Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kontrollálás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kontrollálás, vagy a feleségem reagálja túl?

Figyelt kérdés
Kocsival jöttünk haza hétvégi utazásról és kb. 5-5,5 órás volt az út hazáig. Alapvetően mindig megállok, ha valaki jelzi, hogy szeretne megállni, de most esett a hó is és sötét is volt, szóval amikor a kb 3. óránál szólt a feleségem, hogy kicsit már használná a mosdót, mondtam, hogy ha nem muszáj nem szivesen állok meg, és ő egyet is értett hogy ne álljunk meg. Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok. Nem túlzok kb 15 percre a házunktól volt a legközelebbi benzinkút, nyilván gondoltam, hogy ott akkor nem szükséges már megállni, de amikor elhajtottam mellette a felségem teljesen ledöbbent és utána nem is szólt már hozzám. Amikor hazaértünk ő egyből ment volna be, én azt hittem nála is van kulcs, úgyhogy elkezdtem a csomagokat is kivenni, de kiderült, hogy nálam volt csak és erre idegesen elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen kontrolláló szemét és azonnal nyissam ki az ajtót. Értem, hogy kellett neki, de szerintem túlzás, hogy egy felnőtt ember így behisztizik, ha kicsit várnia kell. Igaz, hogy nem kellett volna, de amikor végzett odaszóltam neki, hogy olyan mint egy óvodás, és ezért már tegnap este óta nem szól hozzám.

2023. dec. 4. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
94%

Itt nem arról van szó, hogy mennyit bírsz ki te. Bírj, nem érdekes. Ő róla van szó, hogy maj' bepisilt. Nem érezted még soha, hogy annyira kell, hogy görcsös érzés kap el, vagy annyira tele vagy, hogy attól félsz egy kicsi rossz mozdulat és elcsurog? Próbáld ki.

Menjetek autózni megint, vagy otthon, de ne menj WC-re és majd megtudod milyen rossz érzés hogy a nejed cseszik rád. Aztán még vágja oda, hogy ovis vagy. Biztos, hogy neked se tetszene.

2023. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
53%
Emberek, ez egy fétises troll, aki csak bepisilésről szeretne beszélgetni...
2023. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
95%

"azt meg senki ne mondja nekem, hogy 15 percre a házától megállna egy benzinkúton"


De igen, ha már ennyire kell, akkor igenis megáll az ember.

2023. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 A kérdező kommentje:

#28 nem én vagyok a parasz, csak én tudok uralkodni magamon, még ha nagyon nagyon kéne akkor se állnék meg egy benzinkúton 15 percre a házamtól, hülyét nem csinálok magamból, plusz ha annyira kellett volna neki szólt volna amikor látta a benzinkutat


#29 akkor magad is beláthatod, hogy nem egy 5 órás út miatt lett hólyagrepedése, hanem valószínű sokkal hosszabb visszatartástól, undorító, hogy vadidegenek gyanusítanak meg azzal, hogy a feleségem egészségét kockáztatnám

2023. dec. 4. 18:28
 35/110 anonim ***** válasza:
93%
Az a legundorítóbb amit megtettél vele és még a Gyakori is tud róla!!!
2023. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
89%

Te tiszta hülye vagy. :D

Remélem, csak trollkodsz, és nem léteznek ekkora utolsó sutyerákok...

2023. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
95%

"csak én tudok uralkodni magamon, még ha nagyon nagyon kéne akkor se állnék meg egy benzinkúton 15 percre a házamtól, hülyét nem csinálok magamból, plusz ha annyira kellett volna neki szólt volna amikor látta a benzinkutat"


Tudsz uralkodni magadon? Tényleg? Összecsináltad már magad a hótól meg a sötéttől is, ne nevettes már.

Mégis ki előtt csinálnál hülyét magadból? Szerinted mindenki tudja merre laktok, merre tartotok, meg eleve ezzel foglalkoznak ott az emberek?

És de szólt előtte, hogy kell, és ha láttok alkalmat, megálltok. Ergo azt hitte meg fogsz állni, utólag meg mit mondjon?

Ha egy minimális jó érzés lett volna benned, legalább rákérdezel, hogy megálljunk, vagy bírod még negyed órát?

2023. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
94%

Ágálhatsz itt a válaszok ellen, a kérdést te tetted fel, és senki nem fog egyetérteni veled. Ez ultragáz így, ahogy van, nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ne álljak meg, ha vki szól, hogy pisilnie kell. Ugyanígy nem tudom elképzelni, hogy ha ezt velem csinálná valaki, akkor lenne folytatása a kapcsolatunknak.

A feleséged részéről ez nem hiszti, hanem tök jogos felháborodás.

2023. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
93%
Mi olyan érdekes abban, hogy 15 percre a háztól meg kell állni?? Ha öt percre van a ház is elmegy az ember a mosdóba, ha van rá lehetősége.
2023. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
94%

"hülyét nem csinálnék magamból"


🤡 Miközben világi hülye vagy.🤡

2023. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!