Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kontrollálás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kontrollálás, vagy a feleségem reagálja túl?

Figyelt kérdés
Kocsival jöttünk haza hétvégi utazásról és kb. 5-5,5 órás volt az út hazáig. Alapvetően mindig megállok, ha valaki jelzi, hogy szeretne megállni, de most esett a hó is és sötét is volt, szóval amikor a kb 3. óránál szólt a feleségem, hogy kicsit már használná a mosdót, mondtam, hogy ha nem muszáj nem szivesen állok meg, és ő egyet is értett hogy ne álljunk meg. Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok. Nem túlzok kb 15 percre a házunktól volt a legközelebbi benzinkút, nyilván gondoltam, hogy ott akkor nem szükséges már megállni, de amikor elhajtottam mellette a felségem teljesen ledöbbent és utána nem is szólt már hozzám. Amikor hazaértünk ő egyből ment volna be, én azt hittem nála is van kulcs, úgyhogy elkezdtem a csomagokat is kivenni, de kiderült, hogy nálam volt csak és erre idegesen elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen kontrolláló szemét és azonnal nyissam ki az ajtót. Értem, hogy kellett neki, de szerintem túlzás, hogy egy felnőtt ember így behisztizik, ha kicsit várnia kell. Igaz, hogy nem kellett volna, de amikor végzett odaszóltam neki, hogy olyan mint egy óvodás, és ezért már tegnap este óta nem szól hozzám.

2023. dec. 4. 17:31
 71/110 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, mi nem volt egyértelmű??? Hülye vagy, vagy mi? HÁROM óránál szólt, hogy kell, majd várakoztattad, összeveszett veled MÁSFÉL órával később, arra még rávárakoztattad EGY órát, ahelyett, hogy 15 perccel hamarabb megálltatok volna. NEM EGY ÓRÁT KELLETT KIBÍRNIA, HANEM KÉT ÉS FELET, ha nem gondolunk bele abba, hogy vajon mióta kellhetett neki az első szólás előtt. Erre még te szólsz be neki. SEMMI nem történt volna, ha megálltok. Nem lett volna sötétebb, nem esett volna kevésbé a hó. Egy nyomorult gyökér vagy, kívánom, hogy szarj magadalá.

Ja, ha egy megállás kizökkent, akkor inkább ne vezess.

2023. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, elnézést kértem, ő is mondta, hogy tudja, hogy nem direkt akartam rosszat neki, de ő főleg azt hangsúlyozta, hogy megalázva érezte magát és emiatt nem tudja, hogy ezek után hogy bízik meg bennem. Azt is megbeszéltük, hogy egyikünk se volt illedelmes, de beláttam, hogy az ő frusztrációja részben miattam eredt, mivel nem álltam meg. De erre én felhoztam, hogy amikor először említette és még lett volna több benzinkút is akkor ő is úgy látta jónak, hogy nem állunk meg, aztán hirtelen sürgős lett, de az már nem az én hibám volt, hogy utána nem volt benzinkút, kivéve ami 15 percre volt tőlünk. Erre ő azzal reagált, hogy már akkor is rendesen kellett neki amikor először mondta, csak tekintettel akart lenni arra, hogy tudja, hogy nem szívesen állok meg, és azért nem erőltette a szünetet, aztán amikor másodjára szóbahozta akkor valóban nagyon sürgősnek érezte már, és azt mondta, hogy elvárta volna, hogy akár kitérővel is keressek egy benzinkutat, de helyette úgy érezte, hogy semmibe veszem és kontrollálom, illetve a szükséglete miatt megszégyenítve érezte magát. Azt is mondta, hogy utána már azért se szólt hozzám, mert nagyon rosszul volt, és a benzinkútnál meg azt mondta, hogy bízott benne, hogy megállok, és elvileg még mondta is, hogy "na végre", erre én nem emlékszem, de lehet csak halkan mondta. Amikor meg a ház előtt kiakadt, akkor azt mondta, hogy úgy érezte direkt szúrok ki vele és hogy azt hitte tudom, hogy nincs nála a táskája és bosszúbol hátráltatom, de erre ő is rájött hogy nem így volt. Szóval tisztáztunk mindent, de azt mondta, hogy egy ideig biztos nem engedi hogy hosszabb utakon én vezessek
2023. dec. 4. 22:00
 73/110 anonim ***** válasza:
95%
Lehet magyarázni a bunkóságot még 10 oldalon, de hidd el te vagy egyedül az aki parasztkent viselkedett,nem ő.
2023. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 A kérdező kommentje:
#73 tudsz olvasni? Most írtam le, hogy megbeszéltük, és belátom a hibáimat, de a feleségem is belátja, hogy nem kegyetlenségből cselekedtem
2023. dec. 4. 22:09
 75/110 anonim ***** válasza:
95%

