Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
 91/148 A kérdező kommentje:
Na hogy lesokkolt mindenki az igazságtól! Ide van leírva a netről másoltam be! Igenis hatalmas udvariatlanság nem köszönni, ez szabály. És akkoriban még a nemvisszaírós semmibevétel nem is volt divatban mint most. Az sokkal nagyobb bunkóság
2023. okt. 26. 21:32
 92/148 anonim ***** válasza:
97%
Te naponta több ezerszer köszönsz több ezer embernek?
2023. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/148 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj csak kérdező! Írj privit. Válaszolni fogok!
2023. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/148 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező miért nem válaszolsz a kérdésére? 🤔
2023. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/148 A kérdező kommentje:
Itt nem a köszönés nemköszönés a lényeg aki nekem köszön annak igenis köszönök én. Nem vagyok bunkó mint ezek a nők. Ez nem a köszönésről szól hanem a visszanemírásról. Ez sértő, hogy téged nem tekint embernek, te nem létezel, te nem vagy ember. Az ilyet büntetni kellene mert erőszak a lélek ellen.
2023. okt. 26. 21:34
 96/148 anonim ***** válasza:
97%
Te se válaszolsz, akkor más miért tegye? 🤔
2023. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/148 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, te itt most több válaszolót is megerőszakoltál, ugyanis nem válaszolsz személyesen a kérdéseikre. Szégyelld el magad!
2023. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/148 anonim ***** válasza:
86%

A te lelked, pszichéd beteg ezért veszed magadra, hogy nem írnak vissza.


Ha te lennél Orlando Bloom (bocsi eredeti kommentelő) és naponta 20-30 évig mindenfajta nő írna rád, hogy mit szeretne veled, mennyire tetszel és még az utcán is zaklatna hidd el az is megártana NEKED, mert az elméd nincs rendben! Nem tudnád kezelni a helyzetet egyszerűen.


De mivelhogy nem tudod milyen a másik oldalon lenni, amikor valakik leszarás helyett rajonganak, megőrülnek érted ezért beszélsz össze vissza minden süketséget.


Ha lenne legalább 10 nő egymás után az életedben egyáltalán nem vennéd fel, hogy nem írtak vissza a múltban. De ahhoz, hogy eljuss arra a pontra, hogy adjanak esélyt online ahhoz vonzalom kell, vagy nagyon jó bemutatkozó majd chatelgetés. Offline pedig szintén. Te neked is megvan a magad ízlése nők terén, neked se tetszene, hogy nyomulna 20 számodra taszító nő ha fülesed van ha nincs a metróban. Akkor miért fogod a feminizmusra? Semmi köze hozzá. De még a csendhez veréshez se hiszen tök idegen emberekről van szó!!!

2023. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/148 anonim ***** válasza:
78%

#90 Ha négykor kéne, az még hagyján :) Olaszországban az egyik legmegszokhatatlanabb dolog hogy nincs jó napot, és dél, kb ebéd után jó estét (buona sera) kell köszönni. Ugyanis a buon giorno csak jó reggeltként használatos.

Van egyfajta jónapot (buona giornata) de az nem használatos az élő kommunikációban, a tévés műsorvezetők meg hírolvasók rikkantgatják, mi max akkor mondjuk amikor lerázunk valami telemarketingest a telefonban, hogy kösz nem, szép napot és kinyomjuk, elvégre azt nem mondhatjuk hogy viszontlátásra mert isten ments, viszonthallásra meg nincs :D

2023. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/148 A kérdező kommentje:
De nem érted azért idegen ember mert vissza se ír! Ha beszélnénk már nem lenne idegen ember és lenne párkapcsolat is akár. Hogy lehetne ismerős ha vissza se ír? Teljesen fordítva látjátok a problémát, ti nem voltatok még az én oldalamon. Nektek nőknek könnyű ha folyton 20an nyomulnak rátok és vissza se írtok csak egynek. Ez embertelen és sértő és még megmagyarázzátok a bizonyítványotokat na jó
2023. okt. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!