Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit magam alatt vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magam alatt vagyok. A férjem olyan bunkó állandóan és ha szóvá teszem,akkor még neki áll feljebb.Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Pl.olyanok,hogy simán elnézi,hogy teregetek úgy,hogy a 7 hóbapos lányom a kezembe.Államdó kapkodás az életem .Van,hogy le sem tudok zuhanyozni,mert ő lezuhanyzik,aztán lefekszik aludni.Én meg már nem tudok menni ,mert a baba míg nem alszik ,sír ha leteszem.Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot.Én meg már egy hónappal szülinapja előtt azon gondolkozom,hogy mivel üvereljem túl az előző szülinapját.Minden férfi ilyen tapló,vagy csak az enyém?
2023. okt. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Utolsó!Az lemaradt ,hogy szültem egy babát?Ráadásul olyat aki,non stp rajtam lóg.Nem bunkózni kéne,hanem mellém állni.Nem azért ilyen,mert nincs szex,hanem azért nincs szex,mert ilyen.
2023. okt. 19. 11:21
 52/52 anonim ***** válasza:
30%

51#

Nem, nem maradt el. És mielőtt jössz, hogy nem tudom elképzelni milyen egy babával, az enyém 3 hónapos, már elkezdtük a fogzást. Szintén császáros voltam.

Amit te nem értesz meg az az, hogy te hagytad hogy ellustuljon melletted. Erre már teherbe esés előtt gondolni kellett volna. Nem látok a kapcsolatotokba, de az biztos hogy mindkét oldalról van gond.

2023. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!