Vazze, ha hulla vagy, annál inkább érdemes megállni és amíg én pisilek te végezz pár tornagyakorlatot kiszállva kocsiból, így kevesebb az esélye annak hogy elaludj a volánnál.

Én jól tartom, de ha kell akkor kell és szólok hogy a legközelebbinél már megállunk. Nem volt még olyan bunkóval szerencsém mint te, hálistennek. Majd biztos egy ilyen retek dönti el meddig bírom. Ja, a mesében. De ha nem állsz meg akkor bepisilek, engem nem érdekel. A te autód ülése 🤷

2023. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
94%
"plusz a feleségemnek se kicsi a hólyagja, ezért se féltem balesettől" - Ez a mondat elképesztően beteg
2023. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
91%

Mikor elsőre olvastam a kérdést, ugyanaz jutott eszembe, mint az elsőnek. Kontroll, pisi, ez tuti fétis. Miért az jutott eszébe a feleségednek, hogy kontrollálod ezzel, amikor itt a többség is azt mondja, hogy amit csináltál, az bunkóság, parasztság, seggfejség, de nem kontroll. Viszont ha a veled élő nő (ha létezik) ezt kontrollnak látja, ennek van valami előzménye.


Aki nem fetisiszta, annak nem fog a kontroll eszébe jutni erről.

2023. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
93%

Ha az utas jelzi, hogy pisilnie kell, akkor bizony ha nem is sürgős neki, és nem az első pihenőnél állsz meg, de arra számítani kell, hogy 20-30 percen belül sürgőssé válhat neki, és ilyenkor meg kell állni. Tehát ha az első pihenőnél még nem is állsz meg, de a másodiknál mindenképpen meg kell. Kivéve, ha sürgős, akkor nyilván minél előbb megállsz.

Ha megálltál, de neked nem kell mosdóra menni, akkor se jó, ha a kocsiban maradsz addig, míg az utas kimegy. Érdemes kiszállni, friss levegőt szívni, átmozgatni magad. A te esetedben még egy kávét is indokoltnak éreztem volna.

Az autókba azért nem építenek mosdókat (szemben a vonatokkal), mert nem vagytok semmihez se kötve, bármikor meg tudtok állni. Én nem látok indokot arra, miért nem lehet megállni azért mert este van és sötét. Nekem volt, hogy hasonló helyzetben nagyon kellett, és elhagyottabb úton álltam félre, és ciki vagy nem ciki de az autó fényszórójával világítottam meg a terepet, hogy tudjak célozni. Ehhez képest egy pihenőben ezerszer kényelmesebb leparkolni arra a rövid időre.

Ha az egyetlen ok, hogy te este nehezen koncentrálsz, akkor vagy nagyon sürgősen vegyél éjszakai vezetés órákat, vagy add vissza a jogsid

2023. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg igenis kegyetlenség valakinek a sürgető ürítési szükségletét figyelmen kívül hagyni csak mert neked így kényelmesebb.
2023. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
69%
SZuper, hogy megbeszéltétek, és biztos tanuáltál is belőle.
2023. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!