Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/148 anonim ***** válasza:
93%

Micsoda modern világban élünk... Már a zárt osztályon is van internet.

Na, szerintem mostmár teljesen világos, miért nem szoktak neked vissza írni vagy pár üzenet után ott hagyni: ha ott is így fröcsögsz, ez nem több puszta önvédelemnél.

Nekem meg fáj ez a szintű alacsony EQ és IQ szint amelyek ezekből az üzenetekből fröcsögnek. Akkor csak te vagy ember? Másnak nem jár ki, hogy békén hagyd ha egyszer terhes számára a társaságod? Hogy ne válaszoljon, ha forog tőled a gyomra? Az nem erőszak, amikor első üzenetben olyan képeket, tartalmakat küld egy férfi egy nőnek amikre sose volt kíváncsi és amelyek traumatizálják? Ha 10-en évesen undorító vén faszik küldözgetik egy lánynak a csökkedt kis szarról készült képeket, ami a lábaik között fityeg, és egy életre traumatizálják szegény lányt az rendben van, de ha erre nem válaszol, az nincs?

Jobb lenne, ha nem engednék internet közelébe az ilyeneket... Meg úgy egyáltalán emberek közelébe...

2023. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/148 anonim ***** válasza:
Az a baj*
2023. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/148 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez nem erőszak. Kibszott arany életed van, ha neked az erőszak, hogy valakit nem érdekelsz.
2023. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/148 anonim ***** válasza:
97%
A párommal is sikerült összejönnöm (egy múzeumban találkoztunk), szóval nem kell aggódni.
2023. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/148 anonim ***** válasza:
97%

Tudtak egy páran. Aztán a nem normálisak összejöttek és születtek olyan vakorcs "emberek" mint te vagy.

De többségben hozzá adták a nőket még vén trotyokhoz is, akik még le is verték, elnyomták minden téren. Ezért alakult ki a feminizmus, ami az egyenlő jogokért harcol még most is.

Nincs az már, hogy azért, mert pirinyó virsli meg két pici tojás van a lábad között azért a nők csapatostul neked esnek ha nem akarnak semmilyen formában.

Az erőszakért, bántalmazásért büntetés jár!

Nagyon is jó ez így, remélem az egész világon így lesz! 🙏

2023. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/148 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint ellenem ma többen is erőszakot követtek el, mert nem köszöntek vissza, mikor beléptem a liftbe, és illem szerint köszöntem. Jó tudni 🤷🏼‍♀️
2023. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/148 anonim ***** válasza:
98%
Valami árulja már el hogy lehet PÁRKAPCSOLATI erőszakot elkövetni egy VADIDEGEN ellen? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂
2023. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/148 anonim ***** válasza:
92%
Valaki *
2023. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/148 anonim ***** válasza:
98%
Engem ma megerőszakolt egy biztonsági őr, ugyanis volt pofája nem visszaköszönni!
2023. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/148 A kérdező kommentje:
Akkor járjon a ghostingos erőszakért is büntetés, ez ugyanúgy bántalmazás. Csenddel verés! Nárcisztikus!
2023. okt. 26. 21:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!