Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
98%
Uramisten; ezek szerint én ma megerőszakoltam egy hajléktalant, mert megszólított, de én nem válaszoltam, sőt, felé se fordultam. Jaj, mi lesz most...
2023. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 anonim ***** válasza:
98%

Igen is vedd tudomásul, hogy nem kíváncsi rád! Kinek képzeled te magad, hogy megszabd a másik mit csináljon vagy mit ne?! Látom egó az van. Úgy hisztizel, mint egy 3 éves kisgyerek, akitől elvették a cumiját.

Majd higgyük el, hogy az ilyen elmebajos, aki szerint a tényleges erőszak, mint pl pofon egy fajsúlyú a vissza nem írással, az majd értene a nemből és békén hagyná a nőt.. hogyne.

2023. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/148 anonim ***** válasza:
98%

"De ez nem akarás kérdése igenis írjon már vissza legalább annyit hogy bocsi nem! "


Ó, mert a fajtád pont az, aki egy "nem" után lekopik.


Mellesleg hol írsz nekik? Ha nem kifejezetten társkeresőn, akkor mégis miért jut eszedbe, hogy válaszoljanak neked?

2023. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 A kérdező kommentje:
Facebook messengeren, az egy kommunikációs platform, KÖZÖSSÉGI oldal. Az emberiség megérett a pusztulásra ha egyesek már ezt is ennyire semmibe veszik.
2023. okt. 26. 21:02
 45/148 anonim ***** válasza:
94%

Értjük, te nyugodtan eldöntheted kire írsz rá, tehat neked jogod van ráírni azokra a nőkre (és csak azokra), akikre te akarsz, ellenben egy nő nem döntheti el, hogy kinek válaszol. 🤦🏻‍♀️

Vicc vagy.

2023. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/148 anonim ***** válasza:
98%
Ma felhívtam volna egy kolléganőmet, de nem vette fel; ezek szerint megerőszakolt? Az enyhítő körülmény, hogy húsz perccel később visszahívott?
2023. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/148 anonim ***** válasza:
98%
Inkább neked kéne kipusztulni a beteg társaiddal együtt! 🖕
2023. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/148 A kérdező kommentje:
És miért ne lehetne társkereső, csomó ember ott ismerkedett meg facebook messengeren. Ugyanolyan társkereső mint élőben ráköszönni hogy szia hogy vagy. Ja várj! Hogy itt a toxikus és sunyi nők direkt úgy tesznek mintha nem is írtál volna! Ja úgy más! Értjük ám mire megy ki a játék
2023. okt. 26. 21:04
 49/148 anonim ***** válasza:
99%

Facebook messenger?

Na b+....

Ott ha random vadidegen rám ír, én se írok vissza senkinek...

Az ismerőseimmel beszélek ott.

2023. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
98%

Bzdmeg a Facebook és Messenger arra van, hogy a BARÁTAIMMAL és ISMERŐSEIMMEL tartsam rajta a kapcsolatot, nem azért h minden debil rám írkáljon! A Facebook NEM társkereső, az megvan??

Én meg még azt hittem legalább társkereső appokról van szó.

2023. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!