Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kontrollálás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kontrollálás, vagy a feleségem reagálja túl?

Figyelt kérdés
Kocsival jöttünk haza hétvégi utazásról és kb. 5-5,5 órás volt az út hazáig. Alapvetően mindig megállok, ha valaki jelzi, hogy szeretne megállni, de most esett a hó is és sötét is volt, szóval amikor a kb 3. óránál szólt a feleségem, hogy kicsit már használná a mosdót, mondtam, hogy ha nem muszáj nem szivesen állok meg, és ő egyet is értett hogy ne álljunk meg. Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok. Nem túlzok kb 15 percre a házunktól volt a legközelebbi benzinkút, nyilván gondoltam, hogy ott akkor nem szükséges már megállni, de amikor elhajtottam mellette a felségem teljesen ledöbbent és utána nem is szólt már hozzám. Amikor hazaértünk ő egyből ment volna be, én azt hittem nála is van kulcs, úgyhogy elkezdtem a csomagokat is kivenni, de kiderült, hogy nálam volt csak és erre idegesen elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen kontrolláló szemét és azonnal nyissam ki az ajtót. Értem, hogy kellett neki, de szerintem túlzás, hogy egy felnőtt ember így behisztizik, ha kicsit várnia kell. Igaz, hogy nem kellett volna, de amikor végzett odaszóltam neki, hogy olyan mint egy óvodás, és ezért már tegnap este óta nem szól hozzám.

2023. dec. 4. 17:31
 61/110 anonim ***** válasza:
93%

Miért ajánlotta volna fel ha könyörögnie kellett "kis-WC"

miatt ugyan? Te vagy az egész szituáció kiindulópontja, te vagy a bűnös.


Olyan nagy dolog komolyan megállni 5-10 percre? Miért nem indultatok el hamarább ha annyira félsz vezetni sötétben, csúszós utakon, miért nem mentettek buszon? Ti nem szoktatok beszélgetni? Milyen testbeszéd egyáltalán? Nem akarta magát égetni, hogy úgy csinál, mint egy 5 éves kislány. Te eleget égetted.

Komolyan el kell magyarázni felnőtt férfinak, egy férjnek, hogy miben hibázott? Kérj tőle bocsánatot és nagyon gondold át, hogy egyáltalán való-e neked a házasélet és a jogsi.

2023. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
91%
61-es szerintem az az ember, akit 5 perc megállás kizökkent a koncentrálásból dobja ki a kukába a jogsiját, mert közveszélyes. Én is utálok sötétben vezetni, ezért nem állok neki 5 órás útnak a sötétben, max 1 órásnak. Tudjuk már a saját határainkat...
2023. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
93%

Tehát a nő fogalmazzon tisztán, egyenesen, ne célozgasson, mert a férfiak nem gondolatolvasók. Viszont ha a nő tisztán, érthetően elmondja, mit akar, akkor semmibe veszed.


Oké.


Elárulnád, hogy milyen jeleket vártál tőle az autóban ülve, és miért a testbeszédét kutatod a sötét autóban, ha az utat kellene nézned?

2023. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy én sem értem. Mi olyan nagy ügy azon, hogy mikor jelzi a tábla hogy pihenő lesz, akkor arra sorolsz, leparkolsz, majd mész vissza a pályára? Az útviszonyok nem lesznek különbek 10 perc után sem.

Egy felnőtt embertől elvárod, hogy több mint 5 órát kibírjon pisilés nélkül, de az nem elvárható egy jogsival rendelkező (felteszem évek óta vezető embertől, hogy félreálljon?

2023. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
91%

#63:


Figyelembe se vette, azt hitte kényeskedik, hazudik. Semmilyen testbeszédre való figyelem nem történt, csak itt azzal védekezik eléggé gyengén.

2023. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
91%
De mégis miben zavar meg egy megállás? Ami pont, hogy ajánlott is. A hosszú utakat ajánlott megszakítani, kicsit kiszállni a kocsiból, aztán folytatni... Pont akkor, hamár ennyire görcsösen kell koncentrálnia valakinek akkor megkell szakítani a vezetést egy pihenőre, mert baromi balesetveszélyes. A feleségednek is van jogsija nem? Akkor miért nem álltál meg és mondtad neki, hogy "Zsuzsika, vezetnél kicsit te? Már elfáradtam".
2023. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
91%

"de higgyétek el én nem tudtam, hogy ennyire kell neki, oké mondta, hogy nagyon kell,"


What?


"hányszor mondjam el, hogy kevesebb mint egy óra volt ameddig tényleg kellett neki,"


Kevesebb, mint 1 óra? Akkor már 5 perc is rengeteg idő. A helyében behugyoztam volna a kocsiba.

2023. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
91%

"de most esett a hó is és sötét is volt,"


És ez mennyiben befolyásolja, hogy megállj egy benzínkútnál? Semennyire.

2023. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te egy paraszt vagy
2023. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
94%
Jobb lett volna, ha bepisil a kocsiban? Az emberek alapvető biológiai szükségleteit biztosítsuk már. Hogy nem alap ez?
2023. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!