Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kontrollálás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kontrollálás, vagy a feleségem reagálja túl?

Figyelt kérdés
Kocsival jöttünk haza hétvégi utazásról és kb. 5-5,5 órás volt az út hazáig. Alapvetően mindig megállok, ha valaki jelzi, hogy szeretne megállni, de most esett a hó is és sötét is volt, szóval amikor a kb 3. óránál szólt a feleségem, hogy kicsit már használná a mosdót, mondtam, hogy ha nem muszáj nem szivesen állok meg, és ő egyet is értett hogy ne álljunk meg. Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok. Nem túlzok kb 15 percre a házunktól volt a legközelebbi benzinkút, nyilván gondoltam, hogy ott akkor nem szükséges már megállni, de amikor elhajtottam mellette a felségem teljesen ledöbbent és utána nem is szólt már hozzám. Amikor hazaértünk ő egyből ment volna be, én azt hittem nála is van kulcs, úgyhogy elkezdtem a csomagokat is kivenni, de kiderült, hogy nálam volt csak és erre idegesen elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen kontrolláló szemét és azonnal nyissam ki az ajtót. Értem, hogy kellett neki, de szerintem túlzás, hogy egy felnőtt ember így behisztizik, ha kicsit várnia kell. Igaz, hogy nem kellett volna, de amikor végzett odaszóltam neki, hogy olyan mint egy óvodás, és ezért már tegnap este óta nem szól hozzám.

2023. dec. 4. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
93%
Hány embernek kell még kifejtenie, mekkora irgalmatlan suttyó vagy, mire kicsit magadba nézel? 🤗 elmegyünk százig?
2023. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 anonim ***** válasza:
93%
Milyen sotet vagy kerdezo
2023. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 anonim ***** válasza:
89%
Buszsofőr megáll benzinkúton utasoknak, muszáj neki ha hosszabb az út és te a saját feleségednek nem álltál meg benzinkúton. Pedig szólt, hogy kellene használnia a mosdót. Egyáltalán nem vagy rá tekintettel, érzéketlen kontrolláló török basa vagy és remélem, hogy elhagy téged. :)
2023. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
92%
És itt nem arról van szó, hogy felnőtt ember tartsa magát, ne viseljen be pár órától. Hanem arról, hogy ugye az ember ösztönösen vissza tartja. És ha már sok ideje tartogatnia kell, egyszerűen begörcsöl a hólyag, fáj az egész hasad, úgy érzed mintha már tólná szét a szerveid, és már másra sem tudsz gondolni, csak hogy végre megszabadulj ettől az érzéstől. És igen, ez baromi ingerültté is teszi az embert, főleg, hogy meg tudtátok volna előzni, ha hajlandó dó vagy 5-10 percet félre állni egy pihenőben.
2023. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
92%

"Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok."


Amikor szól, hogy már nagyon kell, még akkor is helyezted rá a nyomás, hogy nem szívesen állnál meg...ááá kicsit se vagy te kő trolláló....

És amikor megbeszélitek, hogy megálltok se teszed meg. Egy rohadék vagy.

2023. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
88%
Te direkt játszod ennyire a síkgyökeret? Hogy a faszba van neked feleséged?
2023. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:
Jó én inkább nem is reagálok semmit, abszolút nem értitek amit mondok, ha mondjuk ugyanez történt volna csak a feleségem helyett egy gyerekkel utaztam volna még kerülőt is tettem volna, hogy egy közelebbi benzinkutat találjak. De ebben az esetben az adott szituációban semmit okot nem láttam ami miatt muszáj lett volna megállni, ha meg nem muszáj csak jó lenne, akkor meg tud várni felnőtt ember 1 órát. És kiemelném, hogy ilyen most fordult elő először, plusz a feleségemnek se kicsi a hólyagja, ezért se féltem balesettől. De ha ezek után is én vagyok a gonosz, akkor nem tudom mit mondjak már
2023. dec. 4. 18:52
 48/110 A kérdező kommentje:
#46 nem játszom a hülyét, teljesen értem amit mondtok, és belátom, hogy embertelen valakire rákényszeríteni, hogy visszatartsa sokáig, csak egyszerűen az én szituációmat nem látom ilyen komolynak
2023. dec. 4. 18:54
 49/110 anonim ***** válasza:
91%
Ha velem csináltad volna meg ezt, akkor én lazán összepisiltem volna a kocsidat. Nagyon nem normális egy nőnek 5 órán keresztül visszatartania, ráadásul ilyen idióta okkal, hogy sötét van... 5 perc megállás után is pont ugyanolyan sötét lesz. Te csak szimplán élvezted a kontrollálást, talán némi szadista hajlamod is van. El nem tudom képzelni, hogy a párom direkt 'kínozna',hogy órákig tartsam. Óránként - 2 óránként járok pisilni, mert KELL (tudom,ti férfiak napi 3x jártok, de más genetika!) és soha senki nem húzta rá a száját a 29 évem alatt. Szimplán gyökér vagy.
2023. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
87%

#45: Bocsi, ellopom a bemásolt részt.


"Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok."


Ergó nem vagy magadban biztos, mint sofőr amikor hull a hó és sötét van. Ez az egésznek az alapja. Valamint közrejátszott, hogy a bizonytalanság miatt sokkal jobban koncentráltál így elfáradtál, nemcsak az út hossza tehet róla. Emiatt nem akartál megállni. Na de akkor miért ülsz volán mögé ha nem vagy magabiztos rossz időjárás idején? Ő nem tud vezetni, vagy nem hagyod vezetni a kocsid, mert nő és "nem tud vezetni"?

2023. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!