Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit magam alatt vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magam alatt vagyok. A férjem olyan bunkó állandóan és ha szóvá teszem,akkor még neki áll feljebb.Másnál is így megy?

Figyelt kérdés
Pl.olyanok,hogy simán elnézi,hogy teregetek úgy,hogy a 7 hóbapos lányom a kezembe.Államdó kapkodás az életem .Van,hogy le sem tudok zuhanyozni,mert ő lezuhanyzik,aztán lefekszik aludni.Én meg már nem tudok menni ,mert a baba míg nem alszik ,sír ha leteszem.Tök figyelmetlen.8 éve vagyunk együtt,eddig egyszer vett szülinapomra ajándékot.Én meg már egy hónappal szülinapja előtt azon gondolkozom,hogy mivel üvereljem túl az előző szülinapját.Minden férfi ilyen tapló,vagy csak az enyém?
2023. okt. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
19%
Írj , privátba nekem ,adok nèhàny tanácsot,6os vagyok
2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem alap lenne, hogy ki vegye a részét a másik, és segítsek annak, akit szeretek.


De a Te esetedben egyértelmű, hogy magadnak csináltad a bajt. Vagy azt vártad, hogy ha megszületik a gyerek, minden csak jobb lehet, majd a jobb irányba változik? Nem csak az a gond, hogy nincs ajándék, hanem hogy nem tudtok kommunikálni.

2023. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Amit írtok mind igaz.Azon kívül ,hogy én mindig meglepem ezzel azzal,sokat mondom neki hogy szeretem és hiányzik.Ilyenkor mindig átölel és azt mondja én is neki.Mikor haza jon ( ha a baba engedi) mindig meg melegítem a kaját neki.Stb.Ő minden reggel felhozza a kávét ,mielőtt elmegy.Komolyan én ilyet még nem láttam.Olyan mintha két énje lenne.Esküszöm itt hagynám ha lenne hova mennem.
2023. okt. 18. 11:03
 14/52 A kérdező kommentje:
#12 nem,egyáltalán nem vártam semmit.Babát szerettem volna és ő is!Ennyi.
2023. okt. 18. 11:04
 15/52 anonim ***** válasza:
97%

13#

Akkor ne mond most egy ideig neki, várd meg hogy ő mondja. Nem kell a kaját megmelegíteni sem most, nem az anyja vagy hanem a párja. Tedd oda a gyereket mellé amíg elmész lezuhanyozni.

Intimitás az van közötettek?

2023. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
78%

Az előző 8 évben is b/szott rád, nem csak a gyerek előtt...

MInek mentél hozzá, minek szültél?

2023. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy mikor megszültem (császárral) olyan szarul voltam,hogy szó szerint semmit nem csináltam.Na akkor aktivizálta magát,amin (nagyon meglepődtem)és mosogatott,mosott ,főzött.Azelőtt sem és ezután sem.Intimitás az lenne,ha a lányom nem rajtam csüngne állandoan.De ha alkalom is van rá,már sokszor nekem megy el az összes kedvem.Nehogymár ilyen bunko és még tegyem szét a lábam.Pedig sokszor nehéz ellenállni,mert én nagyon szeretem.Ezért is esik rosszil ,hogy ilyen.Ha nem szeretném nem esne rosszul.
2023. okt. 18. 11:17
 18/52 anonim ***** válasza:
81%

10

Éppen megpróbál túlélni egy kisbabával, aki éppenséggel a közös gyerekük.

2023. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
#16 ez egy baromi jó kérdés.Már feltettem egy párszor magamnak is ezt a kérdést.
2023. okt. 18. 11:18
 20/52 anonim ***** válasza:
68%
nem tudom, ezeknek a kérdéseknek mi a célja. Bármit írunk, nem fog változtatni a helyzeten. Kinyitod a szád, elmondod neki a bajod.
2023. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!