Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kontrollálás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kontrollálás, vagy a feleségem reagálja túl?

Figyelt kérdés
Kocsival jöttünk haza hétvégi utazásról és kb. 5-5,5 órás volt az út hazáig. Alapvetően mindig megállok, ha valaki jelzi, hogy szeretne megállni, de most esett a hó is és sötét is volt, szóval amikor a kb 3. óránál szólt a feleségem, hogy kicsit már használná a mosdót, mondtam, hogy ha nem muszáj nem szivesen állok meg, és ő egyet is értett hogy ne álljunk meg. Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok. Nem túlzok kb 15 percre a házunktól volt a legközelebbi benzinkút, nyilván gondoltam, hogy ott akkor nem szükséges már megállni, de amikor elhajtottam mellette a felségem teljesen ledöbbent és utána nem is szólt már hozzám. Amikor hazaértünk ő egyből ment volna be, én azt hittem nála is van kulcs, úgyhogy elkezdtem a csomagokat is kivenni, de kiderült, hogy nálam volt csak és erre idegesen elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen kontrolláló szemét és azonnal nyissam ki az ajtót. Értem, hogy kellett neki, de szerintem túlzás, hogy egy felnőtt ember így behisztizik, ha kicsit várnia kell. Igaz, hogy nem kellett volna, de amikor végzett odaszóltam neki, hogy olyan mint egy óvodás, és ezért már tegnap este óta nem szól hozzám.

dec. 4. 17:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
66%
Erre vered?
dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
90%

Hát te egy fasz vagy.

Fordított helyzetben ???

Sz@rd össze galád legközelebb útközben!!!

dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
84%
Magad'
dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
94%
Simán óriási bunkó vagy. Majd bepisil szerencsétlen, te meg 5 percre nem vagy képes megállni, mert úristenem sötét van!!!!!
dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
91%
Eleve a 3 órás ut is már gáz volt megállás nélkül.
dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
93%
Én elgondolkodnék, veled akarok-e maradni, mert egy tiszteletlen bunkó vagy.
dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
92%

Ásd el magad.

És még ha nem is lettél volna vele objektíven is szemét, csak az a lényeg hogy ő hogy érez.

dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
96%

Jönne rád a cifrafosás az autópálya közepén.

2 embernek miért is nincs 2 kulcsa?

dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 A kérdező kommentje:
Azért hozzátenném, hogy volt hogy hasonlóak voltak a körülmények, csak ő vezetett és én akartam megállni, de akkor én magam mondtam hogy kibírom, nem kell megállni, úgyhogy nem kell azt mondani, hogy képzeljem magam a helyébe
dec. 4. 17:43
 10/110 A kérdező kommentje:
#8 én se értettem, hogy neki miért nincs kulcsa, de a táskáját betette a csomagtartóba azért nem volt nála
dec. 4. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!