Minden férfi ilyen tapló,vagy csak az enyém?
2023. okt. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
57%

"8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot."


És 7 hónapos a gyerek, tehát kb. hat és fél éve együtt voltatok, amikor teherbe estél. Ezalatt kiismerted, láttad, hogy milyen, ezek után szültél neki egy gyereket - és csodálkozol, hogy most is ugyanilyen.


Az ilyen nőket képtelen vagyok megérteni.

Megérdemlitek a sorsotokat!

2023. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Nekem is alap volt,hogy mindent én csinálok itthon,ezért nem tűnt fel,hogy milyen.Mert énbegyáltalán nem éreztem megterhelőnek.Ő elment reggel 5:30 kor és haza jött este hatkor.Miota meg van a baba,azóta ugye nehezebb és azóta jobban kijönnek a problémák.Az hogy eddig nem vett ajándékot ,betudtam annak,hogy egyedul élt előttem 4 évig és valahogy elszokott a párkapcsolattol.Mivel amugy nem iszik,cigizik,nem agressziv ,csak szar a természetemJa és bármit mondok neki mindig mindenért én vagyok a hibás.Tegnap szoltam neki hogy folyik a vécé alol a víz,azért is lecseszett ugymond mert ő már elmondta hogy fel kell szedni az egész vécéz ahhoz hogy meg tudja csinálni.Vagy tegnap mikor a gyerekkel a kezembe teregettem,azért is lecseszett,hogy a töke tele hogy én állandoan mosok.,Multkor a szennyese fent volt,nem vittem le a mosokonyhába,erre nagy puffogva leviszi és hallom hogy mondja közben,hogy ha én nem viszem le akkor itt rohad meg a szennyes.😩🤦😠Mondom mi van?Szoval ilyen hihetetlen dolgokat csinál.Borzalmas!.ultkor mentunk valahova,ő felvette a kabátot,én még bugyiban.Mondom neki ,hogy én még sehol nem tartok ,be fogsz sülni kabátban.Válasz: 46 évesen már csak el tudom dönteni,hogy fel vegyem e a kabit vagy sem.Na mindegy.Nem lehet vrle beszélni,kérdezni semmit.Szoval koszi a válaszokat,már az segített picit,hogy olvasgattam.
2023. okt. 18. 14:14
 43/52 anonim ***** válasza:
88%

Én eddig nem szóltam hozzá, de szerintem egyöntetű véleménnyel:

Gratulálunk a férjedhez! 👏🏼🤡

2023. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
89%

42# de miért volt alap hogy mindent te csinálsz??

A párom 4 30-kor kel ès este fél hétre ér haza. De basszus, ha pl észreveszi hogy még a mosógépben van a ruha kiszedi és kiteregeti. Vagy bemegy a babához játszani. Azért csinálja ezt mert hagyod, és mert ehhezszokattad.

2023. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
83%
42. Most vagy az élettel van baja, vagy valmi bőki a csörét. Tipped sincs hogy mi lehet az? Szex van egyáltalán?
2023. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
93%

45#

Írta már hogy nincs.

2023. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
68%

Esküszöm itt hagynám ha lenne hova mennem


csodás remények ezek a gyereknek, aki köztetek fog felnőni.

2023. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
24%

Nincs köztük szex?

Na, akkor még inkább sok értelme volt ebbe a kapcsolatba gyereket szülni!

2023. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Most nincs,mivel ilyen ,nincs hozzá kedvem.Pont ez az,hogy csak az ágyban értuk meg egymást.A szexuális életünnkkel sosem volt probléma.Vicces,mondhatnám,hogy a sors fintora,mert az első házassagomban ,meg szex nem volt,csak szőkőévben egyszer.Na most kaptam szexet,de mást nem.

Amugy most (is) beszéltem vele.A válasz az volt hogy már nem szeretem és nekem biztos más kell.

Kész én feladom🤦

2023. okt. 18. 21:47
 50/52 anonim ***** válasza:
83%
Ha règen megcsináltál minden, ès volt sok szex úgy is, akkor most mégis mit gondoljon? Most szólsz a takarítás miatt és a szexet is megvonod. Ha szeretnéd megmenteni menjetek el párterapeutához. Ő talán segít abban hogy ne csak elbeszéljetek egymás mellett.
2023. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!