Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/148 anonim ***** válasza:
94%

"ha ráköszönsz valakire élőben és megkérdezed szia hogy vagy, nem szoktak ilyen bunkón SEMMIBE VENNI és elsétálni mintha te nem is ember lennél!"


Dehogynem! Idegenre nem reagálok semmit, pláne arra, aki elkezd bizalmaskodni.

2023. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/148 anonim ***** válasza:
93%

"De igenis ha ráköszönsz valakire élőben és megkérdezed szia hogy vagy, nem szoktak ilyen bunkón SEMMIBE VENNI és elsétálni mintha te nem is ember lennél!"


Idegen ne köszöngessen meg kérdezősködjön. De amúgy se teszi senki. Te Bp-n mindenkinek köszönsz? 😭

2023. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/148 anonim ***** válasza:
98%
Élőben mindig be van dugva a fülhallgatóm, amikor éppen egyedül utazok; részben pont amiatt, mert elegem volt abból, hogy megszólítanak és utána nem fogadják el, hogy nem szeretnék ismerkedni. Volt, aki teli torkából üvöltve lek#rvázott a 4-es metrón, mert azt mondtam, nem szeretnék ismerkedni, és amúgy is van párom. Érti ezt valaki? :D
2023. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/148 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen ordas baromságot is csak az állít, aki soha nem élt át párkapcsolati erőszakot. Mondjuk nyilván érthető, ha kapcsolata se volt és nem is lesz soha 😂😂😂
2023. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/148 anonim ***** válasza:
98%
#53: Azért, mert mentális beteg, mint az incelek akart "ismerkedni" veled = szex. 🤫
2023. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/148 A kérdező kommentje:
Na ezek a füllhallgatósak meg a másik halálom. Mi az istenért nem lehet otthon zenét hallgatni. Ha már kimegy az ember hallja ha jön valami. Én az ilyenek füléből úgy kihúznám a dugót, és még úgy tesz mintha nem hallani. Tiszta szégyen ott kell mutogassak neki húzza már ki és figyeljen oda amit mondok.
2023. okt. 26. 21:10
 57/148 anonim ***** válasza:
98%
Lányok, nők, nekem míg Magyarországon éltem, volt egy jól bevált taktikám az ilyen kéretlenül közeledőkre. Mindig előadtam, hogy milyen szánalmas és borzasztó életem van. Például leült mellém nagy bizalmaskodva egy pasas (legalább tíz évvel idősebb lehetett, mint én akkor tizenhét évesen) és megkérdezte, hogy mi a helyzet, mire kifakadtam, hogy édesanyám haldoklik, én ismét el kezdtem inni, a családom nem tudja fizetni a lakásunkat, ezért utcára fogunk kerülni, és hogy mennyire gyűlölöm magamat (semmi se volt igaz ezekből). Fintorgott egyet, majd szó nélkül odébb ült. Mindig bevált. XD
2023. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/148 anonim ***** válasza:
96%
#56: Otthon a párommal dugok, azért nem. ;)
2023. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/148 anonim ***** válasza:
98%
Ez menthetetlen....
2023. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/148 anonim ***** válasza:
98%
TROLL. Iszonyatos gáz és átlátszó vagy kérdező, tényleg nincs ennél jobb programod? Annyira szánalmas. 🥺
2023. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!